Co dát dítěti místo mléka když nebudu doma?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.1.22 21:00

Co dát dítěti místo mléka když nebudu doma?

Ahojky :mavam: Mám 14 měsíčního prcka, a kojím, převážně tedy jen na spaní v 19hod a pak tak v 5 ráno. Zítra jsem pozvaná na rozlučku se svobodou a znamená to, že bych odpoledne odjela z domu a vrátila se druhý den odpoledne. Jenže teď řeším, co dát malé místo kojení na spaní a místo toho ranního v 5… Kolem 6 má normálně večeři - většinou polévku nebo pečivo s něčím a pak v 7 než jde spát kojení a já se bojím aby bez kojení neměla hlad. To samé ráno - mezi 4-5 se vzbudí, nakojí se a usne a spí do 7. Asi 3× jsem ji dala um ochutnat a nechce, nechce ani mléčné kaše, není ani zvyklá na lahve, pije z pítka nebo hrnku… Teď z toho začínám mít trochu strach. Že bude možná trochu brečet je jasné ale manžel si poradí, spíš mi jde o to aby neměla hlad… díky za rady :lol: :kytka:
Anonym protože kamaradka tu je aktivní a nesmí vědět že má zitra rozlučku :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27343
13.1.22 21:10

Odstrikat mléko, dát do lednice a ať jí to muž ohřeje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10387
13.1.22 21:13

Zkusila bych nějaké rostlinné mléko - třeba rýžové nebo ovesné. Ale myslím, že od manžela si klidně nechá dát i kaši nebo něco takového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
795
13.1.22 21:18

Syn jako nutnou náhradu přijal ovesné mléko (kupujeme v DM, je chuťově dobré, nedoslazované)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2146
13.1.22 21:20

Dala bych klasické plnotučné mléko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
13.1.22 21:31

Tak koukám že o mimčo je postaráno ;)
A teď co bude jíst manžel :(:D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 21:34

Zapomněla jsem napsat že nejsem schopna nic odstříkat, odstříkám za 30minut třeba 20ml… :? Zkusím tedy to ovesné, to zní dobře a myslím že by mohlo chutnat… A nemyslím si že od manžela vezme kaši, přijde mi jakoby vše kde cítí um úplně blokovala. A kaši by ji asi ani nedal v 5 ráno :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 21:35

@aanysek Ohříváte to ovesné mléko?

• Citovat
  • Nahlásit
16756
13.1.22 21:45

Muze se stat, ze si proste neda nic a bude brecet. Ale ne hlady, spis bude rozhozena z te zmeny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.1.22 21:49

Ona je dost zvyklá na manžela, myslim že se vzbudí a bude brek ale jakmile uvidí tátu tak bude klid. Kolikrát je s tátou večer/ v noci více v klidu než se mnou :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
80442
13.1.22 22:02

Dala bych v 6 rohlik a misto mlika polívku. A rano zkusila normalni plnotučné, taky mam 2 deti, ktere nevzaly UM do tlamky, nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
13.1.22 22:20

Já jsem jela na rozlučkovej poslední koncert svojí nejoblíbenější kapely, když bylo dceři 11 měsíců. Odjela jsem odpoledne, k večeři dostala kaši jako obvykle a místo kojení nic - prej se trochu divila, ale lehla a usnula. V té době se taky kolem páté budívala na kojení, UM nesnášela, neuměla pít z lahvičky a já jsem taky prdlajz odstříkala. Varianta byla že prostě vstanou a udělaj kaši, ale nakonec si akorát chvíli pofňukala, manžel si ji vzal do postele a zas usnuli, znova se vzbudila v osm a to už jsem byla za chvíli doma :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
13.1.22 22:26

A mlíčko s kaší jsi nezkoušela? To by jí mohlo chutnat 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80442
13.1.22 22:30

@Jitul.kaaa9 Diteti, co odmita UM to chutnat nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
13.1.22 22:49

@Jitul.kaaa9 naše odmítačka UM odmítla tohle i všechny ochucený UM. Vzala na milost až kravský a rostlinný mlíka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat