Co dělat když pořád miluji bívalýho?

4
21.10.20 13:38

Co dělat když pořád miluji bívalého

Ahoj holky, dostala jsem se do takové situace že nevím Jak z ní ven. Z bívalím partnerem jsem byla 10 let máme spolu 3 děti. prvních pět let byl náš vztah harmonický a zcela fajn, pak ale začal přítel pít alkohol ze začátku jen přes víkendy, to jsem tolerovala pak po dalších letech již začal pít ve velkém množství, a to i tak že nepřišel třeba tři dny domu. Pak přišel a začal se omlouvat, že to dělat už nebude s já mu odpustila. To se ale změnilo když mi jeho bratr řekl, že jsi mě neváží a že mě podvádí. On se mi ale nepřiznal, Po tom co jsem to věděla tak jsem sním ješte rok žila. Zkoušela jsem odpustit ale nešlo to. Pořád jsem se trápila věděla jsem o jeho nevěrach tak jsem si řekla, že mu to vrátím a ulevím si od trápení jenže ne, už jsem nemohla snést ani dotek Musela jsem odejít. Odešla jsem z dětmi a začla žít. Celkem jsem si vyčistila hlavu, a za pár měsíců jsem šla se pobavit tam se do me zamiloval muj nový přítel. Děti příjmul hned on mě miluje, ale já necitím nic jsem snim 3 měsice mám ho ráda ale nemiluji ho. Bívalý se to dozvěděl a pořád mi píše jak jsi uvědomil co měl, že mu strašně chybíme, že by to chtěll napravit. Před týdnem mi poslal hlasouvou zprávu a strašně brečel, že jsi něco udělá, že život bez nás nemá už cenu atd. Měl pritelkyni ale prý sní nedokàže žít, že to nejde že jsem já jeho láska

Příspěvek upraven 21.10.20 v 16:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18327
21.10.20 13:42

Že bys měla nějaký čas být sama. Vracet se k alkoholikovi, který tě podváděl, nemá smysl. A žít s někým, abys nebyla sama také ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5439
21.10.20 13:43

Jaky na to mam nazor? Ze se k sobe s byvalym bajecne hodite. Ani jeden nevite co chcete, ale zatahujete do toho dalsi partnery a co hur, delate v hlave gulas i detem.
Takze se k sobe vratte, nadale se reciprocne podvadejte a neublizujte jinym lidem (pro ty pomalejsi-novym partnerum). Tech jedinych je mi (krome deti) lito.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
302
21.10.20 13:44

Dej příteli šanci, aby mohl navázat vztah s někým, kdo ho taky miluje. Proč s ním jsi, když nic necítíš? Vrať se k bývalému, když ho miluješ a on tebe. A jeho přítelkyně ho asi nechala, tak si tě chce pojistit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
21.10.20 13:47

Vrať se do základní školy a doplň si vzdělání, až v té hlavě budeš něco mít, možná se ani na takové věci nebudeš muset vůbec ptát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4863
21.10.20 13:50

Hlavně se nevracej k ex. Děkuji. A jak tady zaznělo - chudáci děti, dáváte jim zabrat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439

Věřím, že musí být strašné, když nedokážeš „sníst ani dotek“.. :zed:

Hele, chudáci noví partneři a hlavně děti…
Záleží, zda se bývalý poučil, chodí do práce, nepije… Evidentně ho pořád miluješ. Nový partner byl jen takový „převozník“, a to tě ještě zavezl zpátky… Ten tvůj nový vztah nemá budoucnost..
a vracet se do pekla - no kdo chce kam…

Příspěvek upraven 21.10.20 v 13:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
@JitulkaJ píše:
Vrať se do základní školy a doplň si vzdělání, až v té hlavě budeš něco mít, možná se ani na takové věci nebudeš muset vůbec ptát

Asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719

Prosimte oprav aspon ten nadpis, to je do očí bijící. A k tematu, co kdybys byla chvili sama? Vydirat od ex bych se nenechala a byt s nekym, ke komu nic necitim je hnusne vuci tomu novemu priteli. Hlavne to budou odnaset i deti, chvili s tatou, chvili s mamou, chvili s cizím chlapem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 13:54

Rozhodně nezůstávej s tím koho nemiluješ. To nemá budoucnost. Co se týče bývalýho manžela tak s alkoholiky je to těžký. Oni umí „odprosit“ a slíbit modré z nebe. Ale prakticky nikdy to nesplní. On si potřebuje z hloubi duše uvědomit, že má opravdu vážný problém a jít se s tím léčit. Sám přestat pít nikdy nedokáže. Je prakticky nemožné že ty ho o tom přesvědčíš. On musí chtít sám. Musí se z něj stát absolutní abstinent aby to bylo doopravdy pryč. Jestli vidíš budoucnost v tom, že se bude pořád dokola opakovat to co jsi popsala a bude se to horšit tak se k němu klidně vrať. Ale myslím že to není to po čem kdokoliv touží a ty 3 děti tě za to můžou časem nenávidět. Že jsi je před ním neochránila a že jsi je nechala žít s alkáčem a nešťastnou matkou.
Měla by ses od bývalýho odpoutat. Být třeba sama, někam se přestěhovat, udělat cokoliv abys ho přestala milovat. A najít si někoho koho budeš milovat a bude hodný na děti i na tebe.

• Citovat
  • Nahlásit
4000
21.10.20 13:57

Anonym si píše sám se sebou? Aha, to je tady už taková klasika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19719
21.10.20 14:07
@Zumpa píše:

Co? Zakladatelka neni anonym :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 14:08
@Zumpa píše:

Anonym může být kdokoliv…i ty máš možnost kliknout anonym. Tak z toho asi logicky vyplyne že tu může psát i 10 různých lidí a pořád to bude anonym. Snad nemáš pocit že to bude jeden člověk :roll: to je snad jasné už z kontextu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 14:10
@Kriss Tina píše:
Co? Zakladatelka neni anonym :think:

Lol toho jsem si nevšimla :D :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
611
21.10.20 14:28

Přestaň bejt sobec a aktualniho přítele pošli nějak citlivě k vodě. Držíš ho u sebe a sama v srdci a rozkroku víš, že chceš zpátky ex.

A na toho se taky vykasli. Měla bys být taky chvíli sama, protože děti musí mít už v hlavě celkem solidní guláš.

A prosím tě, oprav si aspoň ty hrubky. Taky moc z telefonu interpunkci neřeším, ale tohle je trochu moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama