Co dělat když mám nutkání mít dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 22:21
Co dělat když mám nutkání mít dítě

Dobrý večer, chci zeptat na radu, co mám dělat. Poslední půl rok mě drží v hlavě to že bych chtěla strašně moc miminko jenže přítel (23 já 22) si myslí že na to není připravený a že by jsme to po finanční stránce ještě nezvládl. Docela ho chápu, jenže ve mě se asi splašily všechny hormony a tím jak najednou jsou v mém okolí všechny těhotné :cert: tak chci také víc a víc jenže na přítele se mi nechce tlačit jelikož to stejně nemá cenu. Chci se zeptat na řadu jak se toho nutkání zbavit a dítě zatím nechtít jinak se asi zcvoknu :) :lol:. Děkuji za rady

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Janli
Kelišová 7302 příspěvků 18.01.19 22:24

Nabídni se nějaké kamarádce, že jí děti pohlídáš. A nejlíp přes noc! Garantuju ti, že několik příštích let budeš velmi pečlivě užívat antikoncepci. Je to starý a osvědčený recept.

fera21
Kecalka 136 příspěvků 18.01.19 22:27

Prostě mu udělej takový sexuální rodeo, že nebude mít čas myslet na následky a pak to můžeš svýst na něj. Pokud je čestnej, tak bude držet ústa a o to mimčo se bude rád starat :D

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1596 příspěvků 18.01.19 22:29

@fera21 ty seš trochu *** :roll:

blumen
Hvězda diskuse 45602 příspěvků 18.01.19 22:29
@Janli píše:
Nabídni se nějaké kamarádce, že jí děti pohlídáš. A nejlíp přes noc! Garantuju ti, že několik příštích let budeš velmi pečlivě užívat antikoncepci. Je to starý a osvědčený recept.

:mrgreen: brachovi staci s nami pobyt jeden den a deti nechce. Po navsteve nas u neho na byte (bydli s holkami), mi nadalku podekovaly, ze deti jeste nejakou dobu nechteji :mrgreen:

Takze souhlas.

Celina
Závislačka 4267 příspěvků 18.01.19 22:29
@Janli :potlesk:
@fera21 píše:
Prostě mu udělej takový sexuální rodeo, že nebude mít čas myslet na následky a pak to můžeš svýst na něj. Pokud je čestnej, tak bude držet ústa a o to mimčo se bude rád starat :D

To je tak hloupý nápad, :nevim: že je to doufám myšleno jako vtip

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 22:32

Ahoj, mela jsem ve tvem veku taky to nutkani a nakonec to i vyslo. Chlap tez rikal ze neni pripraveny a vis co? Rozesli jsme se… a ted mam druhe s jinym pritelem, neplanovane, v obdobi hlubokeho stresu, prujmu atd.. Antina nezabirala. Sice mam dve nadherne deti. Ale neni to ono kdyz se chlap citi „mlade“ a neciti se byt otcem… Bud pockej az bude pritel pripraveny, nebo si najdi chlapa ktery chce rodinu a ne si uzivat, atd.. uprimne si myslim, ze chlapi nebudou nikdy pripraveni byt otcem, dokud do toho nespadnou, ale vetsinou zacnou fungovat az kdyz je pozde. Dnesni doba je hrozna :(

fera21
Kecalka 136 příspěvků 18.01.19 22:34

Samozřejmě, že je to myšlený jako vtip. Proto je to taková kravina, aby to nikdo nemohl brát vážně. Horší je to, že jsou dámy, který to tak skutečně provedou a nemyslí na následky. Jinak děvče klid, to je takový období v životě každýho člověka (i chlapi to tak mají, věř mi), který zase odezní a za čas příjde a tak je to v cyklech, dokud není člověk na to malý zralej a jistej, že ho skutečně chce.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 18.01.19 22:36
@Anonymní píše:
Ahoj, mela jsem ve tvem veku taky to nutkani a nakonec to i vyslo. Chlap tez rikal ze neni pripraveny a vis co? Rozesli jsme se… a ted mam druhe s jinym pritelem, neplanovane, v obdobi hlubokeho stresu, prujmu atd.. Antina nezabirala. Sice mam dve nadherne deti. Ale neni to ono kdyz se chlap citi „mlade“ a neciti se byt otcem… Bud pockej az bude pritel pripraveny, nebo si najdi chlapa ktery chce rodinu a ne si uzivat, atd.. uprimne si myslim, ze chlapi nebudou nikdy pripraveni byt otcem, dokud do toho nespadnou, ale vetsinou zacnou fungovat az kdyz je pozde. Dnesni doba je hrozna :(

Souhlasím, že je potřeba najít toho správného muže a tátu. Já měla první dítě ve 24, manžel byl ještě o rok mladší. Oba jsme dítě chtěli a máme ještě další. Byl a je to skvělý táta.

Jogrr
Závislačka 4541 příspěvků 18.01.19 22:50
@Anonymní píše:
Ahoj, mela jsem ve tvem veku taky to nutkani a nakonec to i vyslo. Chlap tez rikal ze neni pripraveny a vis co? Rozesli jsme se… a ted mam druhe s jinym pritelem, neplanovane, v obdobi hlubokeho stresu, prujmu atd.. Antina nezabirala. Sice mam dve nadherne deti. Ale neni to ono kdyz se chlap citi „mlade“ a neciti se byt otcem… Bud pockej az bude pritel pripraveny, nebo si najdi chlapa ktery chce rodinu a ne si uzivat, atd.. uprimne si myslim, ze chlapi nebudou nikdy pripraveni byt otcem, dokud do toho nespadnou, ale vetsinou zacnou fungovat az kdyz je pozde. Dnesni doba je hrozna :(

Soudis podle sebe? Dnesni doba je naopak skvela, kazdy si muze delat, co se mu zamane, cestovat kam chce, poridit si deti a zaridit si zivot kdy se mu chce a jak chce.
Ale stale po svete chodi tetky, co maji pocit, ze jsou princezny a muz se musi postarat a sedne si z nich na zadek. A takove pak vetsinou dopreji kazdemu decku sveho otce.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 23:06
@Jogrr píše:
Soudis podle sebe? Dnesni doba je naopak skvela, kazdy si muze delat, co se mu zamane, cestovat kam chce, poridit si deti a zaridit si zivot kdy se mu chce a jak chce.
Ale stale po svete chodi tetky, co maji pocit, ze jsou princezny a muz se musi postarat a sedne si z nich na zadek. A takove pak vetsinou dopreji kazdemu decku sveho otce.

Nemáš úplně pravdu. Je pravda, že chlapi v dnešní době jsou na dítě připraveni až tak kolem 30. Jenže ženská po 30… no, už to není ideální věk na to mít první dítě.
Taky si nemyslím, že chlap chce emancipovanou ženu… teda já jsem ještě takového nepoznala. Asi jsem neměla to štěstí :nevim:. Muž se o mě stará velmi hezky, citim se jako princezna…udělá pro mě i naše děti první poslední. Zabezpečuje nás po finanční stránce a já se starám o domácnost, o něj, o děti, můj muž neví kde je vysavač nebo nemeje nádobí. A klape nám to skvěle…

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 18.01.19 23:12
@Anonymní píše:
Dobrý večer, chci zeptat na radu, co mám dělat. Poslední půl rok mě drží v hlavě to že bych chtěla strašně moc miminko jenže přítel (23 já 22) si myslí že na to není připravený a že by jsme to po finanční stránce ještě nezvládl. Docela ho chápu, jenže ve mě se asi splašily všechny hormony a tím jak najednou jsou v mém okolí všechny těhotné :cert: tak chci také víc a víc jenže na přítele se mi nechce tlačit jelikož to stejně nemá cenu. Chci se zeptat na řadu jak se toho nutkání zbavit a dítě zatím nechtít jinak se asi zcvoknu :) :lol:. Děkuji za rady

No, t toho si nic nedělej. Já to dítě chci taky, s tím rozdíílem, že mi je 60, a nejsem dědkem. tak jsem dostal nápad, že bych si ho udělal. Ale to by potom nebylo vnouče, a styk s ním by byl hooodně omezený. Já s manželkou jsme měli dítě když mi bylo 24 a jí 22.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 23:12

Já myslím, že máte skvělý věk na dítě. Já ve 22 letech porodila druhého chlapečka a jsem ráda, že jsme měli děti dřív :) Ale manžel je rodinný typ a děti moc chtěl. Myslím, že s tím chtíčem nic neuděláš, sama chci moc ještě další miminko :lol: Domlouvali jste se, kdy by se na to partner citil? :) Děti drahé jsou, to ano. Ale až ty větší. Takže pokud by byla u vás nějaká šance na zlepšení do budoucna, nebránila bych se tomu :palec:

Forest_Gump1
Ukecaná baba ;) 2484 příspěvků 18.01.19 23:16
@Anonymní píše:
Já myslím, že máte skvělý věk na dítě. Já ve 22 letech porodila druhého chlapečka a jsem ráda, že jsme měli děti dřív :) Ale manžel je rodinný typ a děti moc chtěl. Myslím, že s tím chtíčem nic neuděláš, sama chci moc ještě další miminko :lol: Domlouvali jste se, kdy by se na to partner citil? :) Děti drahé jsou, to ano. Ale až ty větší. Takže pokud by byla u vás nějaká šance na zlepšení do budoucna, nebránila bych se tomu :palec:
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec: :potlesk: :potlesk: přesně pod to se podepíšu. Radši dřív, než člověk zpohodlní, musíš mít taky sílu na pubertu..
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.19 23:19
@Anonymní píše:
Nemáš úplně pravdu. Je pravda, že chlapi v dnešní době jsou na dítě připraveni až tak kolem 30. Jenže ženská po 30… no, už to není ideální věk na to mít první dítě.
Taky si nemyslím, že chlap chce emancipovanou ženu… teda já jsem ještě takového nepoznala. Asi jsem neměla to štěstí :nevim:. Muž se o mě stará velmi hezky, citim se jako princezna…udělá pro mě i naše děti první poslední. Zabezpečuje nás po finanční stránce a já se starám o domácnost, o něj, o děti, můj muž neví kde je vysavač nebo nemeje nádobí. A klape nám to skvěle…

Myslím, že není pravda, že jsou chlapi na děti připravení až kolem 30 let. Mám okolo sebe spooooustu kluků pod 25 let, kteří ty děti a mít rodinu moc chtějí a většina ji i má. Jen musíš hledat ;) A že chlap nepomáhá v domácnosti je docela smutné, ne? Můj manžel nás dokáže finančně zabezpečit, ale také se stará perfektně o děti, umí skvěle vařit a když je doma, dělíme se o domácí práce půl na půl a kromě žehlení dělá vše automaticky. „Neví, kde máte vysavač“ :lol: :lol: :lol: Po každé takové odpovědi jsem strašně vděčná, za to, co mám doma :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >