Reklama

Co dělat, abych zachránil náš vztah?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.18 16:55
Co dělat, abych zachránil náš vztah?

Ahojte, potřeboval bych poradit. Jsme s přítelkyní skoro 3 roky a jsem s ní velmi štastný. Jsme hodně mladí, mě je 19 a přítelkyni 18. Spolu nebydlíme a většinou se vidíme jen o víkendech, protože jsem na internátě. Je hodná, krásná, milá a strašně mi dává najevo lásko..Teda dřív dávala. Poslední dobou to od ní nebylo takové krásné. Nedávala mi najevo tu lásko, co dříve strašně moc dávala. Snaží se najít nějaké výmluvy proto, aby jsme se nemuseli vidět. O víkendu jsme byli na kafe a řekla mi, že vidí, jaké to teď mezi náma je. Říká, že to není moje chyba, jen má nějakou krizi a vůbec nechápe, co se s ní děje. Řekla mi, že mě pořád miluje a záleží jí na mě, ale že asi potřebuje čas a že věří, že se to zpraví. Věřím jí, jen když odjede, tak je od ní cítit nezájem o mě a vlastně mě spíše ignoruje. Poslední dva týdny je u nich doma syn od přítele její mámy a ona má k němu velmi blízký vztah a já z toho mám strach :/. Říkala, že se nemusím bát, že ho bere jako bráchu. Stejně se pořád bojím, když jsou spolu celý den sami a já s tím nic neudělám a ani se mi neozve. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, co mám dělat. Jsme sice mladí a je to moje první holka a já její první kluk, ale strašně moc ji miluju a nechci jí ztratit. Ty 3 roky pro mě byly kouzelné a nechtěl bych o to jen tak z ničeho nic přijít. Jen nevím co mám dělat, když mi říká, že mě miluje zaleží jí na mě. Jsem z toho zmatený a zoufalý. Omlouvám se, za tak dlouhý text, ale strašně mě to trápí a potřeboval bych pomoct s tím, co dělat. Děkuji

Reklama

Reakce:

tzipora
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 17.07.18 17:09

Když se s tebou bude chtít rozejít, tak s tím nic neudelas. Zkus ji nechat trochu dýchat a taky ji dej pocit, ze te nema jistého.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 17.07.18 17:24

Už se Tě nabažila........ :nevim:

tzipora
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 17.07.18 17:27
@Božislava píše:
Už se Tě nabažila........ :nevim:

Souhlasím. Vůbec bych se ji neozyvala, neodpovídala na kazdou zprávu a treba otoci.

Bubla_Bučková
Závislačka 3120 příspěvků 17.07.18 17:31

najdi si jinou a pak další a pak ještě jednu a pak další… :mrgreen: :*

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2028 příspěvků 17.07.18 17:36

„Není to tebou, je to mnou“ to je taková (před)rozchodová klasika no… Každopádně čím víc teď budeš tlačit na pilu, tím to bude horší, dej jí ten čas, co teda údajně potřebuje, nech iniciativu setkávání na její straně a uvidíš, jak moc jí budeš nebo nebudeš chybět.

MyDestinka
Kecalka 466 příspěvků 17.07.18 18:19

Zkus být trochu nedostupný. Čím víc budeš zoufalý, tím víc se od tebe bude vzdalovat… Ale podle mě to končí :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama