Co dáváte v zimě za kalhoty do školy holkám?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baculkaji
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 02.12.18 15:09
Co dáváte v zimě za kalhoty do školy holkám?

Ahoj holky…mám osmiletou slečnu…teď je zima…a je pořád zmrzlá. máme to do školy kousek, ale i tak…co dáváte za kalhoty holkám do školy, když jsou mrazy? Loni jsem jí koupila zateplené rifle, ale letos je prostě neměli…

Reakce:
Božislava
Ukecaná baba ;) 1630 příspěvků 02.12.18 15:12

Tak ji dej zateplené legíny

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 02.12.18 15:16

Obě děti nosí jen džíny, ten kousek to musí vydržet

Šarlota4
Extra třída :D 10035 příspěvků 02.12.18 15:20

Ji dej pod rifle leginy a v satne at se svlikne.

amazon
Echt Kelišová 8780 příspěvků 02.12.18 15:21

Dávám legíny a na ně softsheelové kalhoty, v šatně si je vysvleče a je jen v legínách..dělali jsme to tak i v mš, bo nikdy nenosila punčochy, nesnášela je

ugluk
Hvězda diskuse 43518 příspěvků 02.12.18 15:31

Když už jsou fakt mrazy, tak vrstvím a v šatně vrchní vrstvu sundá. Netěšilo by mě, kdybych kvůli deseti minutám ranní chůze navlíkla superteplý kalhoty a pak by se v nich musela celý den pařit ve škole. Ale zatím si vystačíme s delším kabátem/bundou a vyššíma kozačkama.

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 02.12.18 15:57

dcera nosí džíny, má bundokabát a na nohách na džínách pletené návleky, které si v šatně sundává. nebude se přece celý den pařit ve škole ve vyteplených kalhotách.

Sůvička80
Kecalka 201 příspěvků 02.12.18 15:58

Dávám legíny a sustakove kalhoty na to a ty si svlékne v šatně. Představa, že se paří celý den v zateplených kalhotech mi není příjemná, tak radši vrstvime a svlékáme.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49458 příspěvků 5 inzerátů 02.12.18 16:37

Leginy. Má kabát pod prd.el, kozačky, tak na kolena neumrzne.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16766 příspěvků 02.12.18 17:00

kalhoty má běžné - rifle, teplejší legíny a podbně :think: Spíš přidávám na vršku - spodní košilku, triko s dlouhým rukávem, zimní bunda/kabát :think: Škola je kousek, topí se v ní a ven chodí minimálně :think:
Teplé oblečení zohlednuji spíš u školkových dětí, které jsou víc venku a různě se tam válí po zemi - 2× punčocháče (druhé náhradní), oteplováky na ven, dovnitř punčošky nebo tepláčky

Run
Generální žvanilka 20606 příspěvků 02.12.18 17:01

Těch pár dní co mrzlo si prostě vzala přes lepší leginy tenký softshellky. Zítra taky, kvůli mokru, chodí s družinou hodne blbnout ven. Normálně si je svlékne v šatně a nechá ve skříňce. V zateplených kalhotách by se ve škole uvařila.

LKL
Zasloužilá kecalka 938 příspěvků 02.12.18 19:02

nosi sukni / saty a pod to puncochace. kabat ma pod zadek, vysoky kozacky. taky je zmrzlik, ale v tomhle si nikdy nestezovala

Kelsey
Hvězda diskuse 44893 příspěvků 02.12.18 19:12

Leginy ruzne dlouhe a k nim sukni nebo saty. A na ne maji usite soft. kalhoty. Pani na fler je sije, mame je doma druhy tyden. Ty si vyslecou rano v satne. Ve skole je teplo.
Nosi to hodne decek. I pro skolkare je mam usite. Maji je proste na presun, ven, ale ve skole i ve skolce je dost teplo, tak pod ne staci tenka vrstva. Po fotbale pod nima nosi kratase, kdyz se vracime po treninku domu.

Kelsey
Hvězda diskuse 44893 příspěvků 02.12.18 19:26

https://m.fler.cz/…-140-9362216
ruzove a fialove jsem nechala sit dceram na zimu

Uživatel je onlinebublinek
Kelišová 5179 příspěvků 02.12.18 20:36

Ráno sice vodíme do školy autem, ale odpoledne chodí s družinou na hod ven, tak jsem koupila zateplené leginy. Takže venku má 2 vrstvy, normál leginy a zateplené leginy a je jí dobře

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >