Co dělat, po návratu z nemocnice jen uklízím

Anonymní
14.6.13 17:05

Co dělat jsem nešťastná ve

Už jsem vážně v koncích:-( Jak byste se cítili a vnímali to vy?
Plánujeme svatbu, máme mimčo. Dnes jsem se vrátila z nemocnice po dost komplikované operaci.
Tolik jsem se těšila po té době domů. Na něj, na malýho a prostě do svého.
Když jsem mu oznámila, že jdu domů bohužel jsem se žádné radosti nedočkala.
Přijela jsem do totálního omlouvám se, ale bordelu.
Nic nebylo na svém místě, všude chaos.
Do práce nechodil a malý byl dokonce dvakrát u babičky.
Vždy když za mnou asi tak na 10 minut přišel do nemocnice zahrnul mě tím, jak nestíhá a jak musí prát atd.
Nic vypraného nebylo. Takže jsem teď jak krá..uklízela, prala atd.
Mám hlavně ležet a odpočívat, na stehy jdu až za týden.
Když jsem mu něco řekla, akorát se urazil. Zrovna jsem uklízela a on si sedl s kávou k počítači.
To už jsem nevydržela.
Něco podobného bylo i po porodu.
Přijde vám to normálni?
A když mu řeknu, že jsem hrozne unavená a ještě dost slabá, tak mi řekne, že je to z nic nedělání.
Omlouvám se za román, ale jsem fakt na dně:'-(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26642
14.6.13 17:09

Tak neuklizej, holt to musis vydtzet dyl nez on :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5466
14.6.13 17:09

Já bych s takovým chlapem nebyla, ale chápu,, že můžeš být v jiné situaci.

Zkus si s ním o tom promluvit - co Tě na nem štve, co by mohl dělat jinak…atd :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
jofka
14.6.13 17:10

No, já bych to s tím plánováním svatby asi nepřeháněla. Evidentně máš doma sobečka, co myslí jen sám na sebe a představ si, že to takhle bude třeba dalších 30-et let. Koukej si mazat lehnout, na úklid se vykašli, nebo skončíš zase ve špitále. Když binec nevadí jemu, proč by měl vadit Tobě??

• Citovat
  • Nahlásit
2077
14.6.13 17:11

Upřímně? S lenochem který ví, že jsem po operaci a mám se šetřit a raději si sedne k pc s kafem bych svatbu určitě neplánovala ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
karfice
14.6.13 17:11

Na úklid se máš vykašlat a odpočívat.
A tvůj chlap, pokud se k ničemu neměl doteď, nebude se mít k úklidu ani dalších 30 let. Pošli ho zpátky k matince, ať si žije s bordelářem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.13 17:14

ZAKLADATELKA
Holky, když já ten binec nemůžu vystát. Když se on vrací z práce, vždy je uklizeno.
Ale jde hlavně o jeho přístup, kdyby řekl promiň.
Nestihl jsem to a dám to do kupy, je klid.

• Citovat
  • Nahlásit
2077
14.6.13 17:15
@Anonymní píše:
ZAKLADATELKA
Holky, když já ten binec nemůžu vystát. Když se on vrací z práce, vždy je uklizeno.
Ale jde hlavně o jeho přístup, kdyby řekl promiň.
Nestihl jsem to a dám to do kupy, je klid.

já tě chápu, jsem stejná, nesnáším binec a stejně bych v klidu neležela když bych o tom věděla, taky bych uklízela. K tomu úklidu bych si ale určitě přizvala i jeho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26642
14.6.13 17:15

Hele, kdyz budes akorat nadavat a stejne to pak uklidis ty, tak se to nikdy nenauci. Proste nemusi. Doted jsi nejspis vse delala sama, tak s tim prestan, ono ho neubude. Bude to treba uklizeny hur, ale aspon neco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6546
14.6.13 17:17

My Ti ho ale nepomůžem předělat :nevim: Především by ses teď měla šetřit, na úklid se vybodni, zdraví je přednější :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K-Black
14.6.13 17:18

Osobně by mě to hodně mrzelo, a byla bych nas. raná až do nebe. Pokud mi není dobře, očekávám že mě ten druhý zastoupí, samozřejmě počítám s tím, že nikdy neuklidí jako já, nevypere všechno prádlo, ale jen to co je potřeba, nemusí omývat okna a leštit porcelán, ale základní věci by udělat měl. Manželství je docela závažný krok do budoucna, opravdu bych o něm přemýšlela, protože v životě tě může překvapit cokoliv, a když nemáš v tom druhém zastání, tak k čemu potom je? to už můžu být sama a v klidu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.13 17:19

ZAKLADATELKA
A jak byste ho k tomu donulili, když to za 10 dní neudělá?
Mě jde hlavně o malého. Už to není jako když byl člověk jen sám.
Ale vím, že to nikdy lepší nebude.
Mě šlo fakt o život a on? Nic.

• Citovat
  • Nahlásit
7995
14.6.13 17:20

A to jsi nešťastná jen z jednoho incidentu? Nebo dlouhodobě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2077
14.6.13 17:21
@Anonymní píše:
ZAKLADATELKA
A jak byste ho k tomu donulili, když to za 10 dní neudělá?
Mě jde hlavně o malého. Už to není jako když byl člověk jen sám.
Ale vím, že to nikdy lepší nebude.
Mě šlo fakt o život a on? Nic.

pokud je to takový lenoch líná neuděláš nic, já by ch mu např. přestala vařit, prát a žehlit jeho věci, nakupovat oblíbené potraviny, nekomunikovala bych. Pořádně si promysli jestli s tímto chlapem chceš strávit zbytek života, spousta žen takhle žije a svým způsobem jim to vyhovuje. Pokud tohle nechceš, máš kam jít a z čeho žít odejdi ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.6.13 17:23

ZAKLADATELKA
Mnoho takto podobných výstupů už máme za sebou. I po porodu to bylo dost podobný, i když jsem dělala školu a poprosila ho třeba jen o úplnou maličkost.
Prostě když jde o něco co se týká mě a potřebuju pomoct, nepomůže

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat