Co byste vylepšili na bazaru eMimina?

12823
18.11.15 09:48

Co byste vylepšili na bazaru eMimina?

Hezký den všem

moc nás těší zájem o bazar na eMimino.cz, kde pilně nakupujete i prodáváte. Proto by nás zajímalo, jak vám vyhovuje a co od něj potřebujete. :)

Prosím proto o vaše postřehy k Bazaru, třeba na tyto otázky:

• Co vám v něm chybí?
  • Co vám v něm naopak přebývá?
  • Připadá vám u nějaké funkce nejasné, jak se používá?
  • Ocenili byste nějakou novou?

Zajímá nás vše od vzhledu, funkčnosti, vyhledávání, přehledu inzerátů i detailu. Cokoliv vás napadne… Za všechny připomínky, pochvalu i kritiku děkujeme. :kytka:

za adminy zdraví
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7731
18.11.15 09:52

Mozna povinnost hodnoceni obchodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1899
18.11.15 10:03

Oznaceni inzeratu jako oblíbeneho (pokud uz existuje, nenašla jsem)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42715
18.11.15 10:04

@admin Já osobně bych ocenila, kdyby na té stránce s výpisy všech inzerátu (když kliknu na Můj bazar) bylo u každého čtverečku volba smazat nebo editovat - když chci teď smazat inzerát, musím ho napřed rozkliknout - když jich chci smazat najednou víc, je to opruz. Nebo třeba nějaké zaškrtávací tlačítko u každé položky a pak dole volba smazat najednou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27173
18.11.15 10:05

Vyhledávání podle barvy. Včera jsem nenašla, a musela jsem jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 10:10

Aby všichni museli vyplnit pravdivě místo, odkud je prodávané zboží a kupující si tak mohli najít věci z okolí jejich bydliště, které by si případně mohli prohlédnout a osobně vyzvednout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teckaa
18.11.15 11:03

Me by treba vyhovovalo oznaceni meho inzeratu napr. na pozastavny, kdyz je v jednani, jako to je na konkurencnim webu.. a to hledani podle barvy mi prijde taktez fajn…
a to oznaceni nabidky, coby oblibene je fajn napad, vyuzila bych jej..

• Nahlásit
  • Citovat
7319
18.11.15 11:23

Uz jsem zakladala diskuzi, ale byla bez reakce. Mne chybi dat si inzerat do oblibenych. Vytipuji si veci, ke kterym se chci vratit pozdeji a musim je slozite hledat znovu v celem inzeratu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18102
18.11.15 11:37

Stejně jak píše @Moise, jednodušší mazání inzerátu, aby šlo vymazat více najednou a ne po jednom…
A dále možnost označit rychle, že je třeba zboží v rezervaci, řeším to tak, že rozkliknu a dopíšu do popisku, ale kdyby to šlo rovnou jen někde zakliknout, bylo by to fajn :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
18.11.15 11:53

Taky bych ocenila označení inzerátu jako pozastaveného, při vkládání fotek možnost s hýbat s pořadím nahraných fotek:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4680
19.11.15 11:05

Brala bych:

• možnost inzerát pozastavit (pokud se domlouvám na prodeji, ale ještě to není 100%)
  • možnost vymazat a obnovit inzeráty hromadně bez nutnosti každý jednotlivě rozkliknut
  • rozhodně zlepšit vyhledávání v inzerátech - přidat třídění např. kalhoty s laclem/bez, body s dlouhým/krátkým rukávem, svetry a mikiny na/bez rozepínání, třídění dle barvy… Prostě aby si člověk mohl přesně zadat, co chce.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
92
19.11.15 12:08

Brala bych take hybani fotkami hned, kdyz vkladam a vadi mi slozite vyhledavani kategorie, kdyz zadavam zbozi…bylo by fajn, ze by nam vyskakovali moznosti podle nadpisu inzeratu, kdyz zadavam tricko, tak by nam pak vyskocila jen moznost s kratkym nebo s dlouhym ;)
Jinak jsem spokojena :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4989
19.11.15 13:05
@Moise píše:
@admin Já osobně bych ocenila, kdyby na té stránce s výpisy všech inzerátu (když kliknu na Můj bazar) bylo u každého čtverečku volba smazat nebo editovat - když chci teď smazat inzerát, musím ho napřed rozkliknout - když jich chci smazat najednou víc, je to opruz. Nebo třeba nějaké zaškrtávací tlačítko u každé položky a pak dole volba smazat najednou

s tímto naprosto souhlasím. Vymazávání/označování více věcí najednou by bylo fajn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
19.11.15 13:15

Informovat o inzerátech

Líbila by se mi funkce, kdy bych mohla označit oblíbeného prodejce od kterého nakupuji a byla informovaná o NOVĚ vložených inzerátech.

Ivča K. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13788
19.11.15 14:24

Jak už bylo zmíněno, chybími fce např. oblíbené inzeráty, ale především dát inzerát do pozastaveného, když je v jednání a nebo má o danou věc zájem někdo na jiném bazaru, tak aby šel pozastavit, dříve tu ta funkce byla, ale už není a ta mi dost chybí.

Fleecové mikinky

fda 40 Kč
  • 110, 116

Legíny

fda 50 Kč
  • 134
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu