Reklama

Co dělají vaše děti na procházce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 29.03.11 23:43
Co dělají vaše děti na procházce?

Další soukromý průzkum. :mrgreen: Co vaše děti nejvíc baví při procházkách? Zajímají mě hlavně samostatně chodící děti ve věku 1,5 - 2 roky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 29.03.11 23:47

Sebere se a jde tam, kde se mu to líbí :mrgreen: Tudíž po městě pouze v kočárku nebo v šátku, nerada bych ho měla placatého :(

kecačka
Závislačka 3200 příspěvků 29.03.11 23:48

Ahoj,tak našeho nejvíc baví utíkat a nereagovat na volání. :mrgreen:

laducha
Generální žvanilka 21575 příspěvků 29.03.11 23:50

Malou baví zdrhat a když se ženu za ní, tak se mi vysmívá a ještě přidá, kouká do každého kanálu, leze na všechny schody, klouže po nájezdech na kočárky, s každým „vykládá“, pořád něco komentuje, sbírá kamínky, klacíky, ráda probíhá loužemi, miluje hřiště, průlezky, pískoviště…doma jsme spíš „za trest“ 8-)

Tady malá ukázka, malé bylo 15 měsíců :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 29.03.11 v 23:52

Neprihlasena Jaruna 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.11 23:50

Jen same kraviny a hovadiny :mrgreen: .

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 29.03.11 23:57

Tak v tomto věku se:

• na ulici zastavil u každých dveří, vylezl si na schodeček, otočil se na něm, rozhlídl, slzel a pak šel dál. A vedle další dům, další dveře, další schodeček a pořád tak dokola… :zed:
  • když jsme šli kolem předzahrádky, kde byla otevřená branka, bylo potřeba ji zavřít
  • pokud byl na dveřích takový ten deklík, kam se hází noviny, tak nadzvednout a pustit, až to bouchne - z toho jsem tekla, že dělá lidem randál na dveře.
  • a také se zastavit u každého kamínku, broučka, smítka atd.

Procházky v této době jsem upřímně nenáviděla, protože jen cesta na hřiště cca 300 m trvala třeba i půl hodiny. :roll: Na hrišti dobrý, ale cesta zpátky to stejné. A zkus mu to nedovolit, tak řev… 8-)

JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 29.03.11 23:57
laducha píše:
Malou baví zdrhat a když se ženu za ní, tak se mi vysmívá a ještě přidá, kouká do každého kanálu, leze na všechny schody, klouže po nájezdech na kočárky, s každým „vykládá“, pořád něco komentuje, sbírá kamínky, klacíky, ráda probíhá loužemi, miluje hřiště, průlezky, pískoviště…doma jsme spíš „za trest“ 8-)

Bože, hotová kachna. Na břeh nevylele, radši se bude tahat s těma holinama plnýma vody. Jsou čuňata ty děti. Naše se teď v neděli tak dlouho štourala v maltě, až tam hrábla ručičkou:-)

laducha
Generální žvanilka 21575 příspěvků 29.03.11 23:59

Mám zaručeně nejšpinavější dítko z celého sídliště 8-)

Na branky a dveře jsem zapomněla, dveřníka taky dělá ráda :wink:

Kajušice
Kecalka 394 příspěvků 30.03.11 00:01

Tak to my chodíme vzorně za ručičku…jen teď pořád sbíráme kameny…

LadyA
Ukecaná baba ;) 1718 příspěvků 30.03.11 00:07

Obdobně…když potřebuji něco zařídit či někam spěcháme, tak kočár s sebou, protože dojít někam na čas je téměř nadlidský výkon. Zájem o každý kamínek, klacek i hovno :) …místo chůze je to často spíš úprk. Taky nejradši chodím svým směrem, ani když mu řeknu, že jdu jinam a skutečně se odcházím ho nerozhodím - naopak ještě mi zamává a řekne papa :mavam:

Jediné co se tedka naučil za hloupost, která mi fakt vadí je, že řekne bác a praští sebou na zem - kdekoliv! Začala jsem mu vysvětlovat, že už je velký kluk (23měsíců) a ti nedělají bác, ale on to dovedl k dokonalosti = řekne bác, padne na kolínka…pak se na mě důležitě podívá a řekne "né, má kuk (= ne, Martínek kluk) a vstane a jde dál …prvně mě to totálně odrovnalo :mrgreen:

laducho …úúúúúúúúúžasné video :D …by si rozuměli s mým rošťákem, taky hrozně rád zkouší jak je která louže hluboká, ale na vás zatím nemáme.

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 30.03.11 00:09
laducha píše:
Mám zaručeně nejšpinavější dítko z celého sídliště 8-)

Tak dítko bylo evidentně neskutečně happy. :wink: :jazyk:
Ale já se přiznám, že bych to nedovolila. :oops: Jsem hrozná matka, co nedopřeje dítěti žádnou zábavu… :roll: :mrgreen:

laducha
Generální žvanilka 21575 příspěvků 30.03.11 00:11

Ještě mám jedno lepší video, ale za to by mě snad popotahovala sociálka :mrgreen: 8-)

U nás je to tak, že když má holínky, do louže může. Co na tom, že je má plné vody. Ale v normálních botičkách ví, že nesmí :wink:

Lenka512
Echt Kelišová 7557 příspěvků 30.03.11 00:25
laducha píše:

krásnéé :palec:
a zkoukla jsem i, jak je šikovná a umí zvuky zvířátek. :mrgreen:

přidej ještě to video pro sociálku… :wink:

laducha
Generální žvanilka 21575 příspěvků 30.03.11 00:27

Je to nejkratší video, co jsem kdy natočila 8-)

Jdu spát, musím nasbírat sílu na další den s mojí dračicí…dobrou noc :mavam:

Lenka512
Echt Kelišová 7557 příspěvků 30.03.11 00:29
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :palec: :palec: :palec: :palec:

a tanečnice je taky dobrá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >