Co dělá muže mužem?

420
18.9.21 18:48

Co dělá muže mužem?

Otázka pro dámy - co dělá ve vašem případě toho echt správného chlapa, co vás vždy fascinuje? Pokud je to chemie - tak co na něm v tu chvíli skutečně vidíte, když se zamyslíte?

Předem děkuji za názory :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22173
18.9.21 18:51

Správný chlap není srab, je férový, spolehlivý a galantní. Fyzicky se mi líbí, když má náruč ve které se ztratím a dbá o sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
18.9.21 18:53

Soucit, férovost, pracovitost, velkorysost.
I kdyby měl nevímco a vypadal jak herec, pokud bych zjistila, že nemá soucit se zvířaty, nemá pro mě jako člověk cenu.
Chemie? Asi pohled hezkých očí a sympaťáctví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
464
18.9.21 18:57

Jak říkal pan Werich: Chlap nesmí být blbej za volantem, u stolu a v posteli. Všude jinde se to snese. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
936
18.9.21 18:58

Miluji, ze je na nej spoleh, co rekne, to se stane. Miluje naseho syna. Vzdy si vi rady. Nikdy nepanikari, a jestli ano, ja to nepoznam. Nenecha me tahat tasky, vzdy pochvali, kdyz mu chutna moje jidlo. Skvele ridi. Je férovy, slusny chlap se selskym rozumem. Vazim si ho a respektuji. Je nejlepsi, jeste, ze jsme se potkali :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4033
18.9.21 19:04

Že je to prostě chlap, ne žádná srábotka, kterou bych mohla utáhnout na vařené nudlí. Zároveň je velmi chytrý a férový. A v neposlední řadě je to velmi dobrý táta, který nade vše miluje mě a naše děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30506
18.9.21 19:05

Čím větší pindík, a čím více je nahoře, tím je víc chlap. To dá rozum.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1770
18.9.21 19:07

Já miluji, mimo jiné, ten pocit bezpečí. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.9.21 19:16

Pro mě je chlap ten, který umí zabezpečit rodinu, dává pocit bezpečí, vždy tady je když je potřeba. Nemusí být svalnatý, nebojácný, silný… Hlavní podle mě je, aby byl na něj spoleh

• Citovat
  • Nahlásit
7532
18.9.21 19:17

Tak ja to mam pekne uz nekolik mesicu sepsane, davala jsme to dohromady s mym life coach.

1. Mel by byt zapaleny do sve prace a milovat ji, potrebuju proste k chlapovi vzhlizet.
2.Mel by me podporovat v dosahovani mych vlastnich cilu.
3.Potrebuju se vedle nej citit zensky.
4. Potrebuji se vedle nej citit bezpecne.
5. mel by byt velkorysy.
6.Mel by mit dobry smysl pro humor a umet si udelat srandu i ze sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9034
18.9.21 19:30

Je inteligentni, vytrvaly, neni zbabely, je laskavy, ma citlivost, neni suchar, ma humor, sportuje, ma svaly, ma talent na milovani, nebo lepe receno, jsme kompatibilni v posteli, ma citlivost ke zviratum, neni konformista, neni banalista, neni ucetni, neni politik, neni obchodnik, je neco mezi umelcem a filozofem, takze ma intelektualni zvedavost, ma tvorivy esprit a…miluje me.
Takhle ma v mem mikro svete chlap vypadat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66771
18.9.21 19:36
@Kazatel píše:
Otázka pro dámy - co dělá ve vašem případě toho echt správného chlapa, co vás vždy fascinuje? Pokud je to chemie - tak co na něm v tu chvíli skutečně vidíte, když se zamyslíte?Předem děkuji za názory :srdce:

Takový co se chová přesně tak, jak potřebuju :D Tu fyzickou přitažlivost neovlivnis, tak bud je nebo není. A sex rozhodne jestli opadne nebo bude naopak ještě silnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2428
18.9.21 19:37
@Kazatel píše:
Otázka pro dámy - co dělá ve vašem případě toho echt správného chlapa, co vás vždy fascinuje? Pokud je to chemie - tak co na něm v tu chvíli skutečně vidíte, když se zamyslíte?Předem děkuji za názory :srdce:

Slovo dělá muže.
( Jeho dodržení.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9034
18.9.21 19:37
@Cimada píše:
Soucit, férovost, pracovitost, velkorysost.
I kdyby měl nevímco a vypadal jak herec, pokud bych zjistila, že nemá soucit se zvířaty, nemá pro mě jako člověk cenu.
Chemie? Asi pohled hezkých očí a sympaťáctví.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17654
18.9.21 19:45

Musí být chytřejší než já :mrgreen:
Zdravé ego, empatie, nějaký životní cíl a láska k lidem obecně.
Pozitivní přístup k životu, schopnost zdolávání překážek a fyzické parametry, které mně přijdou sexy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat