Co dáváte jíst nemocnému dítěti ?

Anonymni
8.2.09 18:46

Co dáváte jíst nemocnému dítěti ?

Prosím, co dáváte jíst, když je vaše dítě nemocné? Naše 14 měsíční holčička má poprvé pořádnou rýmu a velký kašel, nechce nic jíst, pije čaj nebo mléko. Někde jsem ale četla, že mléko zahleňuje. Tak nevím, ale být jen na čaji se mi moc nezdá, už teď je slaboučká a když nebude jíst, tak to bude ještě horší . Co děláte vy ? Díky všem.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8.2.09 19:24

Ahoj,
mléko opravdu zahleňuje. Mi doktorka řekla, že nemám malému mléko dávat, když už tak jen jogurty, ty prý tak nezahleňujou.
Malý byl teď nedávno nemocný a čtyři dny mi nechtěl nic jíst ani pít. Čaj jsem do něj složitě dostala a jídlo jsem řešila přesnídávkama, snědl mi třeba za den jen půlku skleničky. Nic jiného nechtěl. Když jsem do něj chtěla dostat více, tak blinkal. Doktorka mi radila polévky a hlavně pití. Zkoušej všechno co má ráda, piškoty, polévky atd.
Ať je brzo zdravá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Efa
208
8.2.09 19:42

Hlavne polevky a ovoce, to bylo i to jedine, co mi jedl. Ostatni bud nechtel nebo nasledne vyzvracel. Z ovoce jsem vybirala to, ktere je hodne stavnate, aby mel prisun tekutin, protoze nechtel pit ani caj, takze hrozno a mandarinky. Mleko i mlecne vyrobky jsem kvuli zahlenovani radeji vynechala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
8.2.09 20:45

Mi holka jí celkem normál, ale jinak bych dávala to mléko, jídlo tak polévku, jestli sní přesnídávku…kaši? Třeba zkusit.

Co se toho mléka týče. Tak Aneta je zahleněná prakticky non-stop, UM dr nijak neřešila, ale poradila mi ho dělat do vincentky (ale ona má UM 1-2× za den)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.2.09 13:40

naše děti nechtějí jíst nic, když jsou nemocné. nenutím je, dohlížím pouze na to, aby dost pily

• Nahlásit
  • Citovat
18639
9.2.09 15:58

od pátku mi honzík snědl půlku rohlíku, kterou následně vyblinkal. Shodil 2kila a doktorka to dneska přešla ledovým klidem, prý když pije, tak je to OK. Pije naštěstí dost, takže se s toho snad brzy dostanem. K obědu už měl skleničku (masozeleninový příkrm) a snědl to. ZAtím nezvrací. Že to není úplně košér po hladovce? NO já vím, ale on nic jiného prostě nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
9.2.09 16:07

Tak u nás při nemoci projde maximálně holý vývar - buď hovězí nebo kuřecí nebo slepičí. To je Kačce fuk. A pije čaje, vodu. Jinak nic jiného do sebe nedostane. Jídlo postupně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama