Co dělat, když je brzy tma?

Anonymní
17.11.20 19:39

Co dělat když je brzy tma?

Ahoj, poznali jsme se s jedním chlapem a byli spolu 2× na výletu, rozumíme sidomluviki jsme se, že se uvidíme, jenže on než ta mnou přijede odpoledne, bude 5 a to už je tma, nemáte nějaké nápady, co naplánovat, když u bude tma?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25148
17.11.20 19:42

Vzít ho domů :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2695
17.11.20 19:43

My hrajeme deskové hry :mrgreen:
Nebo si umíme zahrát něco na PlayStationu; nebo společně vaříme; koukáme na nějaký záznam z koncertu nebo divadelní hry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.11.20 19:43
@pikola píše:
Vzít ho domů :nevim:

To mě napadlo také, jen mi přijde, že je ještě brzy ho brát domu, ale asi nic jinyho nevymyslím

• Citovat
  • Nahlásit
64816
17.11.20 19:44
@Anonymní píše:
Ahoj, poznali jsme se s jedním chlapem a byli spolu 2× na výletu, rozumíme sidomluviki jsme se, že se uvidíme, jenže on než ta mnou přijede odpoledne, bude 5 a to už je tma, nemáte nějaké nápady, co naplánovat, když u bude tma?

Jdete hledat noční kesky. Nebo můžete hrát trpaslíky lese. :jazyk: http://grube-eshop.cz/…ra-755-68105
Nebo noční výstup na nějakou horu, západ slunce. :think: teď v disidentu to bude mít ještě další rozměr. :lol:
Taborak
Večerní procházka městem, svarak (ilegálně)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19681
17.11.20 19:45

Tak prochazka po tme ma taky neco do sebe :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
148
17.11.20 19:46

Pořád se dá chodit i venku, třeba na nějakou pěknou vyhlídku v okolí, park, centrum města. Anebo tedy něco doma, seriály, filmy, hry,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25148
17.11.20 20:22
@Anonymní píše:
To mě napadlo také, jen mi přijde, že je ještě brzy ho brát domu, ale asi nic jinyho nevymyslím

Tak všude zavřeno, venku zima, nemusíte hned to… Víš co :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
17.11.20 20:22

Jako kromě karet, vaření, deskovek
mám jeden skvělý nápad… :mrgreen: :lol: :lol: :lol: tím se zabavíte na x hodin a hodně měsíců… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17183
17.11.20 20:28

@Lucy75 po dvou schůzkách je asi ještě brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12031
17.11.20 20:32
@stinga píše:
@Lucy75 po dvou schůzkách je asi ještě brzy

Hele, výjimečnej stav je výjimečnej stav. Je to jak za války. Není čas na nějakou falešnou zdrženlivost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
17.11.20 20:33

@stinga jak pro koho… :mrgreen: :lol:

já vždy razila heslo Nekupovat zajíce v pytli a celý život se mi to vyplatilo :lol: :mrgreen: nebudu se rozšiřovat o počtu svých partnerů,
ale počet mých manželů je zcela standardní :mrgreen:
a do cca 50tky věku ženy to vidím jako top zábavu :mrgreen: chlapi občas říkají, že to ostatní je právě zbytečně nepromr-daný čas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
v důchoďáku už to budeme těžko řešit, že.. to už právě můžeme hrát tu dámu a žolíky :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12031
17.11.20 20:33
@Lucy75 píše:
Jako kromě karet, vaření, deskovek
mám jeden skvělý nápad… :mrgreen: :lol: :lol: :lol: tím se zabavíte na x hodin a hodně měsíců… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

jj. zakladatelka si může hrát s kašpárkem a zabavěj se tak oba :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50933
17.11.20 20:34

To je fakt blba doba. Nekdo spolu zacne chodit a potrebuje radu, jak se zabavit 🙈.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12031
17.11.20 20:37
@Kelsey píše:
To je fakt blba doba. Nekdo spolu zacne chodit a potrebuje radu, jak se zabavit 🙈.

Naopak! Na randění ta nejlepší doba. Ušetří se za večeře, kafe, vína… Dřív se dostanou domů a k „věci“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama