Co dělá vaš partner, když je doma?

2237
28.2.16 16:48

Co dělá vaš partner, když je doma?

Ahoj ráda bych se zeptala, co dělá váš partner doma, když například přijde z práce nebo když má volno. Dekuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tunrida
28.2.16 16:53

Furt něco, neumí odpočívat :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
30194

:mrgreen: vtipné téma. Zkoumáš, jestli se ten tvůj příliš nefláká? :kytka:

Jinak teda, abych odpověděla, tak záleží na situaci - buď děláme něco společně nebo sám, čte si, nebo dělá něco, co má na starosti, nebo se koukne na film, případně si jde s klukama něco zahrát, záleží na tom, jestli máme nějaký program a jaký :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30194
@Tunrida píše:
Furt něco, neumí odpočívat :cert:
:lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1205
28.2.16 16:55

@Tee34 My už máme program naplánovaný snažíme se vše dělat společně, nebo jdeme s holkama ven, uděláme velký nákup nebo řešíme úřední věci, stane se že se nám nic nechce tak zalezeme do postele a hrajeme a povídáme si s dětmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8373
28.2.16 16:55

Vaří, uklízí, stará se o děti, věnuje se svým koníčků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.16 16:56

Hraje playstation, občas jde nakoupit, vynést smetí, když potřebuji dítko pohlídá, jinak většinu času tráví u té krabice což mě neskutečně vadí :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
6079
28.2.16 16:57

Jak kdy. Když přijde po 10 - 12 hodinách z práce, většinou nic. Někdy ale dělá jak drak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237

@Nimie tak to, že se fláká vím :mrgreen:, ale spíše si připadám, že žiji s puberťákem. Věčně na telefonu hraje hry. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48710

Manžel je 15 dni v kuse v Německu v práci, kdy dělá denní nebo noční 12tky.
Když se vrátí na stejnou dobu co byl pryč domů.
Tak první den je unavený, ospaly. Ale zavede, vyzvedne decka ve školce/škole, většinou si potřebuje něco ve městě vyřídit.
Když se dá, tak okolo baráku i venku pracuje a nabírá síly zas na odjezd.
Snaží se nám nahradit ten čas co byl pryč, takže cokoli většinou spolecne děláme, když je doma.
Ale když delaval tady. To se po denní vrátil, najedl se, pomuchlal decka, zjistil, jak se meli a šlo se spát, že už bylo plno hodin. Po noční a mezi noční zas furt spal, byl doma, ale jakoby nepřítomen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2237
28.2.16 16:58
@Anonymní píše:
Hraje playstation, občas jde nakoupit, vynést smetí, když potřebuji dítko pohlídá, jinak většinu času tráví u té krabice což mě neskutečně vadí :cert:

Na mě už to s playstationem taky zkoušel. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
28.2.16 16:58
@Nimie píše: :lol: :lol:

No to není vtipný :lol: Já bych ho kolikrát nejradši zavřela doma a přivázala k posteli :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
20680
28.2.16 17:00

Šla jsem se juknout co dělá :mrgreen: pustil si seriál a chrápe u toho v křesle :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48710
28.2.16 17:01

Jo a teď tady sleduje novu a nebo přepíná na blbosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5729
28.2.16 17:01

@Tee34 jak kdy. Většinou udělá co je potřeba - myčka, někdy navaří oběd na dva dny, občas sedne k pc nebo tv. Ale denně jezdí s naším malochem ven s kočárem, je hrozně rád venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama