Co dělat, když mě neberou jeho kamarádi?

Anonymní
2.11.19 17:03

Co dělat, když mě neberou jeho kamarádi?

Zdravím.
Možná to bude znít jako netradiční otázka, ale co mám dělat v případě, že mě neberou „přátelé“ mého partnera?
Už jsme jednou rozejdutí byli a právě z něho nakonec vyplynulo to, že v tom vztahu předtím nebyl celým srdcem, protože z jedné strany jsem byla já a z druhé strany jeho přátelé, kteří na mě prý koukali skrz prsty.
Tak jakmile jsme se po delší době dali zase dokupy, tak ne jen, že byl vážně štěstím bez sebe stejně jako já, protože je to teď fakt jiné, ale zároveň si uvědomil, že to, co si myslí jeho kamarádi mu je prý úplně u zadele už. Prostě si prý uvědomil, že nemůže poslouchat někoho, kdo s námi nežije.
Ale mě pořád trápí fakt, že jsem nikdy takový problém neřešila, vždycky mě přátelé mých partnerů měli rádi a dokonce jsem s některými i zůstala v kontaktu i po letech, proto nechápu tuhle situaci.
Myslim, že jsem normální v pohodě člověk, co rád lidem pomáhá, poslouchá, snaží se vyhovět vždycky, když to je možné atd… A právě že ještě k tomu všemu lehce vystupuju na YouTube a tomu se taky dva z té partičky smáli… Nikdy jsem těm lidem nic neudělala a stejně mj nedali šanci.
Musím říct, že si přijdu, že jsem jako člověk selhala, nebo už vážně nevím…
:,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.11.19 17:11

Vubec bych si nelamala hlavu, uplne cizima lidma. Dyt je prece k zivotu nepotrebujes ne? A jestlize na to partner uz kouka taky jinak, tak bych to uplne vypustila.. a to ze se nekomu treba nelibis, nesedis, je v dnesni dobe myslim uplne normalni.. ja si taky nesedla s pritelovo kamarady a je mi to uplne u pr…ja je k zivotu nepotrebuju, pritel taky po par letech zjistil ze jsu uplne nekde jinde, nez jsme my a vypustil je, kdyz chteji, tak se ozvou a nebo ne.. ja mu je nezakazala, nic, jen jsen mu rekla svuj nazor na ne a jaci jsou, on to po par letech sam potvrdil.. ze to jsou kamaradi co si uzivaji, party, holky, nemaji zadny poradny vztah, bydli treba jeste s rodici… a oni dost dlouho nechapali, ze my uz cekame rodinu, mame spolu hypoteku a ze nas vztah je opravdu vazny.. občas kdyz prijeli, jsme jim ukazali ze se milujem, mame doma pohodicku a ze oni mai doma mozna tak ho..o. byla jsem nad veci a dala jim to dost najevo, jsem typ, ze co na srdci, to na jazyku a hlavne v pohledu.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.11.19 17:16
@Anonymní píše:
Vubec bych si nelamala hlavu, uplne cizima lidma. Dyt je prece k zivotu nepotrebujes ne? A jestlize na to partner uz kouka taky jinak, tak bych to uplne vypustila.. a to ze se nekomu treba nelibis, nesedis, je v dnesni dobe myslim uplne normalni.. ja si taky nesedla s pritelovo kamarady a je mi to uplne u pr…ja je k zivotu nepotrebuju, pritel taky po par letech zjistil ze jsu uplne nekde jinde, nez jsme my a vypustil je, kdyz chteji, tak se ozvou a nebo ne.. ja mu je nezakazala, nic, jen jsen mu rekla svuj nazor na ne a jaci jsou, on to po par letech sam potvrdil.. ze to jsou kamaradi co si uzivaji, party, holky, nemaji zadny poradny vztah, bydli treba jeste s rodici… a oni dost dlouho nechapali, ze my uz cekame rodinu, mame spolu hypoteku a ze nas vztah je opravdu vazny.. občas kdyz prijeli, jsme jim ukazali ze se milujem, mame doma pohodicku a ze oni mai doma mozna tak ho..o. byla jsem nad veci a dala jim to dost najevo, jsem typ, ze co na srdci, to na jazyku a hlavne v pohledu.. :mrgreen:

Tomu rozumím!
Přesně podobné to máme i my až na tu rodinu, ale co chci říct je, že já se snažím být nad věcí, a dokonce i v pohodě beru, že se někomu nelíbím, právě jak jsem zmínila YouTube, jsem zvyklá, že se mnou ne každý sympatizuje.
Ale mě jde o to, že on sám ví, jací jsou, jen si to moc nepřipouští, protože když maji narozeniny oni, všechno se organizuje, plánuje, vybírají se prachy na dárky a jakmile měl narozky on, tak dostal 15 lahví vína…
Takže i přesto všechno se nějak nemá k tomu přestat alespoň některé z nich vídat… A mě mrzí to, že byť jsem neřekla ani slovo o tom, že nejsem nadšená z toho, že se stýkají, tak přesně jak říkáte, řekla jsem svůj názor a on to respektuje, ale řekl i, že se klidně můžu splést, tak říkám ano, ale to ty taky…
Takže tak nějak jsem lehce zmatená…

• Nahlásit
  • Citovat
805
2.11.19 17:45

Je to jedno, co si o tobe mysli nekdo jiny. Asi jsi zatim jen nepotkala lidi, co te nemaj radi, nebo si to nikdo nedovolil rict do oci. Kazdej ma kolem sebe lidi, co ho nemaj radi. Je to normalni stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9042
2.11.19 18:35

A co jeho rodina? Ta te bere? Protoze to je dulezite. Kamaradi prichazeji a odchazeji. Ale rodina zustava.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.11.19 18:38
@cecetka
@cecetka píše:
A co jeho rodina? Ta te bere? Protoze to je dulezite. Kamaradi prichazeji a odchazeji. Ale rodina zustava.

Ano, právě, že rodina mě bere v pohodě a brala i předtím, proto si jen snažím vysvětlit, proč se mnou maji problem jeho přátelé, kteří mě viděli párkrát v životě a z toho jeden byl do mě prý i zamilovaný, takže mě to vůbec přijde celý divný… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.11.19 23:35

Proč? Protože jsi namyšlena husa. Přestaň ze sebe dělat neustale něco víc. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.11.19 23:48

Ahoj, hele neznám tě, možná jsi fakt v pohodě a oni jsou jen debilci. Každopádně nenech si tím otrávit vztah s přítelem, pokud Vám to funguje, ostatní do toho nemají moc co kecat :)
Ale zase je možný, že třeba přítel s nimi nechodí tak často ven jako dřív, když neměl tebe, nebo jsi všude s nima a oni nemají čas na takový ty jejich klucici reci. Jak se chováš, když jsi v jejich společnosti? Nejsi viditelně otravena? Bavíš se s nima, nebo se bavíš jen s přítelem? Z mého okolí znám případ, kdy si kluk pokazil partu tím, že všude bral holku, která tam viditelně být nechtěla, všichni kvůli ní na akcích naslapovali po špičkách, protože cokoliv se řekli, tak ji urazilo a ten klucina kvůli ní odsunul kamarády na druhou kolej. Takže časem přišel o kamarády a nakonec i o přítelkyni.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
3.11.19 13:26
@Anonymní píše:
Ahoj, hele neznám tě, možná jsi fakt v pohodě a oni jsou jen debilci. Každopádně nenech si tím otrávit vztah s přítelem, pokud Vám to funguje, ostatní do toho nemají moc co kecat :)
Ale zase je možný, že třeba přítel s nimi nechodí tak často ven jako dřív, když neměl tebe, nebo jsi všude s nima a oni nemají čas na takový ty jejich klucici reci. Jak se chováš, když jsi v jejich společnosti? Nejsi viditelně otravena? Bavíš se s nima, nebo se bavíš jen s přítelem? Z mého okolí znám případ, kdy si kluk pokazil partu tím, že všude bral holku, která tam viditelně být nechtěla, všichni kvůli ní na akcích naslapovali po špičkách, protože cokoliv se řekli, tak ji urazilo a ten klucina kvůli ní odsunul kamarády na druhou kolej. Takže časem přišel o kamarády a nakonec i o přítelkyni.

Já právě s nimi nechodim už nikam, chodila jsem jen párkrát, ale časem jsem vycítila, že mi s nimi není dobře a že ta společnost prostě není pro mě, protože si ty lidi neustále něco dokazují na někom a taky jsem si všimla, že na mě zvláštně koukají.
Každopádně teď už nechodim vůbec nikam s nimi, ale jen s přítelem a on s nimi moc času taky netravi, protože taky moc nerozumí tomu, proč mají problém s někým, kdo je normální člověk… Každý máme svoje mouchy, ale rozhodně mě nepoznali po 5 setkáních tak, aby si řekli, že jsem špatný člověk.
O to mi jde. Je mi to prostě lito, protože je to zbytečný podle mě…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama