co dělat, když HA nemohu?

31.5.07 15:15

co dělat, když HA nemohu?

Prosím, poraďte, jak se chránit, když Ha ze zdravotních důvodů nemohu? jsem necelé dva měsíce po porodu. Zatím druhé mimi neplánuji, ale později není vyloučeno :) Ne, že bych neznala způsoby-spíš by mě zajímaly zkušenosti z různými typy antikoncepce…zkrátka nevím, která by byla pro mě nejvhodnější… Díky za tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3492
31.5.07 15:31

Ahoj, já HA taky neberu je mi po ní špatně a to už jsem zkoušela různé druhy včetně náplasti takže nic pro mě. Řešíme to kondomem :wink: Manželovi to nevadí takže je to v pohodě. I když teď už ho zase nepotřebujeme protože bychom chtěli další miminko :) pak bych to chtěla řešit něčím nehormonálním.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.5.07 15:41

Co takhle vyzkouset Nuvaring?
Je to silikonove kolecko,ktere se zasune do pochvy a necha se tam tri tydny,pak se vynda a tyden se udela pauza.
Dobre je to,ze hormony neputuji telem,ale jsou rovnou v pochve,takze zadne leky ti antiko neovlivni a setri to vic telo.
Pri sexu to vubec neni citit.Pouzivam to uz nekolik mesicu a jsem spokojena.
Menstruace je kratsi a bez bolesti.Predtim jsem ji mela docela bolestivou.

• Nahlásit
  • Citovat
23505
31.5.07 17:37

Já můžu doporučit spermicidní krém - volně k dostání v lékárnách a protože nemá moc vysokou spolehlivost, kombinovala jsem ho ještě s tělískem. Ty jsou různé, s hormony i bez a ten bez hormonů se mi dlouhodobě osvědčil. Jedinou nevýhodou je silnější krvácení :cry: Ale ne o moc, trochu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
953
31.5.07 17:56

Ahoj,
já používala po porodu, než jsme se zase začali snažit o další mimi čípky Pharmatex. Zavedou se před stykem a vydrží chránit asi 4hodiny. Te%d je používám znova, protože máme stopku po potratu :( . Myslím, že dělají i krém.
P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.07 10:01

Díky všem rady! U nás taky není problém používat kondom-manželovi to nevadí. Já však uvažovala o něčem jiném. Tělísko se mi zatím zavádět nechce, o krému jsem právě slyšela, že není moc spolehlivý… zaujal mě ten kroužek! Uvidíme! Přesto díky moc ještě jednou!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
1.6.07 12:36

Anonymní: prosimtě kde ten Nuvaring kupuješ :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.07 15:27

Chci se zeptat na to samé, co Sany… Kde se to dá koupit a kolik co cca stojí? Hledala jsem nějaké info na netu-dováží se to už vůbec do ČR? Na Slovensku to prý jde sehnat už normálně! Kde se to dá sehnat tady u nás v ČR? Tedy pokud je anonymní v ČR… Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.07 15:28

Chci se zeptat na to samé, co Sany… Kde se to dá koupit a kolik co cca stojí? Hledala jsem nějaké info na netu-dováží se to už vůbec do ČR? Na Slovensku to prý jde sehnat už normálně! Kde se to dá sehnat tady u nás v ČR? Tedy pokud je anonymní v ČR… Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
1.6.07 16:28

Já sem o tom taky právě nic moc nenašla jen to že v čechách to zatím asi není, na Slovensku ano, a stojí to cca 400,–/m… Ráda bych to vyzkoušela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.6.07 19:06

slyšela jsem, že v cizině se to dá sehnat normálně- cca kolem 13 Euro/m. a na tom Slovensku cca za 460 Sk/m. Taky bych moc stála o to vyzkoušet to! Anonymní poraď! Nebo samozřejmě kdokoliv, kdo s tím má zkušenost…Díky :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama