Co dělat když furt hraje hry?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tynuska1234
Nováček 9 příspěvků 24.03.18 21:21
co dělat když furt hraje h

Co dělat když vás přítel ci manžel furt hraje hry?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní  24.03.18 21:23

@tynuska1234 zvyknout si..vim o cem nluvim :mrgreen:

Ice79
Závislačka 2545 příspěvků 24.03.18 21:23

Vyměnit.

vavsar
Stálice 72 příspěvků 24.03.18 21:24

Asi jsem přísná, ale dala bych mu podmínku, dohodla bych se, kdy bude hrát a kdy se bude věnovat rodině. Ať si poskládá priority. Odreagovat se má chvíli ano, ale ne na cele dny. Nespecifikovala si, jak dlouho hraje, zda tím zanedbává dítě…

Gingerka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 24.03.18 21:24
@tynuska1234 píše:
Co dělat když vás přítel ci manžel furt hraje hry?

Nevim, můžeš třeba vyžehlit, vytřít nebo zajít se smetím :lol: než si přítel vyhraje…

debra.morgan
Závislačka 2763 příspěvků 24.03.18 21:24

Ja hraju s nim :-D nebo si uzivam sveho casu a svych zalib, ktere spolu nesdilime…

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 24.03.18 21:26

Vymyslet něco, aby se bavil s tebou a neměl potřebu hrát hry nebo vysedávat u počítače. No a pokud nic nezabere, tak holt si o tom promluvit a pokud nebude ochoten to omezit, tak si zvyknout nebo vyměnit.

Kolik vám vůbec je? Já hry příliš nehraju (je mi 24), ale třeba ve 12 jsem seděl u počítače od rána do noci… ano, když vyjde něco, na co jsem nějakým způsobem zvědavej, tak se může stát, že jednou za rok si ten tejden u počítače prosedím… ale jinak si radši jdu brnknout na kytaru a třeba se naučit něco, co pak můžu své milé zahrát ;).

Alouette
Kecalka 452 příspěvků 24.03.18 21:27

Záleží jestli ten čas který tomu věnuje je třeba věnovat něčemu jinému…ale poradit neumím. S minimálním je to též tezke

tynuska1234
Nováček 9 příspěvků 24.03.18 21:33
dobrý večer

Hraje to celý den jen teda uvaří umyje nadobý ale aby si se mnou někam vyšel ne nebo když si chci jít lehnout když mi není ok tak si nedokáže ani hrát z nasim synem a když neco rozbyje tak je zle proc jsem to neuklidila nebo jak je to mozné že se k tomu dostal když neco navrhnu tak slibuje že jo jo a nic s toho když se spolu koukáme na tv tak se ke mě nemá a když se k nemu přitulim tak me nechytne okolo pasu nic příjde spráce a ma hotové kafe jidlo je dávno hotové a on i přes to jde na pc já nevím mi nemít pc tak asi by takový ani nebyl a ja už nemužu je to hrozný :/

Anonymní  24.03.18 21:44

@tynuska1234 holka jak já tě chápu… Můj manžel ne že by hrál furt, ale jakmile nám dítě usne sedne a hraje si. Tak to je někdy do dvou, půl třetí rána. Pak se chce tedy strašně se mnou dívat na film, protože čekám než si chlapeček maličký dohraje a on stejně do deseti minut usne. A tak je to furt. Běžný den, víkend, noc bez dítěte když je u babi… Už ho kašlu. Dělám si svoje a pak jdu spát. Přes den moc čas není, on je v práci a pak dcera dává zabrat a když se mnou nechce ani večer kouknout na televizi a radši si hraje tak ať. Prosit ho nebudu, jeho problém a já se věnuji sama sobě a svým věcem. Když pak někdy jednou za uherák přijde miláčku, půjdeme hned jak malá usne koukat na film no tak to víš, že jo trhni si lopatou drahý.

Kajak18
Kecalka 191 příspěvků 24.03.18 21:46

Kolik je synovy? Nauč ho, ať tatínka hrát nenechá. Můj chlap od roka dcery neví co to PC je, nejdřív ho od toho tahala, aby si s ní hrál a teď mu chce strašně pomáhat a mačká mu klávesnici, takže to vždycky tak po deseti minutách vzdá. :D

tynuska1234
Nováček 9 příspěvků 24.03.18 21:50

Synovi jsou 2 roky :-)

Kriss Tina
Závislačka 4286 příspěvků 1 inzerát 24.03.18 21:55

Vypnout mu je :D já občas hraju s přítelem, třeba večer místo televize, ale kdyby hrát neustále a nevšímal si rodiny tak by ne to štvalo…

Santyna
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 24.03.18 22:33

@tynuska1234 pc mu zasedni buď na něm nonstop ať se k němu nedostane :P

Monika0912
Stálice 80 příspěvků 24.03.18 22:33

Vím o čem mluvíš, u nás jak děti usnou, já se jdu vykoupat, tak už to pouští, sice hraje 1-2hoďky, ale nedokáže pochopit, že když děti usnou, že chci být s ním v klidu, kouknout na TV nebo pokecat… Takže já si otevřu notebook a koukám na net nebo občas mám malýho na sobě, když nemůže usnout (máme 4 měsíční mimčo),takže jsem s ním a manžel hraje… Neustále mu říkám o čem tohle je, že večer, kdy máme být spolu, tak se každý věnuje tomu svýmu, ale jakmile si jdu lehnout, hned jde chvilku na to za mnou a otravuje. Na to jsem mu dobrá… Ale jinak přes den nehraje, to už je co říct, když to zapne, ale jen kvůli dceři, která si chvilku zahraje crashe nebo motorky a zase se to vypíná…
My přes den, hrajeme stolní hry, chodíme na procházky nebo někam jedeme… Řekni mu, že půjdete třeba na procházku, nebo někam pojedete. Prostě se ho snaž od toho odpoutat a zabavit ho něčím jiným, i když to zní dost blbě, jak kdybych mluvila o málem dětsku a ne o dospělém chlapovi :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Zuřící reportérka BBC označila Maďarsko za xenofobní, ministr zahraničí ji „stíral“

Strana Fidesz maďarského premiéra Viktora Orbána budí vášně v celé Evropě, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama