Co dělat, když se necítím v pohodě?

72
26.11.19 20:45

Co delat kdyz se necitim v pohode ?

Mile damy
Stalo se Vam nekdy ze jste se necitili uplne v pohode? Jak zdravotne tak psychicky?
Stalo se mi ze jsem v patek neco zleho snedla a v sobotu me zacal bolet zaludek hlavne v noci a mela jsem zlutou stolici.. A v sobotu me chytlo o paleni pri curani :(
A v nedeli me jeste ke vsemu chytly zada.
Takze jsem zakulacena jako by hrbata, nechutna mi jist :(
Zkousela jsem cvicit ale jako by to bylo jeste horsi..
Do toho resim to ze mi chybi penizky :(
Jak z toho ven?
Na mocak uzivam urologicky caj a lichorerisnici.
Na psychiku nechci brat prasky at na tom nejsem zavisla. :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5145
26.11.19 20:48

Když Ti chybí penízky, tak stejně si na povzbuzení nic nekoupíš…Nemáš aspoň acylpiryn?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2625
26.11.19 20:57

Musíš se vyspat. A pak ty starosti řešit jednu po druhé. Nejdřív zdraví, pak vše ostatní, hlavně postupně a ne vše najednou… držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
26.11.19 21:05

Me kdyz je mizerne at uz po jedne druhe strance, tak si zalezu do sveho kresilka, zapalim svicky, ctu si knizku a piju vinko nebo bombardino, pak kdyz prijede manzel tak si zalezem na gauc a koukame na nejake blbosti :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5145
26.11.19 21:34
@Peggy54 píše:
Me kdyz je mizerne at uz po jedne druhe strance, tak si zalezu do sveho kresilka, zapalim svicky, ctu si knizku a piju vinko nebo bombardino, pak kdyz prijede manzel tak si zalezem na gauc a koukame na nejake blbosti :srdce:

prosím recept na bombardino

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3373
26.11.19 21:37

No, je trochu rozdíl „necítit se v pohodě“ a mít zánět močových cest. Na zánět močových cest bych doporučovala šupat k doktorovi, protože jinak z toho s velkou pravděpodobností bude zánět ledvin a to teprv nebudeš v pohodě. Urologický čaj, když už ten zánět máš, to nespasí, ten je dobrý jako prevence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
26.11.19 21:39

@Božislava 1dcl vajecnaku, pul deci mleka, 0,4 whisky, vsechno se to svari a nahoru se da slehacka :srdce: ale videla jsem i v obchode ze se prodava uz pripravene a jen se to ohriva, kdyby jsem tu nemela kvalitni whiski tak si to koupim taky :) jsem dostala chut :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5145
26.11.19 21:42
@Peggy54 píše:
@Božislava 1dcl vajecnaku, pul deci mleka, 0,4 whisky, vsechno se to svari a nahoru se da slehacka :srdce: ale videla jsem i v obchode ze se prodava uz pripravene a jen se to ohriva, kdyby jsem tu nemela kvalitni whiski tak si to koupim taky :) jsem dostala chut :lol:

Trošku vaječňáku tu mám, i krapet mléka, ale místo whisky je tu trošku griotky. Dá se to zkombinovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
26.11.19 21:46

Vyspat se a dát si nějaké více kalorické jídlo, klidně i čokoládu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2101
26.11.19 21:53

@Božislava to si myslim ze bude na po, mleko s griotkou :D tu zas mama pije na zpusob svaraku, ale to je oeknej driak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
26.11.19 22:30
@klamonožka píše:
No, je trochu rozdíl „necítit se v pohodě“ a mít zánět močových cest. Na zánět močových cest bych doporučovala šupat k doktorovi, protože jinak z toho s velkou pravděpodobností bude zánět ledvin a to teprv nebudeš v pohodě. Urologický čaj, když už ten zánět máš, to nespasí, ten je dobrý jako prevence.

Mozna to bude vsechno se vsim. psychika, zaludek, mocak. Zitra (streda) jdu k dr a uvidime. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
26.11.19 22:32
@Tiger-lily píše:
Vyspat se a dát si nějaké více kalorické jídlo, klidně i čokoládu.

Prave ze se znazim chodit spat pravidelne kolem 22-23 hid. No dela mi problem se vice najist :( ja kdyz vidim plny talir jidla tak nemam hlad. Musim po troskach a casteji. Jsem jako by sevrena. Psychiatr mi doporucil rivotril to je na uvolneni hrudniku atd. Obcas jsem si vzala ctvrtku ale nechci na tom byt zavisla. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35461
27.11.19 07:46
@Natka901 píše:
Prave ze se znazim chodit spat pravidelne kolem 22-23 hid. No dela mi problem se vice najist :( ja kdyz vidim plny talir jidla tak nemam hlad. Musim po troskach a casteji. Jsem jako by sevrena. Psychiatr mi doporucil rivotril to je na uvolneni hrudniku atd. Obcas jsem si vzala ctvrtku ale nechci na tom byt zavisla. :(

Na uvolnění hrudníku jsou cviky. Zajdi k fyzioterapeutovi a pak pokračuj ve cvičení doma. Prášky ti může poradit jedině totální blb

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
28.11.19 22:10

Devcatka tak jsem nakonec zkoncila na infuzich kvuli tomu mocaku.
Protoze jsem za boha nemohla spolknout hnusne antb. Nicmene me porad ten zaludek boli i kdyz mam dietu ale to muzu mit i z tech antb.co mi davaji zilne ze? Nebo z hladu?
V nemocnici nam davaji najist 3× v 8e, ve 12 a v 17 hod. Tezko rict z ceho teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama