Co dělat když se se mnou přítel přestane bavit kvůli kamarádce ?

Anonymní
27.3.21 13:19

Co dělat když se mnou přítel přestane bavit kvůli kamarádce ?

Ahoj, mám přítele 7 měsíců. Nikdy mu nevadili moje kamarádky. Až to teď. Ještě do nedávna proti jedné z nich nic neměl. Šla jsem sní ven a on se na mě naštval a přestal komunikovat a čekal ze mi to dojde ze mu vadí ona. Cely den byl pryč a až potom mi k tomu řekl. Ze je k hovnu ze furt chlasta, je nezodpovědné atd. Ani jsme rozdílné já mám jiné vidiny do budoucna než ona, ona je 21 leta mladá holka mě je 26 co má chlapa a chce už nejsou budoucnost. Ale jde o to co mám dělat, když on mě postaví před hotovou věc ze mu vadí ona, než aby se o tom někdy predtim zmínil ze se mu nelíbí jak se chová atd, ze mu nepřijde jako ok kamarádka pro mě atd. A teď už je 2 den pryč, a jen mi k tomu řekl ze mi k tomu své řekl ať si to preberu jak chci. Napsala jsem mu ze to všechno slo vyřešit jinak, normálně si o tom popovídat a vyměnit si názory, protože by mě jeho pohled na ni taky otevřel oci, já ji znám jinak než on a tyhle věci nevidím. Tak jsem zoufalá a nevím mám se snažit nebo ho mám nechat až bude chtít sam. Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1813
27.3.21 13:24

Manipulátor. Hlavně se s ní neprestan bavit, pokud ti nic neudělala a nedělá. Protože pak od tebe bude odhánět všechny kamarádky a nakonec zůstaneš sama.

Tobě by otevřelo oči co, že se nelíbí tvému partnerovi se kterým jsi půl roku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14696
27.3.21 13:25

V žádném případě bych si nenechala tímto způsobem od něj diktovat, s kým se mohu kamarádit. mel by ti začít svítit výstražný maják. Nemanipuluje tě i v jiných oblastech?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
27.3.21 13:27

Jste spolu pul roku a už se chová takhle, jak myslíš, že se bude chovat, až spolu budete dyl? Utni to takhle brzo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
27.3.21 13:28

Poslala bych ho někam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5431
27.3.21 13:36
@Anonymní píše:
Ahoj, mám přítele 7 měsíců. Nikdy mu nevadili moje kamarádky. Až to teď. Ještě do nedávna proti jedné z nich nic neměl. Šla jsem sní ven a on se na mě naštval a přestal komunikovat a čekal ze mi to dojde ze mu vadí ona. Cely den byl pryč a až potom mi k tomu řekl. Ze je k hovnu ze furt chlasta, je nezodpovědné atd. Ani jsme rozdílné já mám jiné vidiny do budoucna než ona, ona je 21 leta mladá holka mě je 26 co má chlapa a chce už nejsou budoucnost. Ale jde o to co mám dělat, když on mě postaví před hotovou věc ze mu vadí ona, než aby se o tom někdy predtim zmínil ze se mu nelíbí jak se chová atd, ze mu nepřijde jako ok kamarádka pro mě atd. A teď už je 2 den pryč, a jen mi k tomu řekl ze mi k tomu své řekl ať si to preberu jak chci. Napsala jsem mu ze to všechno slo vyřešit jinak, normálně si o tom popovídat a vyměnit si názory, protože by mě jeho pohled na ni taky otevřel oci, já ji znám jinak než on a tyhle věci nevidím. Tak jsem zoufalá a nevím mám se snažit nebo ho mám nechat až bude chtít sam. Dekuju

Buď je to hysterik a to je ještě horší, než hysterka a nebo se bojí, že ti kamarádka něco na něj řekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3673
27.3.21 13:37

8o a neměl s ni něco? Celé mi to přijde postavené na hlavu, jak malej se chova

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
27.3.21 13:37
@Anonymní píše:
Ahoj, mám přítele 7 měsíců. Nikdy mu nevadili moje kamarádky. Až to teď. Ještě do nedávna proti jedné z nich nic neměl. Šla jsem sní ven a on se na mě naštval a přestal komunikovat a čekal ze mi to dojde ze mu vadí ona. Cely den byl pryč a až potom mi k tomu řekl. Ze je k hovnu ze furt chlasta, je nezodpovědné atd. Ani jsme rozdílné já mám jiné vidiny do budoucna než ona, ona je 21 leta mladá holka mě je 26 co má chlapa a chce už nejsou budoucnost. Ale jde o to co mám dělat, když on mě postaví před hotovou věc ze mu vadí ona, než aby se o tom někdy predtim zmínil ze se mu nelíbí jak se chová atd, ze mu nepřijde jako ok kamarádka pro mě atd. A teď už je 2 den pryč, a jen mi k tomu řekl ze mi k tomu své řekl ať si to preberu jak chci. Napsala jsem mu ze to všechno slo vyřešit jinak, normálně si o tom popovídat a vyměnit si názory, protože by mě jeho pohled na ni taky otevřel oci, já ji znám jinak než on a tyhle věci nevidím. Tak jsem zoufalá a nevím mám se snažit nebo ho mám nechat až bude chtít sam. Dekuju

Řekla bych o něm, že je de.bil, nic víc, nic min. Ale asi by už mým přítelem nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
27.3.21 13:41

Sorry zlato, ale jestli s tím máš problém, tak tady máš svoje věci a měj se :mavam:
Můj manžel některé z mých kamarádek taky nemusí a já některé z jeho kamarádů také ne. To ale neznamená, že bychom takhle před sebou scénkovali. Prostě si myslíme své, s těmi lidmi omezujeme kontakt na minimum a druhému je nevnucujeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 13:42

Tak jako já celkem i toho člověka hodnotím podle přátel, a jestliže má někdo v okolí násosky/zavisláky a psychouše, tak to jako překážku vztahu vidím (neboť vrána k bráně sedá) :). Ale nikdy jsem nedávala nějaké ultimátum, prostě to byl jasný konec. On má právo to ukončit, na tom mi nepřijde nic divného… Ale tlačit by na tebe neměl, každý má mít takové kámoše, jaké chce… Navíc to, že jemu přijde tvoje kámoška nějaká vadná, ještě neznamená, že to tak je. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
14026
27.3.21 14:03

Asi to bude nějaký labil, vubec bych s ním tuhle jeho hru na uraženého nehrála, neprosila se ho, ať přileze sám a omluví se. A pokud ne, tak bohužel…co ti zakáže příště? Rodinu? Nebude mu sedět tvoje máma, tak ti jí zakáže? Slušnej exot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
27.3.21 14:39

Poslala bych ho do háje. Takhle to začíná. Mému ex takhle vadila jedna, pak druhá a pak i další. Postupně jsem od sebe nechala odehnat všechny své blízké, jen aby on nebyl naštvaný. O tu nejlepší kamarádku jsem díky němu přišla. Byly jsme fakt jak jedna a já ji začala hodně odsouvat. Bohužel, došlo mi to pozdě. A věř, že to bolelo daleko víc, než rozchod s tím deb.ilem po pěti letech. Dodnes mi ona chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10448
27.3.21 14:41
@Anonymní píše:
Tak jako já celkem i toho člověka hodnotím podle přátel, a jestliže má někdo v okolí násosky/zavisláky a psychouše, tak to jako překážku vztahu vidím (neboť vrána k bráně sedá) :). Ale nikdy jsem nedávala nějaké ultimátum, prostě to byl jasný konec. On má právo to ukončit, na tom mi nepřijde nic divného… Ale tlačit by na tebe neměl, každý má mít takové kámoše, jaké chce… Navíc to, že jemu přijde tvoje kámoška nějaká vadná, ještě neznamená, že to tak je. :nevim:

Jenže kdyby takové okolí měla, nejsou spolu půl roku. Tady jde spíš o pěkného manipulátora. Takový si vždycky najde na někom něco, jen aby měl svoje štěstí pro sebe a náhodou se nemusel dělit o pozornost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18787
27.3.21 14:53

No ten by videl. Proste je to moje kamaradka, ty ji mit rad nemusis, ovsem ja se s ni samozrejme budu bavit dal. Nic vic k diskutovani neni. Z tebe mam ale pocit, ze mu jeste polezes do zadku, jen abys sis ho udobrila. Idiota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61274
27.3.21 15:37
@Anonymní píše:

no hlavně si nenech diktovat, s kam muzea kamarádi a s kym ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat