Co dělat když miminko nechce jíst

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
68
30.10.21 18:38

Co dělat když miminko nechce jist

Dobrý den, jsem v koncích.
Mám miminko predcaste narozené teď už má Teda 4kg ale vubec mi nechce papat sní 40ml a už se mi krouti a nechce mleko jsme měli nutrilon nenatal pak nám chvíli stala na váze pak zase papala a teď zase papat nechce. Strašně se u toho vrtí pořád dáváme nenatal kvůli paní doktorce že je pro to aby přibrala lepší ale nic moc nesni a už nevím co s tím má s tím někdo zkušenosti? Děkuji :( :( :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
193
30.10.21 19:01

Kolik jí je? Jak často ji? Vážíš ji? Kolik má počůraných plín?

A používej interpunkci, prosím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
30.10.21 19:32

@Makola plenku má počuranou pořád když ji přebalím sní mi málo kor dneska hrozně málo snědla paní doktorka nám ukazovala ty grafi a dala nám papír kde musí sníst minimálně 70ml až 90ml a ona mi sní někdy těch 70ml a někdy ani to ne. Nevím jak dál už opravdu všechno pro to dělám nenutim ji a stejně to do ní nejde :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
30.10.21 19:35
@Ann000 píše:
@Makola plenku má počuranou pořád když ji přebalím sní mi málo kor dneska hrozně málo snědla paní doktorka nám ukazovala ty grafi a dala nám papír kde musí sníst minimálně 70ml až 90ml a ona mi sní někdy těch 70ml a někdy ani to ne. Nevím jak dál už opravdu všechno pro to dělám nenutim ji a stejně to do ní nejde :,(

Prosimtě odpověz v jednoduchých větách na moje otázky. Postupně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28032
30.10.21 19:37
@Ann000 píše:
@Makola plenku má počuranou pořád když ji přebalím sní mi málo kor dneska hrozně málo snědla paní doktorka nám ukazovala ty grafi a dala nám papír kde musí sníst minimálně 70ml až 90ml a ona mi sní někdy těch 70ml a někdy ani to ne. Nevím jak dál už opravdu všechno pro to dělám nenutim ji a stejně to do ní nejde :,(

není až tak důležité, kolik ml dítě vypije,
důležité je, jestli roste a jestli dostatečně čurá, na což se tě ptá už poněkolikáté @Makola

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13562
30.10.21 19:42

Nenatal je zazdivak. Nam začlo dítě víc jíst po přechodu na dokrm normálním UM. Ale s doktorkou jsem se na tom domluvila. U těch 4kg už by to jít melo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1818
30.10.21 19:58

Každé miminko je jiné. Kdyz neji, ale normálně cura a roste, je vše ok. Moje dcera by měla taky vypít uz celou láhev UM a vypije sotva 180ml. No a? Je tk drobek. Hlady neumre. ;) Jak staré je tvé dítko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34416
30.10.21 20:13

Vnoucek taky moc nechce jist, mel ctyri kila teda uz pri narozeni. Dcera koji a dokrmuje, ale nekdy da dohromady tak 30ml. Spi a nechce se proste vzbudit, aby tahal. Mel to tak uz v porodnici. Ted i po te trosce blinkal, zkusili zmenit mliko za nutrilon ha, tak uvidi. Jde teda v pondělí k doktorce, tak se jeste poradi. Ale takovy nejedlik je napor na nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
226
30.10.21 22:14

@Ann000 jj jeden syn to mel take - pocitalo se prijate mleko 150ml/kg vahy miminka za 24 h.

Odstrikavala jsem a „cpala“ to do nej. Je z jednovajec dvojcat, jeden pil jakztakz a druhy nicmoc. Pak jsem musela prestat kojit, tak trochu pomohlo prejit na Kendamil (je z plnotucneho mleka a nesmrdi tolik, co ostatni umela mleka) a kdyz pil z lahvicky, tak jsem do ni udelala vetsi dirku do dudliku (pitla lahvicky) a trochu mackavala tu lahvicku. Ale syn nechtel pit od porodu, takze uz v porodnici skoncil se sondou do briska apod (bylo toho vice, nejen nechtel pit). Pak jsme museli sledovat a zapisovat, co vypil a tech 150ml/kg za 24 h bylo taktak, ale pak jakztakz pribyval. Jinak bychom museli zpet do nemocnice. Zlepsilo se to az s prikrmy a dodnes je hubenejsi…

Drzim palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
1.11.21 03:47

@mamina89 3 mesice ale ona je predcastne narozena narodila se o měsíc přesně dřív akorát ze z kojením to beslo neměla jsem dostatek mleka :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68
1.11.21 03:48

@bertoldina a co jste používala za mlíčko? Protože malá když tohle pije tak u toho hrozně tlačí asi ji zlobí i prdiky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
E92
105
1.11.21 10:26

Syn ma kendamil a moc mu chutna, pil vzdycky min nez by mel, ale hodne roste a ma pěknou vahu🤭ten kendamil je z plnotucnyho mlicka, takze mi pěkně pribira..navic krásně voni a neni tam palmac, soja, atd.. Sama jsem ho chutnala😁 za me ho doporucuju 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13562
28.11.21 19:14

@Ann000 Pardon, uteklo mi upozornění. Má Dm Bio.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat