Co dělat, když chlap skáče, jak kdo píská?

Anonymní
18.2.20 02:12

Co delat kdyz chlap skace jak kdo piska?

Prosim o anonym nebo zruseni… s manzelem jsme nekolik let, a nikdy ale skoro nikdy neda na moje doporuceni.. o vikendu rikam, ze ma uz dost jety vlasy, ze to ostriham (max 20min) on, ze ne ze to ma jeste dobre… no vecer prijel s tim, ze se mu v praci smali at mu to schodim… to same, kdyz jsme o svatcich jeli za svagrem na veceri, tak rikam at se stavime na mycce, prej ze je auto v cajku, svagr se vysmal ze mame zapraseny auto tak hned jel auto umyt… pred lety kdyz jsme meli kupovat dum tak jsem chtela jit na nezavaznou prohlidku domu, ktery byl tak na hrane nasich financnich limitu, pry ze nepujdem, jen to slysela moje mama, ze za podivani nic nedame tak se jelo… ted me zas vytocil na valentyna, ze si nic davat nebudeme, zajdem si o vikendu na veceri, no a privezl ml fakt obrovskou kytici, ptam se co to jako je, (kytky nosi jen na narozky, prusvih) a on, ze v praci vsichni objednali, tak mu to bylo blby, ze at ji klidne vyhodim :nevim: uz me to jeho chovani ala ovce zacina vadit… hlavne mi vadi, ze neco rikam a to stejne ostatni a na ne da a na mne ne :,( spis jsem se potrebovala vykecat, nez poradit co s tim, neverim, ze existuje jeste takovej exemplar

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1927
18.2.20 02:58

Neměl ti tu kytku kupovat. Byl by klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3705
18.2.20 03:19
@Anonymní píše:
Prosim o anonym nebo zruseni… s manzelem jsme nekolik let, a nikdy ale skoro nikdy neda na moje doporuceni.. o vikendu rikam, ze ma uz dost jety vlasy, ze to ostriham (max 20min) on, ze ne ze to ma jeste dobre… no vecer prijel s tim, ze se mu v praci smali at mu to schodim… to same, kdyz jsme o svatcich jeli za svagrem na veceri, tak rikam at se stavime na mycce, prej ze je auto v cajku, svagr se vysmal ze mame zapraseny auto tak hned jel auto umyt… pred lety kdyz jsme meli kupovat dum tak jsem chtela jit na nezavaznou prohlidku domu, ktery byl tak na hrane nasich financnich limitu, pry ze nepujdem, jen to slysela moje mama, ze za podivani nic nedame tak se jelo… ted me zas vytocil na valentyna, ze si nic davat nebudeme, zajdem si o vikendu na veceri, no a privezl ml fakt obrovskou kytici, ptam se co to jako je, (kytky nosi jen na narozky, prusvih) a on, ze v praci vsichni objednali, tak mu to bylo blby, ze at ji klidne vyhodim :nevim: uz me to jeho chovani ala ovce zacina vadit… hlavne mi vadi, ze neco rikam a to stejne ostatni a na ne da a na mne ne :,( spis jsem se potrebovala vykecat, nez poradit co s tim, neverim, ze existuje jeste takovej exemplar

Holka zlatá, víš kolik chlapů to takhle má, že polovici neposlouchají, ale jakmile jim to řekne Franta z práce, je to jiná? Takže jo, takovejch exemplářů existuje hodně. :lol: to chce nádech, výdech a pokud ti chlap jinak vyhovuje, tak se s touhle jeho „vadou“ smířit. Ke kytce, mě by spíš naštvalo to, že já pro něj nic nemám, ale jinak bych měla radost. Pořád lepší kytku dostat, než nedostat, ne? :kytka: @Tomkins :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 06:54

Tohle mi manžel dělal taky, když byl mladší. Jak já to nenáviděla! Hlavně to, že když jsem řekla něco já, tvářil se, co to plácám za blbosti. :? Ale o pár dní nebo i týdnů později to na radu někoho jiného udělal přesně tak, jak jsem říkala.

Nebo třeba u mě mu vadilo, když jsem se líčila nebo jsem si změnila barvu vlasů. A to byl jen jemný melír. Pak jsme se viděli s jeho kamarádkou, ta mívala na hlavě i na obličeji velmi odvážné kreace a to se mu líbilo. :nevim:

Tak jsem se to naučila využívat - když nechtěl poslechnout můj názor, začala jsem o té věci mluvit před někým jiným a hned to šlo. Někdy jsem se i s kamarády předem domluvila, ale většinou to nebylo nutné (např. že by potřeboval ostříhat a oholit viděli kromě něj všichni).

Teď už se bohužel nedá tak snadno ovlivnit od svých nejbližších, trochu mi to chybí. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
571
18.2.20 06:59

Asi bych z toho nedělala šílenou vědu a prostě na něho v tomhle směru prděla, když neposlouchá :lol: zkusilas mu ale tyhle podložené případy říct? třeba by se nad tím zamyslel, že to co navrhuješ/říkáš, není jen tak do větru :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 07:17

Promiň, řešíš kraviny. Nikdo není dokonalý, možná ty ano? Je možná nerozhodný, ale snahu má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
18.2.20 08:01
@Anonymní píše:

Chapu, že tě to štve, můj chlap je taky takový, hlavně, co se jeho mámy týče. Ale vždycky, když se o tom spolu bavíme, tak mi na to řekne, že holt každý máme svoje chyby a já taky nejsem dokonalá. A má vlastně pravdu. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
18.2.20 08:11

Tobě vadí jediná věc. Že neskáče jak pískáš Ty :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13326
18.2.20 08:48

Já teda zakladatelku chápu. Vnímala bych to tak, že můj názor není partnerovi dost dobrý a že si mě neváží a nerespektuje. Otázka je, jakým způsobem mu to zakladatelka podává a jestli to manžel nebere z její strany jako příkazy či komandování, které tímto způsobem bojkotuje. Zkusila bych se zaměřit na tuto stránku věci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6977
18.2.20 10:00

Já bych mu teda na rovinu řekla, že mě mrzí, že když řeknu já, tak to je jak kdybych neřekla nic, a když řekne Franta z práce, chlap div nezakopne jak letí frantovu radu splnit. Můj ex měl takového kamaráda, co ten řekl bylo slovo boží. Nakonec jsem se kvůli tomu s ním rozešla, protože to prostě nešlo vydržet. Ex byl fakt hodný, ale já měla pocit, že začínám žít s jeho kamarádem a rodičema, nulová vůle v něm byla. Dostat kytku s tím, že ji mám klidně vyhodit, že mu jen bylo blbý taky nekoupit, to je pecka teda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 10:11

Koukam, ze problem se da vyrobit uz fakt ze vseho. :mrgreen: Nekteri lidi jsou proste nerozhodni/ neakcni a potrebujou impulz z vice smeru, proc si to beres tak osobne? Takovy nebyl, nez sis ho vzala, nebo se zazracne promenil?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama