Co dělat, když přijde domů nad ranem

Anonymní
9.5.21 02:08

Co dělat, když přijde domů nad ranem

Holky, jak reagovat, když šel přítel za kamarády a přestoze řekl, že půjde jen na dvě hodiny, tak jsou dvě ráno a on nikde? :( Jsem na víkend u něj doma… Přijde mi to dost blbý s mrzí mě to, že já dřepím sama u něj a on někde chlastá… Slíbil chvilku, měl se vrátit než půjdu spát, a místo toho tu „spím“ sama, to si připadám opravdu divne :( přijde vám to od něj ok? Jak byste reagovaly až přijde?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
9.5.21 02:10

Edit, vlastne ani nenapsal… Až někdy v jednu ráno prej jestli spim :zed: neasi, když chodím spát kolem desátý pravidelně

• Citovat
  • Nahlásit
6442
9.5.21 02:24

Proc tam jezdis spat, kdyz jde chlastat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
728
9.5.21 02:29

No co, jdi spat. Evidentne napsat mohl, ale nechal te v nejistote. Ja uz bych na tohle nemela nervy, ale nevim v jaky jste fazi vztahu, proc neni s tebou, ale radsi s kamosema, kdyz jsi u nej. Chces byt za slepicku co na nej ceka az se milostpan vrati, nebo za semetriku co na nej čeká s valeckem? Ja uz bych spala a rano odjela, stejne bude vyspavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
856
9.5.21 02:53

Jestli to nedělá pravidelně každej víkend tak v tom žádnou katastrofu nevidim, každej se někdy zapomene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 02:53

Nevěděla jsem to, přišel s tím až když už jsem byla tady… A zítra jdeme na návštěvu k jeho sestře, jsme pozváni na oslavu, budou tam i jeho rodiče :zed: to moc nemůžu prostě odjet, pak bych před nima já byla za tu špatnou :( nevím no nechápu, na co mě tu chce když pak odejde… Nevím co mu na to říct, ať právě nejsem za semetriku… Ale rozhodně si nemyslím že bychom spolu byli tak dlouho, aby mě u sebe doma nechal takto samotnou :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 02:54
@Nickjmeno píše:
Jestli to nedělá pravidelně každej víkend tak v tom žádnou katastrofu nevidim, každej se někdy zapomene

Do rána? Když má doma návštěvu?

• Citovat
  • Nahlásit
856
9.5.21 03:00

Tak záleží taky na tom jak jste spolu dlouho, kolik vám je atd. Přítel taky občas přitáhnul až v noci, tak jsem mu ráno udělala kafe a snídani aby neměl kocovinu a jelo se dál :nevim:
Jak říkám, pokud to není pravidelně nevidím v tom nic tak hroznýho, každej se občas potřebuje pobavit s kamarádama

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2115
9.5.21 03:01

Tak se rozepiš. Nic není „z ničeho nic“. Dojdeme rychleji k podstatě. Může být za tímto chováním něco vážného, anebo lajdáctví, anebo jeho už ochabující zájem, třeba i něco jiného. Na tu návštěvu zítra nemusíš. On bude opilý třeba. Buď si tě váží, anebo tradá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.5.21 03:03

Já bych asi nafoukla hubu, i když to není správný řešení. A radši bych odjela, než se dohadovat na rodinné oslavě… Ale tak jako tak bych šla spát, teď už nic dobrého nevymyslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 03:17

Spát se snažím ale nemůžu usnout… Jsme spolu pár měsíců, takže fakt není na místě mě sem pozvat a celou noc být pryč. Nejsme spolu dlouho, nebydlíme spolu nebo tak, to bych to taky netěšila, ale opravdu jsem tu nová návštěva… Opadajici zájem, no posledních par týdnů mi to už přijde trochu vlažnější bohužel, i když on tvrdí že vubec :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
64243
9.5.21 03:24

Osobně bych už dávno byla pryč. :think: ale hlavně proto, že nemám ráda opilé lidi.. Jinak reagovat nijak.. S opilym nemá smysl se hádat, počkala bych, jak se k tomu postaví on

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50225
9.5.21 03:26

Odpojila bych zvonek a zamknula a nechala klíč v zámku. A šla spát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2115
9.5.21 03:49
@Anonymní píše:
Spát se snažím ale nemůžu usnout… Jsme spolu pár měsíců, takže fakt není na místě mě sem pozvat a celou noc být pryč. Nejsme spolu dlouho, nebydlíme spolu nebo tak, to bych to taky netěšila, ale opravdu jsem tu nová návštěva… Opadajici zájem, no posledních par týdnů mi to už přijde trochu vlažnější bohužel, i když on tvrdí že vubec :nevim:

Já bych odjela nejbližším spojem. Dohadovat se je o ničem. Dej na svůj pocit a ne na jeho pindy. A raduj se, že se rozejdeš dřív, než zabředneš, jak se nám to bohužel mnohým stalo. Třeba cestou domů někoho potkáš, proč by ne :srdce:
https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4026
9.5.21 05:16

Jste spolu pár měsíců, ty za ním jedeš na víkend, z čehož soudím, že spolu moc času netrávíte a on radši někde tráví noc chlastem a neděli zazdí vyspáváním. Odjela bych nejbližším ranním spojem a nějakou oslavu bych absolutně neřešila. Pokud je jeho rodina normální, ostudu bude mít on a ne ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat