Co dělat, když má muž orgasmus dřív, než já?

Anonymní
14.3.21 15:10

co dělat, když má muž orgasmus dřív, než já

Můj partner se většinou udělá tak po 6 - 8 minutách sexu. Jenže já ještě nejsem a potřebuju více času. Jenže, když se on udělá, tak si hned sundává kondom a ani už mu nestojí, takže nejde pokračovat. Já ale nejsem ještě dokončená. Co máme dělat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1098
14.3.21 15:12

Asi zůstaneš suchá no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
790
14.3.21 15:13

Nechat se udělat první?? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1316
14.3.21 15:14

Navrhnout mu ať tebe dodela rukou/pusou. Občas to tam máme s manželem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 15:15

Může tě dodělat prsty nebo pusou. To lze v rámci předehry nebo až bude hotový on. Taky pomáhá na výdrž i to, že budete mít sex častěji.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.3.21 15:16

Tvůj partner nemá, pusu a ruce? Nebo je to jen obycejnej sobě, kterému je tvoje uspokojení u zadku?

Mně to trvá dlouho, partner dřív taky vydržel pár minut. Naučili jsem se s tím pracovat, takže pn vydrží dyl a udela se až zároveň se mnou. A když to ujede, tak mě dodela potom ručně.

Promluv si s ním o tom, že ti to takhle nevyhovuje. Pokud se nic nezmění, tak se ho zbaví, protože co jiného s ním :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1845
14.3.21 15:17

Tusi vubec, ze sis to neuzila? Muzi jsou v tomto nekdy trochu natvrdli.
Pokud vi a nedba, sla bych si pro vibrator a dodelala, co je potreba. Priste bych mu rekla, ze nemam zajem, ze sama se udelam rychleji a lepe.

Příspěvek upraven 14.03.21 v 15:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
14.3.21 15:17

Je na case si pripustit ze se musi vic snazit rukou, nebo pusou, nez se rozhodnes ho pripustit. :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16872
14.3.21 15:29

To je naprosto běžné, že partneři nemají oragasmus současně.

Člověk pro kterého je důležité uspokojení jeho partnera či partnerky toho druhého nepoužívá jen jako masturbační pomůcku - tedy užít si a odložit.

Obvykle se to řeší buď předehrou, kdy dovede muž partnerku k prvnímu orgasmu rukou či ústy a pak se tedy souloží, nebo se partner naučí prodlužovat svoj výdrž (je na to docela dost technik a dají se docela příjemně naučit), popřípadě obojí - totiž důkladná přederha a lepší výdrž při samotném koitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
509
14.3.21 15:30

A nemůže tě dopředu “rozdělat” a těsně před tím než budeš tak zasunout a dodělat to už při sexu?
Popřípadě ať si prostě poradí nějakou hračkou, třeba we vibe, ten se dá používat i při aktu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28050
14.3.21 15:34

Nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63160
14.3.21 18:54
@Anonymní píše:
Můj partner se většinou udělá tak po 6 - 8 minutách sexu. Jenže já ještě nejsem a potřebuju více času. Jenže, když se on udělá, tak si hned sundává kondom a ani už mu nestojí, takže nejde pokračovat. Já ale nejsem ještě dokončená. Co máme dělat?

Tak to jsem zvědavá na rady :D
Podle mne nic.. U nás to stejne akorát bez kondomu a ještě mu stojí… Stejně je to k ničemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63160
14.3.21 18:55
@murkyf píše:
Nechat se udělat první?? :nevim:

Asi jak, když to ten chlap nevydrží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4088
14.3.21 19:46
@Venetia píše:
Asi jak, když to ten chlap nevydrží?

Tak predpoklada se, ze zena dosahne orgasmu i jinymi zpusoby nez primo pohlavnim stykem. Takze pokud je muz drive, muze pokracovat pusou nebo prsty. Je treba se naucit uspokojit zenu vsemi moznymi zpusoby, potom zena nemusi byt nervozni, ze to pri pohlavnim styku nestihne. Ono i pri pohlavnim styku ji muze hladit zaroven prsty.
Pokud muz umi zenu uspokojit temito ruznymi zpusoby, tak se nemusi bat, ze na ni bude zapomenuto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63160
14.3.21 20:05
@Josefuna píše:
Tak predpoklada se, ze zena dosahne orgasmu i jinymi zpusoby nez primo pohlavnim stykem. Takze pokud je muz drive, muze pokracovat pusou nebo prsty. Je treba se naucit uspokojit zenu vsemi moznymi zpusoby, potom zena nemusi byt nervozni, ze to pri pohlavnim styku nestihne. Ono i pri pohlavnim styku ji muze hladit zaroven prsty.
Pokud muz umi zenu uspokojit temito ruznymi zpusoby, tak se nemusi bat, ze na ni bude zapomenuto.

zase pojedeme to same…kazda zena na to jine uspokojeni není a potřebuje ten sex.
Chlap po orgasmu uz nema to spravne naladeni pokracovat a predpoklada to souloz s kondomem, jinak si to nedovedu predstavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat