Nedaří se nám otěhotnět a hádáme se

Anonymní
21.11.19 02:04

Co dál? Asi se jen potřebuji svěřit...

Ahoj holky, už se 4 roky snazime o mimco už jsem o dvě přišla :,( a ted jsem mela zpoždění 7dni… Cítila jsem se opravdu hezky… Ten pocit to nedostat je fakt… Hřálo me to u :srdce:. Jenze jsme se nějak chytli s přítelem a on si nebral servítky a já mu řekla, že o to miminko zase akorát přijdu, když mi dělá takový nervy. Myslím si, že nervy delaj svy. ????… Dělala jsem si test jen třetí den, ale nic nevyšlo. Sedmi den jsem začala hrozně krvácet :,(… Na jednu stranu ani nevím co to bylo, ale boli to… Ještě jsme se ke všemu znova pohadali o víkendu jsem chtela odpočívat no spis popravdě truchlit :,( ale musíme jet na návštěvu… Ještě tedy si zitra zavolám na gyndu. A pozeptam se zda nemám raději přijet na prohlídku.. Krvacim docela dost jestli silná ms.. :( celkove se citim špatně nejraději bych zalezla do postele a tyden nevylezla… :,(
Dekuji za anonym…
A za vlídné slovo… ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9087
21.11.19 05:44

Těhotná si nebyla, tak se neobvinuj, že bys něco pokazila tou hádkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
21.11.19 05:48

Je to smutné, když se nedaří… příteli bych to nevyčítala, protože stejně nevíš, jestli to bylo těhotenství nebo ne. Věřím, že je to bolavá záležitost :hug:

Snad bude všecko v pořádku a brzy se vám podaří počít. Moje kamarádka prvních 5 let nic, a teď má 4 děti (se stejným mužem).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2021
21.11.19 06:27

Ahoj, no podle mě si měla jen velké zpoždění… Nervy dělají hodně… Zkuste si s partnerem sednout a o všem si promluvit… Myslím, že není dobré mu vpálit, že o tom přijdeš, když ani žádné TO podle testu nebylo… Není fér aby kolem tebe v těhotenství musel chodit po špičkách. Spíš byste si měli promluvit o tom, proč ty hádky vznikají…
Pohoda a klid ve vztahu je pro těhotenství důležitá.

Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
21.11.19 07:55

Dle mého to těhotenství opravdu nebylo, takže leda truchli pro MS, která přišla, než pro nevydařené těhotenství. Navíc mít toto jako alfu a omegu svého současného bytí…děláš si medvědí službu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
21.11.19 08:10

Jsi pod velkým tlakem, když se tak dlouho snažíte a všechno končí neúspěchem. Ale víš co? On také. Vpálit mu to, že o dítě přijdeš kvůli hádkám, je nefér. Žádné těhotenství neskončí jen tak kvůli tomu, že se s někým od plic pohádáš nebo že tě někdo ukrutně naštve. Může se stát, že těhotenství už z jakéhokoliv důvodu neprosperuje a končí a žena jde pohrabovat zahradu, večer začne krvácet a po celé rodině se traduje, že si za potrat může sama, protože pracovala na zahradě. Přitom by k tomu stejně došlo, ale třeba o den dva později.
Stejné je to i s tím stresem. Pokud je těhoteství normální a zdravé, vydrží toho hodně.
Myslím, že je na čase začít zjišťovat, proč se vám nedaří. Nebo už jste na nějakých vyšetřeních byli? Nedopusťte, aby ta snaha o miminko zničila váš vztah…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17978
21.11.19 08:26

Preju ať se miminka dočkáš :srdce: a protože se to cizímu na internetu hezky radi, nepořízovala bych si dítě s někým, s kým se hádám a mám pocit, že mi nerozumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12542
21.11.19 18:20

Po 4 letech už asi musíte mít za sebou spoustu vyšetření. Přišlo se na něco? Spermiogram?
Po takový době bych byla na nervy taky… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 19:37
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už se 4 roky snazime o mimco už jsem o dvě přišla :,( a ted jsem mela zpoždění 7dni… Cítila jsem se opravdu hezky… Ten pocit to nedostat je fakt… Hřálo me to u :srdce:. Jenze jsme se nějak chytli s přítelem a on si nebral servítky a já mu řekla, že o to miminko zase akorát přijdu, když mi dělá takový nervy. Myslím si, že nervy delaj svy. ????… Dělala jsem si test jen třetí den, ale nic nevyšlo. Sedmi den jsem začala hrozně krvácet :,(… Na jednu stranu ani nevím co to bylo, ale boli to… Ještě jsme se ke všemu znova pohadali o víkendu jsem chtela odpočívat no spis popravdě truchlit :,( ale musíme jet na návštěvu… Ještě tedy si zitra zavolám na gyndu. A pozeptam se zda nemám raději přijet na prohlídku.. Krvacim docela dost jestli silná ms.. :( celkove se citim špatně nejraději bych zalezla do postele a tyden nevylezla… :,(
Dekuji za anonym…
A za vlídné slovo… ????

Jestli mas vekove cas, prestala bych se na pul roku snazit, abys zjistila jestli je to ten pravy partner a treba pocestovala. Pauza nekdy pomuze.

• Citovat
  • Nahlásit
381
16.1.20 17:21

Ahoj nám se nedaří tři roky s manželem a předtím asi 8 let s bývalým. mám dceru 13 let a manžel má 8letou tak se necítíme tak samy, ale přesto to bolí že vlastní miminko nemáme. zpoždění mám i deset dní a nic..prostě si chodí ms jak chce. byla jsem 2× na ivf a ani ťuk takže už to nehrotim. snad se dočkáme a když ne tak aspoň vnoučat :mavam: :mavam: držím palce ať ti to brzo vyjde :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
16.1.20 17:47

Mám trochu podobnou zkušenost.. byla jsem těhotná.. nerozuměli jsme si s chlapem. Při každém tom „nerozumění si“ jsem cítila napětí v podbřišku. Pak jsme se pohádali, začala jsem krvácet a ono to odešlo v 1.trimestru. Možná to nebylo životaschopné a odešlo by i tak. Možná to ta hádka jen uspíšila. Taky jsem to obrečela. Teď jsem znovu těhotná (po měsíci). A ano chlap kolem mě chodí více „po špičkách“. Je to prostě „jiný stav“ i psychicky.. a rozsekají mě i menší věci než hádka. A on to respektuje.
Přeji ať se brzy zase zadaří.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3385
16.1.20 17:50

Obviňovat se navzájem z podobných věcí je cesta do pekel. Nedělej to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat