Co dát bohatému muži jako dárek?

Anonymní
6.1.20 12:41

Co dát bohatému muži jako dárek?

Ahoj holky. Chtěla bych poradit. Zhruba měsíc se stýkám s mužem. Je skvělý ale zatím se ještě poznáváme. Je to muž vlastníci několik firem, hodně sečtělý. Dopřává si jen to nejlepší. Zkrátka. Může si dovolit téměř vše. Já tady tohle moc neznám. Mám normální práci a normální plat. :mrgreen:. Samozřejmě to neřeším. Problém je ten, že bude mít teď narozeniny. A já naprosto nevím co mu dát. :nevim:. Nepotrpím si na velké a drahé dary. Jsem spíše zastánce drobností. Ale zase mu nechci dát něco nevhodného. Uvažovala jsem třeba nějakou zajímavou knížku. Ale stejně si nejsem jista. :roll:. Neporadite? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30169
6.1.20 12:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Chtěla bych poradit. Zhruba měsíc se stýkám s mužem. Je skvělý ale zatím se ještě poznáváme. Je to muž vlastníci několik firem, hodně sečtělý. Dopřává si jen to nejlepší. Zkrátka. Může si dovolit téměř vše. Já tady tohle moc neznám. Mám normální práci a normální plat. :mrgreen:. Samozřejmě to neřeším. Problém je ten, že bude mít teď narozeniny. A já naprosto nevím co mu dát. :nevim:. Nepotrpím si na velké a drahé dary. Jsem spíše zastánce drobností. Ale zase mu nechci dát něco nevhodného. Uvažovala jsem třeba nějakou zajímavou knížku. Ale stejně si nejsem jista. :roll:. Neporadite? :D

Já bych mu uvařila dobrou večeři. Po měsíci bych fakt o chlapovi toho moc nevěděla. Jestli je zvyklý jíst po restauracích, možná mu udělá radost i něco obyčejného. Naservírovaného na hezky upraveném stole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15993
6.1.20 12:45

Po měsíci známosti?
Vyptej se ho na nějaké fantazie, co by si chtěl splnit a splň mu je v dárkovém balení.

CO se týče knížky, tak za mě kniha je vždycky dobrý dárek, ale potřebueš se trefit do toho co čte a co ho zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
6.1.20 12:45

Pokud znáš jeho vkus a víš, že tu knihu ještě nemá, tak knížka je hezký nápad. Jinak já i muž jsme měli narozeniny velmi krátce poté, co jsme se začali vídat a v obou případech jsme to oslavili večeří.

• Citovat
  • Nahlásit
16014
6.1.20 12:48

Po měsíci bych to nijak zvlášť neprožívala, uvařila bych večeři, koupila lepší vínko a pokud spolu už žijete i intimně, tak mu splň nějaké přáníčko :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20630
6.1.20 12:49

Já bych dala zážitek, naplánovala výlet, uvařila mu večeři, romantický večer. Prostě něco co si za peníze nekoupí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
6.1.20 12:50

Pokud vis, ze rad cte, tak to urcite dobry napad je. Jen se dobre trefit do konkretni knizky. Muzes treba ke knizce vyrobit nejakou hezkou zalozku… Pokud je to clovek ktery si muze dovolit koupit cokoliv chce a tvoje financni moznosti jsou o hodne nizsi nez jeho. Sla bych do neceho do ceho das kus sebe. Neco co bude klidne nejaka drobnost, ale udela obrovskou radost a vzdy si vzpomene ze je od tebe. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2889
6.1.20 12:51

Kožený pásek od Tlustého :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
6.1.20 13:03

@Kriss Tina taky tak, vecu a nejaky zazitek nebo vylet :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1828
6.1.20 13:04

Pokud je bohatý a může si vše koupit sám, tak nejvíce ocení zážitek nebo právě drobnost a neude brát ohled na to kolik si zaplatila. Pokud víš, jaký druh knih čte, tak kniha je dobrý nápad, v opačném případě bych mířila do zážitků. Ten si totiž koupit nelze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
6.1.20 13:07
@lenka_ píše:
Pokud je bohatý a může si vše koupit sám, tak nejvíce ocení zážitek nebo právě drobnost a neude brát ohled na to kolik si zaplatila. Pokud víš, jaký druh knih čte, tak kniha je dobrý nápad, v opačném případě bych mířila do zážitků. Ten si totiž koupit nelze.

Zážitkové firmy by s tebou nesouhlasily :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30169
6.1.20 13:11
@unuděná píše:
Zážitkové firmy by s tebou nesouhlasily :mrgreen: :mrgreen:

Tak kdyby ten pán řekl, že ještě nikdy nejel lanovkou na Ještěd, tak uspořádám „tajný výlet“, zacáluju cestu a nahoře ho pozvu na párek. Kde je v tom zážitková firma? Zbývá doufat, že pán není vegan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18271
6.1.20 13:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Chtěla bych poradit. Zhruba měsíc se stýkám s mužem. Je skvělý ale zatím se ještě poznáváme. Je to muž vlastníci několik firem, hodně sečtělý. Dopřává si jen to nejlepší. Zkrátka. Může si dovolit téměř vše. Já tady tohle moc neznám. Mám normální práci a normální plat. :mrgreen:. Samozřejmě to neřeším. Problém je ten, že bude mít teď narozeniny. A já naprosto nevím co mu dát. :nevim:. Nepotrpím si na velké a drahé dary. Jsem spíše zastánce drobností. Ale zase mu nechci dát něco nevhodného. Uvažovala jsem třeba nějakou zajímavou knížku. Ale stejně si nejsem jista. :roll:. Neporadite? :D

Kniha, masáž…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13177
6.1.20 13:17
@Anonymní píše:

Ahoj,

no tot otázka, četla jsem, že holky doporučují narozeninový sex - spali jste spolu? Budto prostě fakt tohle, nebo se neprodávej a dej mu normální dárek. Co třeba nějaký alkohol? Většinou chlapi mají rádi nějakou tu whisky. Já to tedy nepiju, to je fakt. Kniha je hodně ošemetná věc -milju knihy a jsem knihomol a tak vím, že vybrat knihu, která opravdu potěší není jen tak. Pokud ho neznáš - taky první darovaná kniha hodně napovídá, jak tě ten druhý vnímá, aby jsi ho neodhadla špatně, nebo aby si to on nevyložil špatně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
239
6.1.20 13:24

Já bych mu něco vyrobila, je to osobní a nekoupí si to:).

Manžel mi vyrobil knihu, kam přepsal naše dopisy. Já mu vyrobila leporelo, kam jsem mu napsala, čeho si na něm cením,.. pak také jak jsou takové „trhací bloky“ - nevím jak to lépe pojmenovat, jsem mu na 365 lístečků napsala jeden citát, vyrobila na to krabičku… Jestli umíte plést…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat