Reklama

Co dát majitelům apartmánu v Chorvatsku jako pozornost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BlueFox
Kecalka 128 příspěvků 23.08.18 23:04
Co dát majitelům apartmánu v Chorvatsku jako pozornost

Ahoj,
blíží se nám konec dovolené a chtěla bych poradit od někoho, kdo jezdí často do Chorvatska do apartmánu, co dát jako pozornost při spokojenosti.Hned na začátku, když jsme dorazili, dal manžel pánovi domu krabici s plzeňským pivem. Ubytovatele jsou moc příjemní, paní už donesla buchtu, palačinky, domácí limonádu. Majitel nám kupoval na trhu ryby, tak jsem mu chtěla nechat víc peněz, ale rázně to odmítl, takže nevím, zda by je peníze neurazily a kupovat něco chorvatského mi připadne jako nosit dříví do lesa. Ubytovani jsme platili přes jeden hojně používaný rezervační server, takže je to zaplaceno a bylo to poměrně dost drahé. Jenže jsem zjistla, že ty peníze ti pronajímatelé dostávají se zpožděním a mám potřebu se jim za příjemný pobyt nějak odvdecit.Jak a jestli vůbec to děláte? Chtěla jsem vzít i dobré moravské víno, ale muž rekl, že pivo bude lepší. Nemela jsem ho poslouchat, pan domácí si sám vyrábí víno. Dik za případný tip!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4997 příspěvků 23.08.18 23:08

Pokud je pán vinař, tak dobré pivo je rozhodně lepší, než průměrné moravské víno.

BlueFox
Kecalka 128 příspěvků 23.08.18 23:11

@Ou Psala jsem dobré moravské víno,ale dík za postřeh.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 23.08.18 23:24

Zjisti si, který ročník je prohlášen za dobrý a podle toho kupuj víno. Hodně se to liší.

TopSecret
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 23.08.18 23:26

@BlueFox go vino bych jim poslala dodatecne. A co je pozvat do sklipku? Jestli by byli ochotni prijet do cr.

Chulimanga
Kecalka 102 příspěvků 23.08.18 23:41

My jsme dovezli Becherovku v dárkovém balení. Také jsme byli maximálně spokojeni, při odjezdu jsem si dala záležet aby byl apartmán hezky uklizený (ušetřit jim práci) a nechala jsem nějaké potraviny v lednici, kafe, čaj, ovoce na misce, koupila nový “jar”, mýdlo a tak. A hlavně jsem jim napsala chválivou recenzi. Hned nám psali a moc děkovali :mavam:

Bábrdl
Generální žvanilka 20976 příspěvků 23.08.18 23:46
@BlueFox píše:
@Ou Psala jsem dobré moravské víno,ale dík za postřeh.

Podle mých zkušeností vinař, pokud není vyloženě pózér, vždycky ocení víno. Pochopitelně kvalitní.

Chulimanga
Kecalka 102 příspěvků 23.08.18 23:47

A taky jsme se s nima domluvili, že příště (určitě se vrátíme) už nebudeme platit přes ten hojně používaný reservační server, ale budeme kontaktovat přímo je …

Tarjei
Závislačka 3797 příspěvků 23.08.18 23:54

Aaa booking.com,,taky tak, taky tak :mrgreen:

saadet
Extra třída :D 11817 příspěvků 23.08.18 23:59

@BlueFox pardon ZA OT můžu odkaz na ubytko, jestli je to tam pěkně? Klidně do directu, děkuji :kytka:

Jogrr
Závislačka 4211 příspěvků 24.08.18 00:11

@Chulimanga pribuzna vzdy kouka, co jsou nekteri cesti hoste v jejich dome, ktery jim pronajimaji, schopni nechat za zbytky v lednici, caj, kava a ze si mysli, jakou ji tim udelaji radost a my ji nechteli verit, ze si z nas dela srandu a jak vidim, nedelala :mrgreen:

Chulimanga
Kecalka 102 příspěvků 24.08.18 00:18

@Jogrr Tak my tam opravdu nenechali zbytky!!! :mrgreen: Koupili jsme prosciutto a parmazan, to jsme nechali v lednici. Čaj, káva, Jar a mýdlo jsme koupili taky za tímto účelem nové. Podle jejich reakce si nemyslím, že byli pohoršení :mavam:

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 24.08.18 00:38
@Chulimanga píše:
@Jogrr Tak my tam opravdu nenechali zbytky!!! :mrgreen: Koupili jsme prosciutto a parmazan, to jsme nechali v lednici. Čaj, káva, Jar a mýdlo jsme koupili taky za tímto účelem nové. Podle jejich reakce si nemyslím, že byli pohoršení :mavam:

My nic nenechavame v lednici,to mi pripada trapne,sluzby prece platime,neprodelaji na nas. Proc? Dame financni darek, v obalce, event.becherov­ka,ceske sklo,a pozitivni recenzi na net. Kamarad pronajima apartman na Menorce a to,co mu hoste nechaji v lednici (cokoliv,i ne­rozbalene),vy­hazuje,nevi jak se s tim jidlem manipulovalo,ani v tom nevidi ucel. :dance:

KristynaTita
Kecalka 427 příspěvků 24.08.18 01:33

@BlueFox becherovku

Uživatel je onlinemojmira
Hvězda diskuse 72648 příspěvků 24.08.18 06:33
@Ou píše:
Pokud je pán vinař, tak dobré pivo je rozhodně lepší, než průměrné moravské víno.

proč průměrné?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama