Co čekat od první konzultace v CARu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 13:31
Co čekat od první konzultace v CARu?

Ahoj chtěla bych se zeptat jak to probíhá na první konzultaci a na co se ptají jestli dělají nějaké vyšetření a tak…

Reakce:
Janičcka92
Kecalka 461 příspěvků 17.09.18 13:45

Ahoj záleží kolikátý jsi den cyklu atd. Já byla zrovna 3DC tak mi rovnou nabrali krev na hormonální profil, 13DC na ultrazvuk jestli rostou folikuly a zítra jdeme na inseminaci už. Jinak na první konzultaci se ptala jak dlouho se snažíme, jestli máme za sebou nějaké vyšetření, léky atd, na nemoci v rodině a pak řekla navrhovaný postup.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 13:50

Aha děkuji, u mě je to zrovna tak nějak střídavo oblačno zataženo na konzultaci jsem objednaná v říjnou a podle aplikace bych ten den měla dostat ms, alejelikož jsem tedka ji dostala po x měsících a podle aplikace 5 dní po předpokládaném měsíčním výpočtu tak jsem trošku zmatená, ale jinak děkuji za přiblížení, je to až za měsíc ale nervozita se mnou již trošku začíná cloumat :)

1mila2
Kecalka 381 příspěvků 17.09.18 13:52

Delali mi UTZ, chlap sel na spermiogram. Ptali se co mame za sebou (jak dlouho se snazime a zda mame nejake deti a nejake problemy a co kdo uzivame za leky). No a naplanovali jsme hned dalsi navstevu. To mi delali pruchodnost. A po ni jsme si hned rekli datum kdy zacneme a jak to bude. Meli jsme horsi SPG a vedeli jsme to od zacatku (kvuli tomu jsme tam sli), takze jsme byli rozhodnuti pro IVF. Prvni navsteva v lednu a v breznu uz jsme meli prvni pokus za sebou, a v dubnu hned dalsi (ten vysel). Takze necely rok od prvni navstevy uz nam doma hulakalo miminko :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 13:58

@1mila2 Díky a ještě se zeptám ta konzultace se platí nebo jak je to abych věděla. díky

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 17.09.18 14:21

@1mila2 bohužel, ne každý to má tak „pohádkové“. Jen aby si zakladatelka nemyslela, že do roka bude mít dítě. My ho měli za 3,5 roku a jsou tady i případy, že i za několik let.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 14:24

@mamina2017 Já si naděje nedělám počítám s tím že hned tak to nebude, jen se spis bojim aby to vůbec někdy bylo. Protože mám podezdření na PCO a ještě nevím na co dalšího dojdou

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 17.09.18 14:28

to ti bohužel nikdo záruku nedá.. Taky je to bohužel i hodně financích.

Ale naděje umírá poslední ;)

1mila2
Kecalka 381 příspěvků 17.09.18 16:15

@mamina2017 jen jsem psala nasi zkusenost. Hodne se pak holky zajimaji, jak dlouho od prvni navstevy se neco deje, tak pisu jak to bylo u nas.
Znama ma PCO a povedlo se jim mimco 2× na prvni pokus. Jasne, znam pary, kde deti nemaji a nebo maji adoptovane. Nekdy to proste nejde. A je to o dost velkych penezich :roll: my to meli celkem zadarmo (myslim kolem 50tisic), ale znam lidi co v tom jsou za 100tisic a mimco zadne :zed: ale nadeje na uspech umira posledni ;)

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1172 příspěvků 18.09.18 14:13

@1mila2 100tis. je i málo… odsud znám i s částkou 650tis. bohužel..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Návod pro francouzskou policii, aby už neváhala: 7 bodů, jak poznat teroristu

Zakřičel Alláhu akbar (Bůh je veliký) a pak vraždil! Chérif Chekatt (29) v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >