Reklama

Co čekat od první konzultace v CARu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 13:31
Co čekat od první konzultace v CARu?

Ahoj chtěla bych se zeptat jak to probíhá na první konzultaci a na co se ptají jestli dělají nějaké vyšetření a tak…

Reklama

Reakce:

Janičcka92
Kecalka 303 příspěvků 17.09.18 13:45

Ahoj záleží kolikátý jsi den cyklu atd. Já byla zrovna 3DC tak mi rovnou nabrali krev na hormonální profil, 13DC na ultrazvuk jestli rostou folikuly a zítra jdeme na inseminaci už. Jinak na první konzultaci se ptala jak dlouho se snažíme, jestli máme za sebou nějaké vyšetření, léky atd, na nemoci v rodině a pak řekla navrhovaný postup.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 13:50

Aha děkuji, u mě je to zrovna tak nějak střídavo oblačno zataženo na konzultaci jsem objednaná v říjnou a podle aplikace bych ten den měla dostat ms, alejelikož jsem tedka ji dostala po x měsících a podle aplikace 5 dní po předpokládaném měsíčním výpočtu tak jsem trošku zmatená, ale jinak děkuji za přiblížení, je to až za měsíc ale nervozita se mnou již trošku začíná cloumat :)

1mila2
Kecalka 318 příspěvků 17.09.18 13:52

Delali mi UTZ, chlap sel na spermiogram. Ptali se co mame za sebou (jak dlouho se snazime a zda mame nejake deti a nejake problemy a co kdo uzivame za leky). No a naplanovali jsme hned dalsi navstevu. To mi delali pruchodnost. A po ni jsme si hned rekli datum kdy zacneme a jak to bude. Meli jsme horsi SPG a vedeli jsme to od zacatku (kvuli tomu jsme tam sli), takze jsme byli rozhodnuti pro IVF. Prvni navsteva v lednu a v breznu uz jsme meli prvni pokus za sebou, a v dubnu hned dalsi (ten vysel). Takze necely rok od prvni navstevy uz nam doma hulakalo miminko :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 13:58

@1mila2 Díky a ještě se zeptám ta konzultace se platí nebo jak je to abych věděla. díky

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 17.09.18 14:21

@1mila2 bohužel, ne každý to má tak „pohádkové“. Jen aby si zakladatelka nemyslela, že do roka bude mít dítě. My ho měli za 3,5 roku a jsou tady i případy, že i za několik let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.18 14:24

@mamina2017 Já si naděje nedělám počítám s tím že hned tak to nebude, jen se spis bojim aby to vůbec někdy bylo. Protože mám podezdření na PCO a ještě nevím na co dalšího dojdou

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 17.09.18 14:28

to ti bohužel nikdo záruku nedá.. Taky je to bohužel i hodně financích.

Ale naděje umírá poslední ;)

1mila2
Kecalka 318 příspěvků 17.09.18 16:15

@mamina2017 jen jsem psala nasi zkusenost. Hodne se pak holky zajimaji, jak dlouho od prvni navstevy se neco deje, tak pisu jak to bylo u nas.
Znama ma PCO a povedlo se jim mimco 2× na prvni pokus. Jasne, znam pary, kde deti nemaji a nebo maji adoptovane. Nekdy to proste nejde. A je to o dost velkych penezich :roll: my to meli celkem zadarmo (myslim kolem 50tisic), ale znam lidi co v tom jsou za 100tisic a mimco zadne :zed: ale nadeje na uspech umira posledni ;)

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 18.09.18 14:13

@1mila2 100tis. je i málo… odsud znám i s částkou 650tis. bohužel..

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >