Co dělají muži z lásky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 22:41
Co dělají muži z lásky?

Jak čtu různé „vztahové“ diskuze a vnímám své okolí, připadá mi, že muži jsou máloco ochotni pro lásku udělat. Věty typu „jestli tě miluje, ozve se…vrátí se“ mi příjdou dost zcestné. Já ze svého okolí neznám muže, který po nějakém konfliktu o ženu bojuje, snaží se atd. Většina mužů se při prvních potížích, konfliktu stahuje, nechce nic řešit, nechávají vztah vyšumět. Je pro ně jednodušší nic neřešit a najít si někoho jiného. Třeba jim to nedovoluje ješitnost, nevím, ale neznám v okolí žádného takového bojovníka, který by dál ženě najevo, jak moc o ni stojí, jak moc je pro něj důležitá. Od několika kamarádů jsem slyšela „jo, mám ji rád, moc, ale nechci se o nic snažit“. Taky vám připadá, že muži raději vztahy prošumí? Jak se pozná, že muž opravdu miluje?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 45 Další »
Reakce:
mamina2017
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 14.01.19 22:46

já to poznala, když můj partner stál při mně v těch nejhorších a nejtěžších situacích…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 22:47
@mamina2017 píše:
já to poznala, když můj partner stál při mně v těch nejhorších a nejtěžších situacích…
:roll: Co přesně?
Jassmina
Stálice 71 příspěvků 14.01.19 22:48

Souhlas, prošumí. Jak se pozná, že muž opravdu miluje? Asi to má každý jinak ale myslím, že ženy jsou v tomhle někde jinde ;)

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 14.01.19 22:52

Můj muž taky není žádná babovka. Když mě postihla těžká poporodni deprese a já mu nebyla schopna vysvětlit, co se se mnou odehrává. Kdy jsem se nechtěla starat o naše dítě, nejedla jsem a nespala, vzal si v práci volno a staral se o malého. Při vyvrcholení, kdy jsem chtěla skočit z okna a úplně se složila, tak to byl on, kdo mě odvezl k doktorovi… říkal mi i přesto, ze jsem skvělá máma a když se mi udělalo lip, tak mi neřekl, co to mělo být, ale ze se o mě hrozně bal a ze už to nechce zažít… když mi umřel táta a já za nim každý den chodila plakat, tak mi vždycky nabídnul naruc. Nikdy mě neodmítne, když jsem smutná… když ho potrebuju, zruší program a je jen se mnou… vím, ze i když ho neuveritelne občas stvu, tak by vždycky bojoval, protože rodina je pro nej nejdůležitější.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 22:52
@Jassmina píše:
Souhlas, prošumí. Jak se pozná, že muž opravdu miluje? Asi to má každý jinak ale myslím, že ženy jsou v tomhle někde jinde ;)

Nebo se tak nějak lehce vzdávají a berou hned do zaječích, než by hledali nějaké řešení. Nemyslím teď pevné manželské svazky, ale spíš vztahy partnerské, milenecké, bez trvalých závazků.

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 14.01.19 22:55

několikaleté snažení o mimčo, moje velké zdravotní problémy, dání přednosti mě (ale nemluvím o jiné ženě´)… a řešení dalších problémů.

Lenka_Hal
Kelišová 6943 příspěvků 14.01.19 22:55
@Verurizeckova píše:
Můj muž taky není žádná babovka. Když mě postihla těžká poporodni deprese a já mu nebyla schopna vysvětlit, co se se mnou odehrává. Kdy jsem se nechtěla starat o naše dítě, nejedla jsem a nespala, vzal si v práci volno a staral se o malého. Při vyvrcholení, kdy jsem chtěla skočit z okna a úplně se složila, tak to byl on, kdo mě odvezl k doktorovi… říkal mi i přesto, ze jsem skvělá máma a když se mi udělalo lip, tak mi neřekl, co to mělo být, ale ze se o mě hrozně bal a ze už to nechce zažít… když mi umřel táta a já za nim každý den chodila plakat, tak mi vždycky nabídnul naruc. Nikdy mě neodmítne, když jsem smutná… když ho potrebuju, zruší program a je jen se mnou… vím, ze i když ho neuveritelne občas stvu, tak by vždycky bojoval, protože rodina je pro nej nejdůležitější.
:srdce: To je krasa…fakt.
Jassmina
Stálice 71 příspěvků 14.01.19 22:55
@Anonymní píše:
Nebo se tak nějak lehce vzdávají a berou hned do zaječích, než by hledali nějaké řešení. Nemyslím teď pevné manželské svazky, ale spíš vztahy partnerské, milenecké, bez trvalých závazků.
:palec:
radek9
Kecalka 196 příspěvků 14.01.19 22:58

Kriste pane, proč by jsme se asi měli chovat jako ženský ? … Aby celej ten cirkus „příroda a rozmnožování a vývoj“ fungoval, tak přeci musíme mít upřednostněný jiný vlastnosti než Vy

mamina2017
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 14.01.19 22:58
@Anonymní píše:

ale to manželství začíná tím vztahem. Takže k tomu manželství se musí nějak dopracovat.

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 14.01.19 22:58
@Anonymní píše:
Jak čtu různé „vztahové“ diskuze a vnímám své okolí, připadá mi, že muži jsou máloco ochotni pro lásku udělat. Věty typu „jestli tě miluje, ozve se…vrátí se“ mi příjdou dost zcestné. Já ze svého okolí neznám muže, který po nějakém konfliktu o ženu bojuje, snaží se atd. Většina mužů se při prvních potížích, konfliktu stahuje, nechce nic řešit, nechávají vztah vyšumět. Je pro ně jednodušší nic neřešit a najít si někoho jiného. Třeba jim to nedovoluje ješitnost, nevím, ale neznám v okolí žádného takového bojovníka, který by dál ženě najevo, jak moc o ni stojí, jak moc je pro něj důležitá. Od několika kamarádů jsem slyšela „jo, mám ji rád, moc, ale nechci se o nic snažit“. Taky vám připadá, že muži raději vztahy prošumí? Jak se pozná, že muž opravdu miluje?

Myslím, že vztah může prošumět z několika důvodů. 1) Špatné a zmatené signály, tady nevyrovnanost jednoho z nich, 2 ) zkrátka nemá zájem 3) Neriskuje odmítnutí . No bojovník, to je dost přitažené za vlasy. Bojuje se proti nepříteli, takže myslím, že pokud někdo bojuje dlouho, tak se na to za nějakou dobu může vykašlat. Vždyť svět je plný krásných holek..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.19 22:59

Čtu tady dnes diskuzi, jak se muž rok snažil, sliboval, vyznával lásku a najednou je fuč, nezvedá telefony, neodpovídá na sms. POdle čeho tedy poznat, že muž doopravdy miluje?

teerax
Ukecaná baba ;) 1218 příspěvků 14.01.19 23:01

myslim si, že pokud chlap fakt miluje, tak téměř vše, jsou chlapi, kteří opravdu milovat umí a dávají to najevo.
A to co píšeš, no tak asi pro něj ta žena zas tak důležitá není.

Ale obecně si myslim, že ženy bývají možná více schopné hlubší a trvalejší lásky, že jsou víc stavěné na tu lásku a emoce, chlap to většinou všechno bere víc racionálně a jak říkáš, aby toho co nejméně řešil. :nevim:

radek9
Kecalka 196 příspěvků 14.01.19 23:03
@Anonymní píše: Čtu tady dnes diskuzi, jak se muž rok snažil, sliboval, vyznával lásku a najednou je fuč, nezvedá telefony, neodpovídá na sms. POdle čeho tedy poznat, že muž doopravdy miluje?

Třeba doopravdy miloval - ale jen chvíli. Teď zase doopravdy miluje jinou. Co je za problém ?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 45 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >