Co dáváte dětem na podporu imunity?

1662
31.5.20 12:10

Co dáváte dětem na podporu imunity?

Holky, poraďte, co koupit desetiletému synovi na podporu imunity? Uvažuji na wobenzymem, ale možná existuje i něco jiného, co máte vyzkoušené a funguje. Děkuju :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20756
31.5.20 12:11

Rybi tuk a pestra strava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1662
31.5.20 12:26

@Svistice rybí tuk dávám, už od mimina. S pestrou stravou je to horší. Proto spíš hledám něco, jak tu imunitu podpořit jinak. Je ve škole po tom volnu, počasí je o ničem, nerada bych, aby byl nemocný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
31.5.20 12:28

Wobenzym bych nedavala, dokaze vic uskodit nez pomoct. U ditete bych to nelajzla vubec. Zalezi, co ma syn za potize? Zakladem je opravdu strava, i kdyz v dnesni dobe to ne kazdy chce uznat. Omezit sladke, mlecne, zaradit vic kvalitni zeleniny, pripadne ovoce. Jist pravidelne, dostatek pohybu a psychicka pohoda. Pokud je uz tezsi problem, zarucene pomohou bylinky, prip. dalsi doplnky stravy, ale musis napsat, o co jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2802
31.5.20 12:29

Vůbec nic. Stačí pestrá strava, pohyb a kvalitní spánek. Nechci mít chcípáky vyrostlé na suplementech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3939
31.5.20 12:38

Na podporu imunity? Žádné kupované sladkosti - (maximálně já občas doma něco upeču s třetinovým množstvím cukru), hodně ovoce a zeleniny, sport, ideálně venku, když to jde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22711
31.5.20 12:43

Dávala jsem Vironal od Energy. Ale ten funguje až po 2-3 měsících brání. Na takové akutní posílení jsou dobré grepove kapky.
A on byva nemocny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59280
31.5.20 12:58

@smallrose nic.. V tomto věku už dávno netřeba :think: mrneti jsem dávala sirup z rakytníku.. U velkých nutim chodit ven za každého počasí a mít kvalitní jídlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2361
31.5.20 13:17

Echinacina, Narosany, pohyb na vzduchu a kvalitni strava :palec: Zadny kokina, energy drinky, chipsy apod :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
31.5.20 13:21

Bylinky a bylinné čaje, určitě bych nedávala „vitamíny“ z lékárny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.20 14:24
@smallrose píše:
Holky, poraďte, co koupit desetiletému synovi na podporu imunity? Uvažuji na wobenzymem, ale možná existuje i něco jiného, co máte vyzkoušené a funguje. Děkuju :kytka:

Vyvážená strava, dostatek ovoce a zeleniny, k tomu vibovit a doplněk stravy s betaglukanem v sezóně respiračních onemocnění

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1662
31.5.20 15:18

Nebývá nemocný, ale když už je, je to na dlouho. Chtěla jsem ho trochu podpořit vzhledem k tomu, že byl dva a půl měsíce doma, bez kontaktu s dětmi, tak aby hned něco nechytil. Mám na mysli i bylinky, homeopatika, ten wobenzyn mne napadl, protože ho užívala neteř s poruchou imunity. Máme rybí tuk i grepové kapky. Vitamíny pro děti z lékárny mi nepřijdou fajn, spíš jsou to kokina obohacená vit. C.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30064
31.5.20 16:52

Dávám rybí tuk a teď přidávám vitamín C. Starším dětem ještě hořčík, sportuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1744
31.5.20 16:57

Slunce, voda, vzduch, pohyb a zdrave jidlo. Je to velmi jednduche a levne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
31.5.20 22:21

Ja davam Aloe Vera broskev od LR.Je to moc dobre a ucinne, nejen jako prevence proti nemocem, ale i na exemy a pro lepsi traveni. Holkam to moc chutna,–je to gel, ktereho si kazde rano a vecer nalijou 2 male vrsky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama