Co dělám špatně? Po píchnutí injekce krvácím

Anonymní
6.4.21 06:58

Co dělám špatně? Injekce

Ahoj, píchám si Menopur a nevím co dělám blbě že mi vždy teče krev po vyndani jehly z těla. Je to běžné? Vytáhnu to ze sebe a teče, dělají se modřiny a stroupky… Díky za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
840
6.4.21 07:01

Možná máš vyšší krvácivost. Někdo to tak má… A jak tu injekci aplikuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
6.4.21 07:17

Já teda nepicham Menopur, ale Clexane. Naučila jsem se to píchat pomalu - nejdřív tu jehlu přiložím ke kůži a jenom trochu zatlačím. Když to bolí, tak ji posunu kousek vedle. Když to pichnu rovnou do toho místa, kde to bolí, tak mi teče krev a udělá se modřina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 07:32
@Magical-eyes píše:
Možná máš vyšší krvácivost. Někdo to tak má… A jak tu injekci aplikuješ?

Zkusila jsem to různě, ale výsledek pořád stejný. Ať to dělám pomalu nebo rychle, jehlu po vpichu tam chvíli nechám nebo vytáhnu hned, ať držím špek celou dobu nebo pustím před vyndáním, tak to je stejné.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 07:34
@Pegus píše:
Já teda nepicham Menopur, ale Clexane. Naučila jsem se to píchat pomalu - nejdřív tu jehlu přiložím ke kůži a jenom trochu zatlačím. Když to bolí, tak ji posunu kousek vedle. Když to pichnu rovnou do toho místa, kde to bolí, tak mi teče krev a udělá se modřina.

a když to trochu zatlačíš jen na zkoušku, tak ti krev neteče? mně stačí abych se tou jehličkou jen dotkla tak že to ani necítím a už mi krev začne okamžitě téct

• Citovat
  • Nahlásit
840
6.4.21 07:36
@Anonymní píše:
a když to trochu zatlačíš jen na zkoušku, tak ti krev neteče? mně stačí abych se tou jehličkou jen dotkla tak že to ani necítím a už mi krev začne okamžitě téct

A nebereš současně anopyrin nebo tak něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 07:53

@Magical-eyes pouze Menopur a Femibion, nic víc.

• Citovat
  • Nahlásit
191
6.4.21 09:21

@Pegus dělám to úplně stejně. A taky se tím vyhnu modrinkam a krvácení :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 09:27

Mně se teda osvědčilo to tam bodnout rychleji (píchala jsem menopur, decapeptyl a pak fraxiparin na srazlivost), z toho byla vždy menší modřina nebo žádná. Když jsem přiložila jehlu na kůži a tlačila, kůže se prohýbala a pak praskla, jehla tam zajela, bolelo to a pak vždycky krev. To rychlejší a ráznější bodnutí mi přišlo lepší i méně bolestivé.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 09:46

@KatusinkaMala
@Pegus
A když dáte tu jehlu na kůži, tak vám ta krev neteče? Já se jen úplně letmo dotknu, že to ani necítím, a hned to začne krvácet :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2757
6.4.21 09:48

Pořádně se kouknout aby nebyla v cestě žádná žilka. Mě pomáhal někdy i manžel s baterkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
6.4.21 10:15
@Anonymní píše:
@KatusinkaMala
@Pegus
A když dáte tu jehlu na kůži, tak vám ta krev neteče? Já se jen úplně letmo dotknu, že to ani necítím, a hned to začne krvácet :think:

Udělá se mi tam červená tečka nebo stroupek, ale že by mi vyloženě tekla krev tak to ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2549
6.4.21 11:54

Já jsem taky vždy z té ranky zakrvácela. Ale je fakt, že jsem brala ještě léky na ředění krve :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat