CO CHCETE ZMĚNIT NA EMIMINU?

Missorka
9.2.06 21:43

CO CHCETE ZMĚNIT NA EMIMINU?

Zdravím všechny,

rádi bychom provedli změny na emiminu, dali ho do kupy a vylepšili… :-)

Záleží nám na tom, co si myslí a co chtějí uživatelé (bez vás by tenhle server neměl smysl).

Proto budu moc ráda, když si najdete chvilku a napíšete mi, co byste rádi změnili, co vám vyhovuje a co vám chybí.

Díky moc.

Peta

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9868
9.2.06 22:03

Ahoj Peto,
zmenit emimino? To neeee! Mozna malinko vylepsit.

1. moznost opravy preklepu v komentarich ve clancich - jsem na ne expert. :D To ze jdou opravit v dskusich je bomba!!!!
  2. U diskusi dva ramecky s razenim - nove diskuse a nove konentare (ty jsou ted)
  3. Lepsi a prehlednejsi razeni denicku - bylo by bezva, kdyzby se slo nejak dostat treba na prehled vsech denicku Stesticek nebo Cervencat - ale to bude fuska.
  4. Bylo by dobry taky udelat, aby obrazky ve fotogalerii mely stalou adresu - tj cislovat je do odkadu odzadu, ne odpredu. Ve fotogalerii by taky bylo dobry moci smazat spatne nacetle obrazky, ale to neni az tak dulezite.
  5. STRASNE BYCH SI PRALA, ABY SE EMIMCO NEZMENILO V TOM, ZE JE TU MOZNE DISKUTOVAT - TO CO SE STALO S DISKUSEMI NA RODINE ME FAKT DESI.

Ty jako admin mas mozna moc zaridit ty prvni ctyri body, ten paty je na nas :)

Lesina

PS: Tyjovka, chodim sem uz ctvrty rok, to je sileny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
945
9.2.06 22:23

Já chodím na emimino jen na diskuse, takže se připojuju k Lesině v bodě 2 (tzn. dvě okna - nové příspěvky a nové diksuse) - určitě by to bylo přehlednější.
A samozřejmě souhlasím i s posledním bodem - doufám, že se tu i nadále bude na diskusích diskutovat a ne se vzájemně napadat a urážet, jak to někdy (nebo často?) bývá na Rodině. :evil:
Pokud můžu připojit ještě žádost o „kosmetickou úpravu“ - tak kdyby šla rozřířit galerie postaviček, případně umožnit, aby si každý vkládal svoje ikonky - ta současná nabídka je docela malá a tak ty obrázky pomalu přestávají plnit svůj účel rychlé identifikace. Ale to je fakt jenom maličkost :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
9.2.06 22:36

Vcelku chválím vše :-))

Musím říct, že emimino se hrozně zrychlilo před pár měsící, předtím mi lezlo hrozně pomalu, i s rychlým internetem.
Smajlíky jsou fajn, možnost „ztučňovat“ , podtrhávat písmo atd, aniž člověk zná html příkazy je taky bezva.
Ale velmi velmi bych se přimlouvala za nastavení příspěvků tak, aby se po otevření diskuze nejnovější zobrazovaly nahoře
Pročetla jsem si nastavení, jestli to tam třeba není individuálně nastavitelné, ale nenašla jsem to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
684
9.2.06 22:41

IKONKY - kamarad mi ukazoval stejne udelany server (az na to, ze se tykal auticek :-) a misto ikonky se mohla vlozit fotka - mozna by neco podobneho slo udelat tady?

Jinak emimino je super, a to bez debaty! :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
9.2.06 22:42

Co změnit nebo vylepšit? :?:

Snad jen to řazení deníčků pro nováčky,já si už najdu(většinou :lol: )co potřebuju,ale od začátku se mi e-mimi zdálo přehledné a hlavně se mi tady líbí to co už psala Lesina a Lola - nezvrhávají se tu diskuse na vzájemné nadávání si a vyhledávání konfliktů. :twisted:

Na rodinu proto chodím jen minimálně když něco hledám. :idea:
Já si sem chodím odpočinout ,poradit se ,vypovídat se a ne se hádat. Ale to už je opravdu na nás!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
9.2.06 22:43

Lionett,
jednu chvili byly razene prispevky tak jak rikas - hodne holek se bourilo, a to vcetne me. Ale uznavam, ze je to sila zvyku, jsem proste zvykla na razeni dolu. No, mozna by bylo fajn dat do nastaveni volbu - zda radit nahoru nebo dolu.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2619
9.2.06 22:45

Ahojky Missorko,

souhlasim s Lesinou v bode 1, 2 a 5 :-)

Primlouvala bych se za fotogalerii, aby sly i ve verejne mazat spatne nactene obrazky. Asi dvakrat se mi to povedlo, a pak mi bylo lito toho zbytecne zabraneho mista ne serveru :roll: Vim, ze v soukromych to jde :-)

A pak jeste jednu malou prosbu, kdyby slo zaridit, aby se daly smailiky vkladat i v komentarich u denicku. Moc mi chybi, ze tam nemuzu koulet ocima jako v diskuzi ;-)

Diky moc za peci o emimino, clovek se tu citi jako ve velke rodine!

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
611
9.2.06 22:46

Ahoj, emimino je bezva, možná jako novější návštěvnici mi „vadí“, že je to tu méně přehledné. Možná by pomohla grafika, možná jen třeba méně odkazů v tématech, kdy ani člověk moc neví, co znamenají. Nebo třeba nějaké vysvětlivky - když najedu na odkaz, objeví se stručný popis, co v tomto oddíle najdu. To by úplně stačilo. Jinak diskuzím tleskám, protože jsou opravdu na výborné úrovni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Epi
826
9.2.06 22:49

Není potřeba něco měnit!! Opravdu dokonalý server. Pokud někomu připadá, že některá témata jsou zbytečná a zabírají místo, tak si myslím, že nejde určit, které téma je zbytečné. Každý má prostě " SVŮJ" problém. Nelze selektovat.
A ostatní připomínky jsou jen detaily na vylepšení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
9.2.06 22:54

Jooo, smailiky do komentaru - ANOOOOOOOOOOO!!!!!!
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2185
9.2.06 22:54

fotogalerie

Nevim, jestli je to ma chyba, ale kdyz dam komentar k obrazku v galerii, tak po odliknuti „vypadnu“ ze slozky (napr. Letnich miminek) a musim se tam zpet prokliknout… Tak kdyby to slo zmenit… abych z nasi galerie nevypadavala…
Jinak vam dekuji, ze jste!!!!!

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.2.06 23:27

Ahoj!

Ja bych se moc primlouvala za vetsi prehlednost.
Chapu, ze ostrilenym „emiminakum“ se to zda OK, ale dost si pamatuju, ze jako nova, jsem z toho byla dost zmatena a trvalo mi hodne dlouho nez jsem prisla na vsechny funkce. Nejsem sice pocitacovy mag, ale analfabet taky ne.

Taky sem chodim hlavne kvuli diskuzim a libilo by se mi oddeleni novych diskuzi a prispevku, jak uz bylo receno vyse.

Jinak je to tu SUPR!

lejla

• Nahlásit
  • Citovat
sun
130
9.2.06 23:32

Jen malickost

Ahoj Missorko,

me by se libilo kdyby slo vyhledavat v diskuzi. Zatim jsem nasla vyhledavani jen v denickach. Jinak si myslim, ze to bezi dobre oproti rodine exeletne. :) Kdyz na neco prijdu napisu.

pa sun

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
9.2.06 23:34

Sun,

vyhledávání v diskuzích je tuším tady na této liště, která je navršku stránky

FAQ Hledat Uživatelské skupiny Nastavení Soukromé zprávy Odhlášení

je na stránce každé diskuze :wink:

• Nahlásit
  • Citovat