Co byste změnily na vzhledu vašeho muže?upřímně!

Anonymní
11.12.20 20:47

Co byste změnily na vzhledu vašeho muže?upřímně!

Ahoj všem. Odlehčující diskuze na páteční večer :D Otázka je jasná. Každá máme toho svého, většinou jsme asi s jeho vzhledem spokojené, jinak bysme s ním nebyly… :think: Ale určitě se najde mnoho uživatelek, které by na tom svém něco zmenily :D Budete upřímné? samozřejmě pište anonymně, kdo chcete :mrgreen: ale ptám se jen na fyzično, nepište, že by mohl být spolehlivější atd.Ani že byste mu ubraly nebo přidaly roky. Já začnu: můj by mohl přibrat cca 10 kg, jinak je ok :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.12.20 20:55
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Odlehčující diskuze na páteční večer :D Otázka je jasná. Každá máme toho svého, většinou jsme asi s jeho vzhledem spokojené, jinak bysme s ním nebyly… :think: Ale určitě se najde mnoho uživatelek, které by na tom svém něco zmenily :D Budete upřímné? samozřejmě pište anonymně, kdo chcete :mrgreen: ale ptám se jen na fyzično, nepište, že by mohl být spolehlivější atd.Ani že byste mu ubraly nebo přidaly roky. Já začnu: můj by mohl přibrat cca 10 kg, jinak je ok :mrgreen:

No ten můj by taky mohl přibrat :mrgreen: což on by i rad, může sníst husu na posezení a ani deko navíc. To má v rodině. Ženské u nich jsou taky kost a kůže. Ještě, že maká rukama a má aspoň svaly :mrgreen: ale je to takovej horolezec nooo

• Citovat
  • Nahlásit
428
11.12.20 20:56

Můj by mohl zhubnout. Taky se o to snaží, ale jde to pomalu a pracovní vytížení je velké… jde mi hlavně o jeho zdraví, než o vzhled.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1738
11.12.20 21:03

Mohl by pár kilo dát dolu. Co jsme spolu, přibral asi 15kg. Prostě mě v tom v těhotenství nechtěl nechat samotnou :mrgreen:. A mohl by přestat nosit jeho oblíbené (pro mě příšerné) tepláky :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24844
11.12.20 21:08
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Odlehčující diskuze na páteční večer :D Otázka je jasná. Každá máme toho svého, většinou jsme asi s jeho vzhledem spokojené, jinak bysme s ním nebyly… :think: Ale určitě se najde mnoho uživatelek, které by na tom svém něco zmenily :D Budete upřímné? samozřejmě pište anonymně, kdo chcete :mrgreen: ale ptám se jen na fyzično, nepište, že by mohl být spolehlivější atd.Ani že byste mu ubraly nebo přidaly roky. Já začnu: můj by mohl přibrat cca 10 kg, jinak je ok :mrgreen:

Ten můj by měl zhubnout. Není takový ten klasický cvalda, má 2 metry, ale váha není dobrá a začínám mít strach o jeho zdraví - infarkt, rakovina tl. střeva atd.
Jinak bych neměnila nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3681
11.12.20 21:14

Já můžu zcela upřímně říct, že vzhledově bych neměnila vůbec nic. Dost cvičí, miluju jeho úsměv, vlasy nemá, vousy jo, za mě za vzhled 100% :mrgreen: doufám že totéž by řekl on o mě, ačkoli jsem několik kilo přibrala. Jediný, co bych změnila, je pár povahových rysů, nicméně kdyby byl moc dokonalej, za chvíli by mě točil, tak jsem ráda za to, jak to je.

Příspěvek upraven 11.12.20 v 21:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
11.12.20 21:14
@Anonymní píše:

Muj tomu tvemu tech 10kg klidne daruje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5094
11.12.20 21:15

Bylo by zajímavé zjistit, jestli by taková diskuze byla považována za veselou i v případě, kdyby tu muži diskutovali o fyzických nedostatcích svých žen. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.20 21:17

Zbavila bych ho lupenky. Ale nevadi mi to esteticky, jen se s tim bohuzel poji dalsi zdravotni komplikace. A toho bych ho rada usetrila. Jinak bych na nem nemenila vubec nic.

• Citovat
  • Nahlásit
4893
11.12.20 21:17
@Ms.Ragdoll píše:
Bylo by zajímavé zjistit, jestli by taková diskuze byla považována za veselou i v případě, kdyby tu muži diskutovali o fyzických nedostatcích svých žen. :mrgreen: :mrgreen:

To bysme si početly :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
428
11.12.20 21:19

@Ms.Ragdoll možná bychom zjistily, že nás mají rádi takové jaké jsme mnohem víc, než si myslíme.
Můj by na 100% napsal, že chce abych se obarvila na zrzavo… a to mi fakt děsně nesluší :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
11.12.20 21:20

Nesejbože, kdyby tu takovou diskuzi založil chlap :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20583
11.12.20 21:23
@Ms.Ragdoll píše:
Bylo by zajímavé zjistit, jestli by taková diskuze byla považována za veselou i v případě, kdyby tu muži diskutovali o fyzických nedostatcích svých žen. :mrgreen: :mrgreen:

To ja vim presne, co by muj napsal :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3328
11.12.20 21:24

Můj by mohl mít méně znamének. Nevadí mi esteticky, ale protože některá jsou vystoupla a já se bojím, že si je rozskrabne. Ani mu pořádně nemůžu namasirovat záda. Jinak se mi fakt líbí :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.12.20 21:24

Vyrostlo mu tehotenske břicho ještě před mým tehotenstvim :lol: teď v 6. Měsíci jsem ho konečně dohnala. Mohl by mít více svalů :D asi o tolik jako já bych mohla mít méně tuku. A teda kdo tu psal o těch prisernych teplacich, taky jedny máme. :D naopak mám ráda jak je vysoký a jak vypadá, když nebruci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat