Kde najít pomoct, už nemůžu.

Anonymní
14.2.21 02:51

Co dělat, hledat pomo, nutnéc?

Zdravím, mám dotaz, moc prosím o radu, čím dál víc přemýšlím o tom nejhorším asi tři roky v kuse, otec je ve vězení, mamka se chová občas vážně šílené, ale opravdu takovým způsobem, že to nezvládám, je mi 20let a přijde mi, že tohle vážně nechci, ale vůbec přítel mi sem tam řekne, že semnou nechce být rozejde se semnou a někdy se ani neozve vždy se musím ozvat a prosit ho, prý má na mě averzi a když se semnou rozejde může jít jiným směrem, otec mi vyčítá, že nepomáhal matce a matka si stěžuje otci, že jsem špatná přitom vždy dělám co po mě všichni chtějí a už nemůžu všechny strašně miluju, ale jsou to jediný lidí v mém životě a neskutečně mi ubližují někdy to chci ukončit jak si přijdu sama, čin dál víc přemýšlím, že to ukončím a bude mi třeba lépe

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.2.21 02:53

K příspěvku

Omlouvám se za chyby, má tam být nepomaham a zní to jako blbost, ale je to vážně šílené nevím si rady

• Citovat
  • Nahlásit
1117
14.2.21 04:28

Sebevražda není řešení, jsi mladá, máš celý život před sebou. Proč být s přítelem, který tě nemá rád? Zasloužíš si lepšího partnera. Ještě studuješ nebo už chodíš do práce? Vyhledala bych odborníka, začni myslet i na sebe, nemusíš dělat jen co chtějí ostatní, ty se snažíš a oni to berou jako samozřejmost, vděk žádný. V tvém životě musíš být na prvním místě, pak můžeš něco dát ostatním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5795
14.2.21 07:37
@Anonymní píše:
Zdravím, mám dotaz, moc prosím o radu, čím dál víc přemýšlím o tom nejhorším asi tři roky v kuse, otec je ve vězení, mamka se chová občas vážně šílené, ale opravdu takovým způsobem, že to nezvládám, je mi 20let a přijde mi, že tohle vážně nechci, ale vůbec přítel mi sem tam řekne, že semnou nechce být rozejde se semnou a někdy se ani neozve vždy se musím ozvat a prosit ho, prý má na mě averzi a když se semnou rozejde může jít jiným směrem, otec mi vyčítá, že nepomáhal matce a matka si stěžuje otci, že jsem špatná přitom vždy dělám co po mě všichni chtějí a už nemůžu všechny strašně miluju, ale jsou to jediný lidí v mém životě a neskutečně mi ubližují někdy to chci ukončit jak si přijdu sama, čin dál víc přemýšlím, že to ukončím a bude mi třeba lépe

Zkus se naučit být chvíli sama a starat se jen o sebe. Dělá někdo něco pro tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2056
14.2.21 10:51
@Uslava píše:
Zkus se naučit být chvíli sama a starat se jen o sebe. Dělá někdo něco pro tebe?

Zakladatelko, tohle je dobrá rada. Je moc důležité, ba nejdůležitější, aby člověk uměl žít sám se sebou. Právě pro tyto situace. Když máš pocit, že už nemůžeš, starej se o sebe a,, přibouchni dveře,, Jestli máš něco, co Tě hodně baví, tak se toho teď drž ještě víc. Pomůže Ti to překlenout to nejhorší. Na sebevraždu prosím Tě nemysli. :hug: Život je fajn, ale je k němu holt potřeba statečnosti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat