Co dělá jaja (plyšový pes) dělá i dcerka... Není to brzy?

13496
21.1.10 17:35

Co dela jaja(pes)dela i dcerka...

Ahoj
zajimalo by me zda to mate take nektera tak doma..
Dcerka ma oblibenou hracku pejska a kazdy pejsek je jaja,neumi rikat haf haf.
No jenze kdyz se ma napit ona tak musi i jaja,jak vodicku tak stavicku,jaja i ji(samo ze jako),no cekam kdy se bude muset pejsek i koupat. :roll:
Nevim kde k tomu prisla ale neni to jeste brzo?Myslela jsem a hlavne slysela od kamaradek ze tohle delaji starsi ditka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Caty
21.1.10 17:48

Ahoj, myslím, že není brzy, je to kamarád no, lepší než aby dělala něco takového s živým pejskem, u nás kluci bumbali od pejsků z misky, chvilku trvalo než jsme je to odnaučili, granule jim naštěstí nechutnali, byly tvrdý, a to jim bylo taky okolo dvou let, neboj, je to normální

• Nahlásit
  • Citovat
1263
21.1.10 17:59

Ahojda, naše malá je taky kolegiální ke svým hračkám :lol: Je fakt, že už má dva, tak z toho má rozum, ale hračky jsou všude - nemá jednu vyhraněnou - i když i mezi tím šíleným množstvím hraček je skupina zvlášť oblíbených. Nedá se nevšimnout si, která hračka co zrovna dělá - bývají naskládané ve vaně i na jídlení židličce a večer, když jdem všichni spát, tak musíme nejprve odklidit skupinu panenek a plyšáků, kteří jsou vedle sebe vzorně seřazení a po bradu přikrytí peřinami :-D Myslím, že je super, že si Tvoje malá takhle vyhraje - učí se „dělit“, „starat se“ o někoho, vytváří si citový vztah - i když je to jenom hračka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17844
21.1.10 18:01

Mame uplne to same s jednou panenkou,jmenuje se Jara a dela s nama vsechno :roll: :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
21.1.10 18:06
Caty píše:
Ahoj, myslím, že není brzy, je to kamarád no, lepší než aby dělala něco takového s živým pejskem, u nás kluci bumbali od pejsků z misky, chvilku trvalo než jsme je to odnaučili, granule jim naštěstí nechutnali, byly tvrdý, a to jim bylo taky okolo dvou let, neboj, je to normální

Tak to našemu Eloušovi granule chutnaly a moc - uaaaa. Ona je tak trochu svéráz :roll: :roll:

Tami, malá je halt šikovná :) Buď ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
21.1.10 18:09

Caty tak to jsi me pobavila :lol: :lol:

Nouky no u nas teda pejsek vede ale jinak ma plno dalsich zviratek,ktere sedi na sedacce,jina na zidlickach vzorne vedle sebe,jine na botniku atd..

Eemii tak vidim ze obe Emci to maji stejne :wink:

Lesi ale to vis ze jsem rada,ale prijde mi ze pokud by nejedl pejsek tak by nejedla ani ona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1837
21.1.10 19:02

u nás to dělal „Pepa“ - hadrový … paneňák :-) protože „paňák“ to pepa zase nebyl! byl to paneňák!

Přiznám se teda ale že nevim odkdy to dělala, každopádně i kdyby to bylo brzy, tak to snad není na škodu, ne? :wink:

Akorát si pamatuju, že mi vhrkly slzy do očí při takové „hlouposti“. Když bylo malé asi 13 měsíců, tak žužlala jablíčko a najednou mi ho strčila do pusy, jako že mě krmí… mně to přišlo tak dojemný, jako že je taková „solidární“ a chce abych si taky kousla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
21.1.10 19:05

U nas je to stejne,akorat ze nema jen jednoho plysaka ale milion… :roll:
Vsechny krmi,dava plinku,dava na nocnik(jednou se povedlo i na plnej a pekne se to cele do pejska vsaklo.. :twisted: ),kdyz nekam jedem musi jich par s nama,ale pekne obleceny kdyz je zima ze a napapany a napity… :zed:
Zpiva jim,kara je kdyz neco vyvedou…asi je to normalni,nema zatim sourozence tak na nekom se to naucit musi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
21.1.10 19:49

Ahoj Tami,
tak jsem schvalne hledala tuhle fotku, kdy s tim mala zacla, nebylo ji jeste 15 mesicu… Jen nemela jednu oblibenou panenku, ale vzdycky si vybrala jednu. Dela to dodnes. Tady donutila dokonce dedecka aby se s panenkou podelil o pivo :lol:
http://lh6.ggpht.com/…P1040555.JPG

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
21.1.10 19:54

Zlatusko jooooo tak to taky znam a je to takove mile kdyz se deti prijdou rozdelit s dospelym.

Mikulenko o nocniku mi ani nemluv,tam sedi medved furt a taky ji nevadi i kdyz je nocnik plny.

Hanu no tak to je bez komentare :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
21.1.10 20:01

Brzo rozhodně není, a počítej s tím, že bude hůř ;)Je vnímavá, buď ráda :) I když je to někdy na bednu, znám,vím. A počkej, až dorazí fáze „imaginarního kamaráda“ - který sedí tam kde zrovna chceš sednout ty, chce najíst, musíš se pro něj vracet domů a dávat mu šálu atd :roll: :roll: :D :D

P.S. Psí granule byly u nás pamlskem č.1 , Amel jely, a jak! Ale ten puch, když nám pak přišla dát pusu :poblion: :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
21.1.10 21:25

Zuzoo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jo jinak s tim sedanim uz to znam,musim vypadnout kdyz si chce nekam posadit hracky a zrovna tam zavazim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1232
21.1.10 21:35

Ahoj Tami,
tak to je Emca sikulka, ze se takhle pekne s pejskem deli.
Rekla bych, ze je to v pohode, ono asi kazde ditko ma svuj vek, kdy ho neco takoveho napadne.
Presne jak psaly holky, taky mi prijde fajn, ze uz se i takhle mala chce delit a neni zadny hamounek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
22.1.10 02:25

Taky si nemyslím, že by to bylo brzy. Naše malá k tomu všemu mluví jak rádio a všechno to komentuje. To je taky paráda. Dneska ukazovala, kde má máma očička, uši, pusu, obočí atd. a říká: „Jedna tváže, duhá tváže… němé tváže.“ Myslela jsem, že se počurám smíchy. Je zblblá ze Svěrákových písniček :pankac:
Buď ráda, že má oblíbence, se kterým se dělí. To je pěkné!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6069
22.1.10 13:47

ahoj Tami,

taky se doma dělíme s panenkama o všechno - už s náma sedí i u stolu :)
Včera než šla večer spát jsme museli panenku nejdřív taky uložit jinak bych ji do postýlky nedostala.

Papa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama