Co dál s žárlivostí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 17:39
Co dál s žárlivosti?

Ahoj holky, mám přítele, už asi9 měsíců. Strašně jsem se do nej zamilovala. Všechno bylo ze začátku moc krásný. Byla jsem šťastná a on taky. Pak se ale začalo něco měnit. Začal šíleně zarlit.. nejdříve sem si říkala, ze je to normalni, ze každý je nějaký. Ale začalo to byt horsi a horsi..zakázal mi kamarádky.. nemohla se chodit bez nej ani na krok a když už jsem šla tak mě pořad podeziral, ze sem někde s někým něco měla. Zákazal mi se malovat, oblikat se jak já chci.. musím nosit trička bez vystihu nesmím nosit upnuté trička nic.. a když není podle něho tak je zle.. hadky, křik… vybouchne kvůli každé maličkosti.. kontroluje mi telefon.. nesmím se s nikým bavit.. když nejsme spolu musím mu každou sekundu psát smsky a když třeba jenom minutu nepodepíšu tak už mě podezírá z nevěry :,( Přijde mi, ze už ztrácím zájem s nim byt.. pořad ho strašně moc miluju a nedokazu si představím bez nej byt.. ale už To dal nevydrzim. Nejhorší je ze, když mu reknu ze s nim nechci byt a ze je konec, nedovolí mi odejít, zamkne mě doma a nepustí mě. Nebo mi vyhrožuje ze mi udělá zle. Prosím poraďte co mám dělat? Já chci byt s nim, ale takhle to dal nejde :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 11.10.18 17:42

Co máš dělat? Odejdi. Nic jiného se dělat nedá. A až pak bude plakat, prosit a vydírat tě, vypni si telefon.

Trochu váhám, jestli nejsi troll, protože nechápu, že někdo v takové situaci neví, co má dělat. :think:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10908 příspěvků 11.10.18 17:46

Sbal se a odejdi. Když nebude doma. Je jen otázkou času, kdy začne byt agresivní. Souhlasím s @radkka ze to působí jako trolling, protože proč bys někoho takového milovala a proč bys potřebovala radu v tak jasné situaci

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 11.10.18 17:47

prosím tě, najdi si slušného člověka.

Valkýra88
Kecalka 106 příspěvků 11.10.18 17:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám přítele, už asi9 měsíců. Strašně jsem se do nej zamilovala. Všechno bylo ze začátku moc krásný. Byla jsem šťastná a on taky. Pak se ale začalo něco měnit. Začal šíleně zarlit.. nejdříve sem si říkala, ze je to normalni, ze každý je nějaký. Ale začalo to byt horsi a horsi..zakázal mi kamarádky.. nemohla se chodit bez nej ani na krok a když už jsem šla tak mě pořad podeziral, ze sem někde s někým něco měla. Zákazal mi se malovat, oblikat se jak já chci.. musím nosit trička bez vystihu nesmím nosit upnuté trička nic.. a když není podle něho tak je zle.. hadky, křik… vybouchne kvůli každé maličkosti.. kontroluje mi telefon.. nesmím se s nikým bavit.. když nejsme spolu musím mu každou sekundu psát smsky a když třeba jenom minutu nepodepíšu tak už mě podezírá z nevěry :,( Přijde mi, ze už ztrácím zájem s nim byt.. pořad ho strašně moc miluju a nedokazu si představím bez nej byt.. ale už To dal nevydrzim. Nejhorší je ze, když mu reknu ze s nim nechci byt a ze je konec, nedovolí mi odejít, zamkne mě doma a nepustí mě. Nebo mi vyhrožuje ze mi udělá zle. Prosím poraďte co mám dělat? Já chci byt s nim, ale takhle to dal nejde :,(

No tak to je silny kafe :zed: . Urcite od nej zdrhni ,dokud muzes. Tohle nikdy nedopada dobre, tohle vetsinou byva zacatkem domaciho, psychickeho teroru a nasili.Chce te mit maximalne pod kontolou a to neni normalni, laska o tomhle neni. Musis mit svuj prostor,sama se rozhodovat co si obleknes atd. Sama zit i ,,svuj" zvot,jako zajit si na kafr s kamaradkama. Tohle je omezovani. Jednou mi muj bejvalej take zakazal nosit vystrihy atd a pak jsem zjistila ze on nad vystrihama jinych zenskych,oci muze nechat. Bylo to jen o tom ze on sam byl takovej ze se za zenskejma ohlidl a tak nechtel aby se jiny ohlizeli za mnou, samozrejmne jsem ho poslala do haje, jelikoz to ja pak ,ja muzu vse a ty nesmis nic.Chce to pevne nervy ale opravdu bych s takovym nezustavala

DanielaD
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 11.10.18 17:51
@radkka píše:
Co máš dělat? Odejdi. Nic jiného se dělat nedá. A až pak bude plakat, prosit a vydírat tě, vypni si telefon.Trochu váhám, jestli nejsi troll, protože nechápu, že někdo v takové situaci neví, co má dělat. :think:

nemusí jít o trollku, je závislá nedokáže vše ukončit. Bojí se být sama

hodinarka
Kecalka 270 příspěvků 11.10.18 17:51

Začátek domácího násilí. Tohle už není je žárlivost, chce tě ovládat a pak si tě přestane vážit a budeš rohožka.

Denisa56
Kelišová 6432 příspěvků 11.10.18 17:55

Sbal se až nebude doma a odejdi, nech mu na stole stručný vzkaz, že končíš, že e to definitivní a ať už tě nekontaktuje. A kdyby začal prosit, slibovat, zpytovat svědomí, plakat, nosit dárky, spát před prahem domu, ve kterém budeš, vyhrožovat sebevraždou, vyhrožovat, že tobě něco udělá, nebo někomu z tvých blízkých… prostě kdyby mektal cokoli, nikdy, opravdu nikdy se k němu nevracej. To, co ti dělá, je nenormální, je žárlivej a psychopat k tomu. Vem si v práci den volna, jemu o tom neříkej a až bude pryč, fofrem pobal saky paky a zmiz.

nostress
Extra třída :D 13601 příspěvků 11.10.18 18:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám přítele, už asi9 měsíců. Strašně jsem se do nej zamilovala. Všechno bylo ze začátku moc krásný. Byla jsem šťastná a on taky. Pak se ale začalo něco měnit. Začal šíleně zarlit.. nejdříve sem si říkala, ze je to normalni, ze každý je nějaký. Ale začalo to byt horsi a horsi..zakázal mi kamarádky.. nemohla se chodit bez nej ani na krok a když už jsem šla tak mě pořad podeziral, ze sem někde s někým něco měla. Zákazal mi se malovat, oblikat se jak já chci.. musím nosit trička bez vystihu nesmím nosit upnuté trička nic.. a když není podle něho tak je zle.. hadky, křik… vybouchne kvůli každé maličkosti.. kontroluje mi telefon.. nesmím se s nikým bavit.. když nejsme spolu musím mu každou sekundu psát smsky a když třeba jenom minutu nepodepíšu tak už mě podezírá z nevěry :,( Přijde mi, ze už ztrácím zájem s nim byt.. pořad ho strašně moc miluju a nedokazu si představím bez nej byt.. ale už To dal nevydrzim. Nejhorší je ze, když mu reknu ze s nim nechci byt a ze je konec, nedovolí mi odejít, zamkne mě doma a nepustí mě. Nebo mi vyhrožuje ze mi udělá zle. Prosím poraďte co mám dělat? Já chci byt s nim, ale takhle to dal nejde :,(

To, co popisuješ, je domácí násilí a teror. To s láskou nemá nic společného. V kvalitním vztahu nemá co dělat strach, vyhrůžky, zastrašování, ponižování, dokonce zamykání a omezování osobní svobody. Pokud máš strach, obrať se na policii. A hlavně uteč a čím dále, tím lépe.

terinka4444
Hvězda diskuse 68455 příspěvků 11.10.18 18:10

To je domaci nasili. Musis pryc, okamzite, dokud mas jeste trochu vule. Obrat se na rodinu, ma kamaradky, a rychle zdrhej. Musis, hned.

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 11.10.18 18:30

Takze on je labilni tyran, co te nenecha odejit. A ty ho strasne milujes a nedokazes bez nej byt. Dava smysl. No, kazdy strujce sveho. :roll:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2039 příspěvků 11.10.18 18:48
@Anonymní píše:

Miláčku, jednou, jednou by mi partner řekl, jaká trička můžu nosit a s kým můžu mluvit a už by nebyl mým partnerem. Proto žiju v ČR a ne někde u muslimů, jelikož mám ráda svou svobodu. Pokud ty ne, tak s ním buď, jen proboha do takového svazku nepořizuj děti. Protože časem ti dá přes hubu a u toho nikdo nemusí asistovat.

Ou
Kelišová 5416 příspěvků 11.10.18 19:12

Uteč. Chlap je porouchanej a to hodně, odmítá si to přiznat a k domácímu násilí máte fakt jen kousek.

A až se z toho dostaneš, tak vstup do psychoterapie, aby sis v sobě objevila a zaléčila to, co tě vede k tomu, že se bláznivě zamiluješ do magora a necháš si od něj ubližovat.

Náměsíčná
Závislačka 4086 příspěvků 11.10.18 20:36

Proč s ním chceš být? Vždyť je to ma.gor.
A divím se,že máš přístup k internetu. Tam číhá chlap na každým rohu.

Odejdi když nebude doma neříkej mu kam.

Lenulka211
Stálice 68 příspěvků 12.10.18 07:46

@hodinarka přesně to jsem chtěla napsat… přesný popis začátku u známé.. :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Andrea Pomeje vzdala hold svému příteli v den narozenin Jiřího Pomeje

Šťastné narozeniny dnes Jiří Pomeje dozajista neprožije. Na smrt nemocný... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >