Co dělat dál, poraďte

Anonymní
9.8.20 17:57

Co dělat dál, poraďte

Zdravím, nevím, jak dál, tak se chci svěřit zde - raději anonymně. Jsem s partnerem skoro jedenáct let a nás vztah byl vždy dost bouřlivý, ale v podstatě klapal.
Před rokem se nám narodila dcera a po jejím narození to šlo jaksi z kopce. Já samozřejmě věděla, že vztah půjde na nějakou dobu na druhou kolej, ale partner si to asi představoval jinak. Ze začátku se snažil pomáhat, ale postupně to opadavalo a teď dělám absolutně všechno sama. Okolo malé, domácnost, pes, nákupy atd. Nikdy ani nevstaval k malé a ani nechtěl, aby byla s námi v ložnici, takže s malou spím vedle. To mu po půl roce začalo hrozně vadit a kdy se jako vrátím k němu do postele. Spíme spolu jak kdy - bohužel malá je dost akční a chodí spát až kolem desáté, navic je partner od rána do večera v práci. Tak toho času moc nezbývá a po práci má ještě x aktivit. Takže jak to vyjde, někdy jednou za týden někdy ani to ne a někdy zase i třikrát týdně.
Před dvěma měsíci jsme se domluvili na druhém dítěti - podotýkám vyšlo to hlavně z jeho iniciativy a zadarilo se v podstatě hned. No a včera mi řekl, že se mnou už být nechce. Že nemá pocit, že ho ja miluji a kdesi cosi a že si všímám jen malé, nikam nechodíme - ráda bych, ale nemáme hlídání a že on takhle žít nehodlá, že je na to ještě moc mladý. A co já teď mám dělat? Tohle nevěděl dřív, než mi udělal druhé dítě? Přijde mi to zvláštní, mám pocit, jako kdyby si někoho našel a neví jak se z toho vykroutit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4859
9.8.20 18:02

Než jsem došla ke spojení zadarilo se hned, tak jsem chtěla napsat ať si s ním v žádným případě druhy neděláš, no co už. Kolik tomu mladikovi je? No asi budeš na dvě děti sama :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
9.8.20 18:05

To ti ten vztah připadal ideální tak akorát na rozšiřování rodiny? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 18:05

@JancaS84 je nám oběma 31 let.

• Citovat
  • Nahlásit
652
9.8.20 18:11

No skoro jiste si nekoho nasel. :nevim: No bohuzel i takovi idioti existuji, ze presveddcujou zzensky at maji decka, ale pak delaji, ze se jich to netyka. Musis mit proste vlastni usudek a premyslet, zda do takoveho zavazku opravdu jit.
No az ho opusti ta nova, tak se vrati, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
938
9.8.20 18:49

Pořídila sis dítě s klukem, který neví co chce, místo toho aby sis pořídila dítě s mužem, který ví co chce. Co už. Buďto počkáš až dospěje a nebo půjdete od sebe. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3871
9.8.20 18:57

Tak to nejste tak mladí… Na dvě děti akorát. No, a jestli tě chce nechat se dvěma dětmi samotnou, protože si málo užívá, tam je to pěknej sobec. Co poradit, nevím. Hrozně by mě zklamal, že mě staví do situace vybrat si dítě nebo potrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.8.20 19:06

@Mallorka Ano, beru to stejně. Ale na potrat asi nemám koule. Každopádně představa dvou dětí a já s nimi sama… :?

• Citovat
  • Nahlásit
2076
9.8.20 19:20

No a jak to vidí on? Co plánuje? Rovnou odchod? Rozvod? Co děti? Ty sama musíš vědět, jak to dokážeš zvádnout, ale přiznám se, já bych asi na tvém místě přemýšlela o potratu, pokud je to ještě čerstvé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
9.8.20 19:24

Prober s ním, kdy si to dítě, které chtěl, převezme do péče. Neříkám, že to tak nutné dopadne, ale ať proberete všechny varianty. Proč automaticky pracovat jen s variantou, že s dětmi zůstaneš sama ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2427
9.8.20 19:29

Aha, tak před rokem vám to přestalo fungovat, tak jste si pořídili druhé dítě :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
9.8.20 19:35
@Anonymní píše:
Zdravím, nevím, jak dál, tak se chci svěřit zde - raději anonymně. Jsem s partnerem skoro jedenáct let a nás vztah byl vždy dost bouřlivý, ale v podstatě klapal.
Před rokem se nám narodila dcera a po jejím narození to šlo jaksi z kopce. Já samozřejmě věděla, že vztah půjde na nějakou dobu na druhou kolej, ale partner si to asi představoval jinak. Ze začátku se snažil pomáhat, ale postupně to opadavalo a teď dělám absolutně všechno sama. Okolo malé, domácnost, pes, nákupy atd. Nikdy ani nevstaval k malé a ani nechtěl, aby byla s námi v ložnici, takže s malou spím vedle. To mu po půl roce začalo hrozně vadit a kdy se jako vrátím k němu do postele. Spíme spolu jak kdy - bohužel malá je dost akční a chodí spát až kolem desáté, navic je partner od rána do večera v práci. Tak toho času moc nezbývá a po práci má ještě x aktivit. Takže jak to vyjde, někdy jednou za týden někdy ani to ne a někdy zase i třikrát týdně.
Před dvěma měsíci jsme se domluvili na druhém dítěti - podotýkám vyšlo to hlavně z jeho iniciativy a zadarilo se v podstatě hned. No a včera mi řekl, že se mnou už být nechce. Že nemá pocit, že ho ja miluji a kdesi cosi a že si všímám jen malé, nikam nechodíme - ráda bych, ale nemáme hlídání a že on takhle žít nehodlá, že je na to ještě moc mladý. A co já teď mám dělat? Tohle nevěděl dřív, než mi udělal druhé dítě? Přijde mi to zvláštní, mám pocit, jako kdyby si někoho našel a neví jak se z toho vykroutit.

Další že s. áčů, co se neumí chovat jako chlap. Hlavně že po nás chtějí, abychom se jako ženy chovaly a pak do nás kopnout, jak do děravé meruny. Jestli máš čas, tak jdi na potrat, protože zůstaneš sama se dvěma dětmi a bude to náročné. Je to hnusný, ale myslím pragmaticky. Od toho zmetka se asi pomocí finanční nebo jiné nedočkáš. Když se teď zachoval jako sebestředný, egoistický srab, tak pochybuju, že v budoucnu se to změní. Je to jen další z řady sobeckých hajzlíků, co myslí jen sám na sebe a svoje pohodlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
815
9.8.20 19:41

Zakladetlko promiň, nijak nechci rýpat, ale… Může mi někdo dát nějakou logickou odpověď proč se ženské nechají ukecat do dítěte když ten vztah už nějakou dobu nefunguje a ani ten chlap s dítětem nefunguje? :zed:

A zakladatelka promiň, ale v tvoji situaci bych šla na potrat (píšu to s těžkým srdcem ),ale do tohodle chceš přivést další dítě? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
434
9.8.20 22:43

Nevím, co máš teď dělat. Jak to máte s bydlením? A co peníze? Na potrat bych osobně nešla, kdybych zvládla děti uživit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.8.20 22:59
@Serpentini píše:
Aha, tak před rokem vám to přestalo fungovat, tak jste si pořídili druhé dítě :potlesk:

Tak rýpanec už máš za sebou a nějaká smysluplná rada by nebyla? Já vás vy neomylné, pragmatické, jasnovidné ženy fakt obdivuji :D
Zakladatelko, on jedná emotivně a ty zkus být ta rozumná, vydoluj z něj jeho představu, jak to bude s bydlením, kolik bude příspívat na dítě, potažmo na děti, jak to řekněte dítěti a rodině, připrav ho, že mimo alimenty má ještě povinnost platit i tobě, když budeš doma a starat se o jeho děti. A nenech se odbýt nějakým já nevím. Potrat je na tvém úvažení, každá máme tohle nastavený jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama