Co dělat, když dítě pořád řve?

Anonymní
13.7.13 14:53

Co dělat, když dítě pořád řve?

Ahoj všichni, už nevím, co dělat…
Mám 10 měsíčního syna. Pořád knourá, pofnukáva, přechází do amoku, hysterie. Téměř pořád je nespokojený. Nemůžu do města, na kafé, na nákupy, jelikož pořád pobrekává. Už jsem z toho neštastná, pořád čekám, kdy se to spraví? Už nemůžu, jsem vysílená, hotová, neštastná, mateřství si neužívám, pořád jsem na nervy, kdy zase začne řvát. Když máme někam jít, mám z toho hrůzu.
Musím říct, že uplakánek je od malička…
Vůbec neznám takový to, že dítě dáte k hračkám a ono si hraje/jo, možná 10 minut/, že chdíte na procházky a dítě je spokojený…Nic nemůžu…Vařím, uklízím po nocích…A o partnerství ani nemluvím, to stojí za prd. Dítě nás rozděluje…Tím věčným řvaním jsme pak oba ještě na sebe naštvaní a vybíjíme si to na sobě…
Pořád se mě chce brečet :,( Kolikrát jdu na procházce a pod brýlema mě tečou slzy…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2659
13.7.13 14:58

Pokud Ti není ta myšlenka úplně cizí, zkusila bych se obrátit na nějaký směr alternativního léčitelství - kineziologie, homeopatie, aromaterapie, cokoliv co by Ti vyhovovalo. Možná má dítě nějaké trauma z těhotenství nebo z porodu, nebo i nějaký „skrytý“ zdravotní problém :think: Musí to být pro Tebe strašně náročné, přeji hodně sil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1967
13.7.13 15:02

No tak to mluvíš o našem nejstarším zlepšilo se to až když začal lézt takže teď je to konečně hodnejší dítě - je s nim víc práce než s dvojčaty - to jsou děti pro maminky zacatecnice :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.13 15:03

Ahoj, určitě bych někam s děťátkem zašla. Poraď se s dětskou lékařkou a určitě bych se nebránila psychologii :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.13 15:05

@aiko24 Máš s tím zkušenosti? Já vůbec. Co by jsi mi doporučila? Zkusím vše…

• Nahlásit
  • Citovat
monca114
13.7.13 15:06

A co na to doktorka? To vás nikam neposlala? Může mu něco být, dítě neplače jen tak, že se mu chce ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.7.13 15:07

@rusovlaska.e Ty máš děti tak po sobě? jak to zvládáš?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.7.13 15:08

Prý jsem si ho rozmazlila…Ale ono někdy nestačí ani ta náruč :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1532
13.7.13 15:10

@rusovlaska.e : Prosím tě - jak to co máš ty děti po sobě? To taky jde? :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17359
13.7.13 15:16

@teta 278 pokud se nepletu, tak u rusovlasky je to s detma takove „zajimave“ :lol: nepletu se, ze? :)

k zakladatelce- jen, co me honem napadlo- nepotrebuje vic/mene kontaktu? (nosit, tulit, nebo naopak nesahat), jak to ma se spanim (nechodi spinkat az moc pretazeny, spi pres den, budi se casto?) jak to ma s travenim (napada me treba intolerance mlika, lepku)? co zoubky?
a nebo je proste od prirody pesimista :)

ale chapu, ze to musi byt na palici :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2659
13.7.13 15:26
@Anonymní píše:
@aiko24 Máš s tím zkušenosti? Já vůbec. Co by jsi mi doporučila? Zkusím vše…

Záleží, odkud jsi a jaké máš možnosti, asi bych vybrala člověka, který ovládá víc metod a má hlavně zkušenosti s prací s malými dětmi. Pro děti se hodně doporučuje třeba Bachova květinová terapie, nenásilné působení na psychiku pomocí energií a vibrací květinových přípravků, třeba ve spojení s aromaterapií…něco takového bych určitě zkusila, finančně to není zas tak náročné a bez vedlejších účinků. Nějaké info je i na netu a můžeš si preparáty objednat, ale lepší asi bude, aby dítě někdo viděl osobně. Důležité bude i rozebrat těhotenství, porod, rodinou konstelaci atd. proto bych právě vybrala „léčitele“, který ovládá více metod. Tohle bych teda zkusila, pokud máš podezření na problémy spíš psychického rázu, pokud myslíš, že je tam spíš fyzická příčina, obrátila bych se např. na praktika tradiční čínské medicíny - dokáží diagnostikovat spoustu „skrytých“ problémů z toho, jak dítě vypadá, jak se přesně chová atd. Nebo na homeopatii, někteří berou i dětské pacienty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.13 15:27

@Zuziky V noci spí celkem hezky, jednou se vzbudí na kojení a asi 3krát na dudlík…Přes den taky celkem jo, to má asi 2-3 hodky spánku… Říkám si, kdyby mu něco bylo, tak by přece řval i v noci…? Mě přijde, že je jakoby neklidný, nespokojený,…že pořád měnit zábavu, nic ho nebaví dýl, jak pár minutek…
Už fakt nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
2659
13.7.13 15:29
@Anonymní píše:
Prý jsem si ho rozmazlila…Ale ono někdy nestačí ani ta náruč :think:

Na rozmazlení nevěřím, syna jsem prvního půl roku nosila téměř nonstop v šátku a teď se ode mě s radostí odplazí a jde si po svých…nošením jen uspokojuješ přirozenou potřebu dítěte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.13 15:30

@aiko24 O té Bachově terapii jsem už slyšela…Já právě s tím nemám vůbec zkušenosti, jen co vyčtu zde nebo na netu…Ale co přesně zkusit, fakt netuším…Jsem ochotná udělat pro něj cokoliv, tak ho miluji a chci aby byl štastný a já s ním :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
2659
13.7.13 15:32
@Anonymní píše:
@Zuziky V noci spí celkem hezky, jednou se vzbudí na kojení a asi 3krát na dudlík…Přes den taky celkem jo, to má asi 2-3 hodky spánku… Říkám si, kdyby mu něco bylo, tak by přece řval i v noci…? Mě přijde, že je jakoby neklidný, nespokojený,…že pořád měnit zábavu, nic ho nebaví dýl, jak pár minutek…
Už fakt nevím…

Aha, já myslela, že třeba probrečí celou noc a celý den a tak…Zkus pro začátek tu aromaterapii, kup si éterický olej např. levandulový (uklidnění) nebo mandarinkový (uklidnění, dobrá nálada) a nakapej pár kapek na kapesník v místnosti, kde je dítě…děti na tohle reagují citlivěji než dospělí, třeba to trošku pomůže :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama