Co dělat, když se stydí oba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pepita111
Nováček 6 příspěvků 29.04.19 08:39
Co dělat, když se stydí oba?

Ahoj, upřímně, obracím se sem pro radu zkušených, tak mě prosím nekamenujte, jestli ten dotaz / celá situace pro vás vypadá nějak banálně :)
Začala jsem se potkávat s jedním mužem, oba jsme ale o sobě věděli, že to nebude úplně po hlavě, oba máme za to, aby základ vztahu byl takový pevnější.
„Problém“ je ale ten, že si říkám, jestli to vlastně někdy překlopíme do něčeho víc… mám dojem, že jsme oba hrozně stydliví.
Nemyslím si, že to bere jen jako klasické kamarádství - od začátku nemá problém s tím něco za mě třeba zaplatit, já jsem si už taky „vydupla“, že něco zaplatím na oplátku, abych si nepřipadala hloupě. Mluví o tom, co bychom kdy mohli dělat - do budoucna. Je to mezi námi fajn, mně se líbí a mám pocit, že já jemu taky, semtam si mě fotí - prý, aby si to pamatoval. Dokonce mi nosí i dárky-drobnosti (hloupě řečeno nic velkýho, jen takový příjemnosti pro zlepšení nálady).
Já už si ale pomalu začínám říkat, co s tím, protože nedošlo k vůbec ničemu fyzickému - ruka, objetí, pusa, nic… Nechci na nic tlačit, ale hrozně se bojím, aby nám to nepřestalo být málo a nějak nám to všechno neproklouzlo mezi prsty.
Co byste dělali? Mně se první krok dělat nechce (což chápu, že si může říkat i on)… ale upřímně si pro tentokrát říkám, že přece chlap je on a jestli má zájem, tak se projeví. Spíš mi přijde, že je taky dost stydlín a jednoduše nevím… Nebo snad zájem nemá?
Poradíte prosím, co dělat?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15842 příspěvků 29.04.19 08:41
@Pepita111 píše:
Ahoj, upřímně, obracím se sem pro radu zkušených, tak mě prosím nekamenujte, jestli ten dotaz / celá situace pro vás vypadá nějak banálně :)
Začala jsem se potkávat s jedním mužem, oba jsme ale o sobě věděli, že to nebude úplně po hlavě, oba máme za to, aby základ vztahu byl takový pevnější.
„Problém“ je ale ten, že si říkám, jestli to vlastně někdy překlopíme do něčeho víc… mám dojem, že jsme oba hrozně stydliví.
Nemyslím si, že to bere jen jako klasické kamarádství - od začátku nemá problém s tím něco za mě třeba zaplatit, já jsem si už taky „vydupla“, že něco zaplatím na oplátku, abych si nepřipadala hloupě. Mluví o tom, co bychom kdy mohli dělat - do budoucna. Je to mezi námi fajn, mně se líbí a mám pocit, že já jemu taky, semtam si mě fotí - prý, aby si to pamatoval. Dokonce mi nosí i dárky-drobnosti (hloupě řečeno nic velkýho, jen takový příjemnosti pro zlepšení nálady).
Já už si ale pomalu začínám říkat, co s tím, protože nedošlo k vůbec ničemu fyzickému - ruka, objetí, pusa, nic… Nechci na nic tlačit, ale hrozně se bojím, aby nám to nepřestalo být málo a nějak nám to všechno neproklouzlo mezi prsty.
Co byste dělali? Mně se první krok dělat nechce (což chápu, že si může říkat i on)… ale upřímně si pro tentokrát říkám, že přece chlap je on a jestli má zájem, tak se projeví. Spíš mi přijde, že je taky dost stydlín a jednoduše nevím… Nebo snad zájem nemá?
Poradíte prosím, co dělat?

Já bych ho za tu ruku chytla. V patnácti jsem byla extrémně stydlivá, ale když jsem se o prázdinách zamilovala, tak jsem dokázala nemožné.

Pepita111
Nováček 6 příspěvků 29.04.19 08:45

Jenže nám už není ani patnáct a o to si připadám blběji, že to sem píšu. Mě právě ta nesmělost z jeho strany ještě víc pohání k tomu, abych byla nesmělá já, mi tak přijde :D

Uživatel je onlinekve-tinka
Závislačka 4991 příspěvků 3 inzeráty 29.04.19 08:51

Vsem svym muzum jsem dala polibek ja a tim to odstartovala, z kamaradstvi na vztah. A jsem s tim v pohode :mrgreen: pritom bych to do sebe ani nerekla, vyuzila jsem dane prilezitosti;nalady atd.

Russet
Neúnavná pisatelka 15842 příspěvků 29.04.19 08:54
@Pepita111 píše:
Jenže nám už není ani patnáct a o to si připadám blběji, že to sem píšu. Mě právě ta nesmělost z jeho strany ještě víc pohání k tomu, abych byla nesmělá já, mi tak přijde :D

Ale máme jednadvacáté století a ty nemusíš čekat, co udělá chlap. V patnácti má člověk nárok se trochu stydět, ale snad už nějaké zkušenosti máte, ne?

yse
Zasloužilá kecalka 807 příspěvků 29.04.19 09:10

Co je na tom vzit toho druheho za ruku? Me by tato nejistota vadila. Asi to nebude zadnej rychlik, aby u vas pak neplatilo 1.sex=1.dite, 2.sex=2.dite. Neztracej cas, chytni ho za ruku, vlep pusu a uvidis na cem jsi.

M-77
Stálice 94 příspěvků 29.04.19 09:20

Spis aby to slo nejak nenasilne…ze? Trochu to chapu, jsem taky trochu stydlivejsi a uzavrenejsi. Co takhle nejaky vylet nebo koncert nebo kino? Co bude trvat dlouho a doprovodi Te domu? Muze u Tebe prespat…nemusi to byt zrovna uz jako sex, ale otevreni svych intimnich zon..

Pepita111
Nováček 6 příspěvků 29.04.19 09:37

Tak já zkušeností nemám úplně haldu, po špatné zkušenosti (kombinovaný s nízkým sebevědomím) jsem prostě chlapa nepotřebovala a neměla, našla jsem si kupu jiných věcí, co kterých jsem tu energii investovala - ač to zní možná někomu zvláštně. Nevím, jak to má on / měl…
Po jedné schůzce jsem si říkala, že příště mi to prostě bude jedno, pusu mu dám a hotovo, ale pak jsme se viděli, on ještě s dobíhající nemocí, mně taky nebylo nejlépe a prostě zas mě nějak „uzemnil“, když klopil oči a tak - fakt mi přijde, že tou nesmělostí to ve mně spíš „pěstuje“.
Jinak čas trávíme víceméně aktivně, není to moc žádný vysedávání a tak…
Nebo myslíte, že se mu třeba nelíbím, a proto nic?

Paoloska
Echt Kelišová 8312 příspěvků 29.04.19 09:41

@Pepita111 Tak si dejte vínko a třeba i trochu víc a ono to půjde ;).

Romeon
Kecalka 200 příspěvků 1 inzerát 29.04.19 09:54

Kdyby ses mu nelíbila, nebude s tebou nikam chodit. Udělej první krok a vem ho za ruku. Pak už poznáš jestli tě chce. Nic tím nepokazíš.

pocestny
Kecalka 227 příspěvků 29.04.19 10:53
@Romeon píše:
Kdyby ses mu nelíbila, nebude s tebou nikam chodit. Udělej první krok a vem ho za ruku. Pak už poznáš jestli tě chce. Nic tím nepokazíš.

Jasně. Já jsem byl taky stydlivej a dodnes toho strašně lituju!!! :D :D :D
Jenom se to nesmí přehnat, aby z toho pak nebyla „vlezlost“.

Tomkins
Kecalka 480 příspěvků 29.04.19 11:05

Tak když někde jdete, je snad takovej problém, aby ses chytla jeho rámě, popř. se ho občas letmo dotkla? Ruka položená na rameno, při smíchu se dotknout jeho kolene, nebo hrudi… za chvíli uvidíš, že tě sám chytne kolem pasu, nebo za ruku. Nemusíš ho snad hned líbat, ne?

aknadar
Kecalka 395 příspěvků 29.04.19 11:23

Vrhla bych se na něj při první příležitosti :mrgreen:

Romeon
Kecalka 200 příspěvků 1 inzerát 29.04.19 11:41
@aknadar píše:
Vrhla bych se na něj při první příležitosti :mrgreen:

A on by měl z toho takový mindrák, že by se mu v tvé přítomnosti už nikdy nepostavil.:grin:

salubriter
Kecalka 217 příspěvků 29.04.19 12:01

Objetí, pusa na rozloučenou, při rozloučení nebo vítání se přitisnout, ruka na rameno…
Máš celé spektrum nevinných doteků, kterýmy mu můžeš dát najevo, že chceš víc ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama