Co chtějí maminky číst v pracovních inzerátech?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marie2019
Nováček 4 příspěvky 20.03.19 10:07
Co chtějí maminky číst v pracovních inzerátech?

Krásný den všem,
pracuji v Bille na personálním oddělení a v mnoha prodejnách bychom rádi uvítali maminky jako šikovné pracovnice. :-) Ráda bych věděla, co máme do inzerátů uvádět, aby to pro vás bylo zajímavé. Co chcete v inzerátu číst, abyste si řekli, že to je přesně pozice pro vás? Co tam nesmí chybět? A co by mělo být v názvu takového inzerátu? Všem moc děkuji a těším se na zajímavé postřehy. :dance: :dance:

Marie

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lynette
Echt Kelišová 8454 příspěvků 20.03.19 10:08

Práce z domova.

Hromnice
Závislačka 3502 příspěvků 20.03.19 10:10

Realny plat na pozici pokladni v Praze, zkracene uvazky

astoret
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 20.03.19 10:12

Tak nejde jen o inzerat, ale hlavne o to, aby to tak ve skutecnosti bylo. Inzeraty casti naslibuji a ve skutecnosti je vse jinak :D

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 7 inzerátů 20.03.19 10:12

@Marie2019 Tak ono to asi není o tom, co maminky chtějí číst v inzerátech, ale co je zaměstnavatel v reálu schopen nabídnout. ;-) Inzerát můžete vybarvit na růžovo, ale pokud budete očekávat každodenní nezaplacené přesčasy (v obchodech s potravinami klasika), tak se vám tam ty maminky fakt nepohrnou.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 16584 příspěvků 20.03.19 10:13
@Marie2019 píše:
Krásný den všem,
pracuji v Bille na personálním oddělení a v mnoha prodejnách bychom rádi uvítali maminky jako šikovné pracovnice. :-) Ráda bych věděla, co máme do inzerátů uvádět, aby to pro vás bylo zajímavé. Co chcete v inzerátu číst, abyste si řekli, že to je přesně pozice pro vás? Co tam nesmí chybět? A co by mělo být v názvu takového inzerátu? Všem moc děkuji a těším se na zajímavé postřehy. :dance: :dance:Marie

Pracovní týden 20 hodin, částečně práce z domova a plat nejmíň 50 tisíc.

Marie2019
Nováček 4 příspěvky 20.03.19 10:17
@Leli83 píše:
@Marie2019 Tak ono to asi není o tom, co maminky chtějí číst v inzerátech, ale co je zaměstnavatel v reálu schopen nabídnout. ;-) Inzerát můžete vybarvit na růžovo, ale pokud budete očekávat každodenní nezaplacené přesčasy (v obchodech s potravinami klasika), tak se vám tam ty maminky fakt nepohrnou.

Samozřejmě to není jen o tom, co chcete číst, ale jak to vypadá reálně. Mnoho našich vedoucích může maminkám vyjít opravdu vstříc - a pro tyto prodejny bychom chtěli inzerovat speciální pozice pro maminky. Chceme to uchopit ale tak, aby to pro vás opravdu bylo zajímavé a inzerát vás nalákal. Rozhodně tam nebudeme psát něco, co nemůže daná prodejna splnit. :)

Hoj
Nováček 4 příspěvky 20.03.19 10:24

Že všechno nové naučite (aby se po mateřské nebála, že je to složité a nezvládne to), vyjdete časově vstříc (chápete, že děti jsou nemocné, mají prazdniny), že si za svými zaměstnanci stojíte (zákazník je sice váš pán, ale zaměstnankyně si vážite), umíte ocenit dobrou práci, bude fajn kolektiv :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.03.19 10:45

Po pravdě, kdyby šlo vyskočit z kolotoče velkoobchodu, už jsem dávno pryč. Jenže jak má člověk v životopisu, že dělá 10 let někde na ,,krámu,, už si těžko škrtne někde jinde.
Realita u nás - za mě to teda není práce pro maminky po mateřské. Těžká fyzická práce, práce v chladu, ranní od 4:00 kdy přichází první až do 5:00 kdy přichází poslední. Nereálné stále se navyšující plány - dle kterých ,,nejsou,, vypláceny odměny. Přesčasy, dovolená ušmudlaných 20 dní, nejlépe vybraných po dni. Dovolená 14 dní v kuse nereálná. Víkendy, svátky v tahu. Vánoce největší pres, kdy by každá z nás byla nejradči doma se svými dětmi. Příspěvek na penzijko 0,– Vánoční odměna 0,– stravenky nám teď zvedli na 70,– protože 50,– už byla ostuda. Povinná pauza na svačinu neexistuje. A kdybych přemýšlela, vzpoměla bych si ještě na více věcí. Jako zástupce vedoucí chodím domů s pomalu stejnými penězi jako holky z pokladny.
Obchody jsou za mě novodobí otrokáři. Postavila bych za pult oblasťáka na celý měsíc, poslala mu na výplatu 15 000,– a jako vánoční odměnu by dostal vysočinu. Byl by spokojený?

hihi22
Kecalka 251 příspěvků 20.03.19 10:57

Dobry den, nehledáte náhodou i posilu na personální oddělení, administrativní pozici? Děkuji.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9499 příspěvků 20.03.19 10:59

Tak asi poloviční úvazky, rozumná pracovní doba (já v bille pracovala, ale při plném úvazku se nedalo stíhat školku). Možnost vzít si dovolenou přes léto, když mají děti prázdniny, volné svátky.

vejilka
Kelišová 5054 příspěvků 20.03.19 11:23

Hlavně pravdu. Už několikrát se mi stalo, že popis inzerátu se vůbec nepodobal skutečné náplni pozice, včetně fin. ohodnocení

salamio
Závislačka 2531 příspěvků 20.03.19 11:36
@Marie2019 píše:
Samozřejmě to není jen o tom, co chcete číst, ale jak to vypadá reálně. Mnoho našich vedoucích může maminkám vyjít opravdu vstříc - a pro tyto prodejny bychom chtěli inzerovat speciální pozice pro maminky. Chceme to uchopit ale tak, aby to pro vás opravdu bylo zajímavé a inzerát vás nalákal. Rozhodně tam nebudeme psát něco, co nemůže daná prodejna splnit. :)

Není to trochu diskriminační?

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1692 příspěvků 7 inzerátů 20.03.19 12:16
@Anonymní píše:
Po pravdě, kdyby šlo vyskočit z kolotoče velkoobchodu, už jsem dávno pryč. Jenže jak má člověk v životopisu, že dělá 10 let někde na ,,krámu,, už si těžko škrtne někde jinde.
Realita u nás - za mě to teda není práce pro maminky po mateřské. Těžká fyzická práce, práce v chladu, ranní od 4:00 kdy přichází první až do 5:00 kdy přichází poslední. Nereálné stále se navyšující plány - dle kterých ,,nejsou,, vypláceny odměny. Přesčasy, dovolená ušmudlaných 20 dní, nejlépe vybraných po dni. Dovolená 14 dní v kuse nereálná. Víkendy, svátky v tahu. Vánoce největší pres, kdy by každá z nás byla nejradči doma se svými dětmi. Příspěvek na penzijko 0,– Vánoční odměna 0,– stravenky nám teď zvedli na 70,– protože 50,– už byla ostuda. Povinná pauza na svačinu neexistuje. A kdybych přemýšlela, vzpoměla bych si ještě na více věcí. Jako zástupce vedoucí chodím domů s pomalu stejnými penězi jako holky z pokladny.
Obchody jsou za mě novodobí otrokáři. Postavila bych za pult oblasťáka na celý měsíc, poslala mu na výplatu 15 000,– a jako vánoční odměnu by dostal vysočinu. Byl by spokojený?

Věrně popsaná realita práce v obchodě. Naštěstí se mě to netýká, jsem úplně z jiného oboru, práci mám, ale moje mamka strávila v obchodě v podstatě téměř celý svůj produktivní život (naposledy u Hrušky jako zástupce vedoucí) a je to všude jako přes kopírák. :zed:

Proto se mi nějak nechce věřit, že by se Billa vydala proti proudu. Ale tak staly se už podivnější věci, že. :D

@Marie2019 Držím pěsti, ať máte sílu a vůli představy matek zrealizovat.

@salamio Speciální pozice pro rodiče už by mohly být genderově správně, ne? ;)

salamio
Závislačka 2531 příspěvků 20.03.19 12:43
@Leli83 píše:
@salamio Speciální pozice pro rodiče už by mohly být genderově správně, ne? ;)

No jestli pak kvůli tomu nevyjdou bezdětní do ulic…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama