Co dělat s hormony, když to nejde zastavit

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
5.5.12 19:28

Co delat když to nejde zastavit

Ahoj holky :mavam: Prosím o radu radeji anonymně, :oops: Jsem s manželem krátko vziti,a čekáme naše vysnené mimi :srdce: Skouška s hormony sme ako tak prehlídli a vše bylo v pohode,jenže začínam zas si delat ze zivota peklo :oops: s hormonama,No aby sem to upresnila,začínam se zbytečne hádat s manželem,sem nan protivna, :,( hnusna, :,( chovám se jak idiot,když jde ven tak mu nezakažu ale pak su nepríjemná,vadí my že na mne mluví,že je až moc hodný :,( :oops: Su to hormony ale jak stym prestat? bojím se že kuli mojim blbinám muže dojst k rozvodu,nebo si muže nekoho najít, :roll: Porád sem po nem chtela večer sex jenže byl unaven a když chtel on tak tak ja si vymíšlela proč ne :,( trapim se stým,ja už ani nevím co k nemu cítim, :roll: a premýšlim jak zastavit hormony a byt zas mila ale nejde to :oops: :oops: Opravdu my vadí když chce po mne abych mu udelala jidlo,a cítim se jak služka,on chodí ven,a ja nemužu bo su tehu :roll: su doma sama a pak jen brečím, :,( Poradte co mam delat? jak zastavit hormony a nedelat si ze života peklo? :cert: Dekuju :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5331
5.5.12 19:33

Pěkně s tebou mlátí hormony.Je to těžké asi pro oba.Snažila bych se více.Pokud bych viděla že mi něco bude vadit tak bych to řekla předem a ne pak.

Snažila bych se ho zpojit do pozitivních věcí,třeba že tě namasíruje, pomazílzte se abys vnitřeně cítila lásku a pohodu.

Nervozitu bych si vybila ve sportu a cvičení, úklidu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8698
5.5.12 19:36

No jo hormony,to zname take stým bojuji, :roll: Ale snaž se at je vše v porádku držím ti palce a neboj nejsi sama treba se stým naučit bojovat :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4572
5.5.12 19:39

A proc sedis doma?? tehotenstvi neni nemoc (pokud tedy nemas rizikove a klidovy rezim)… taky jdi ven… udelej si odpoledne s kamardkama, zajdi po nakupech… mrkni po bazarkach po detskych obchodech.. zajdi si na zmrzku… nebo na kafe,limcu… ja v tom nevidim problem ;-) zacni treba chodit na cviveni pro tehulky nebo gravijogu.. urcite ve svem okoli neco najdes :palec: poznas jine tehulky, maminy… pokecas si odreagujes se a bude ti hned lip a zmeni se i pristup ke tvemu manzelovi :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
5.5.12 19:45

Já to měla podobně :-). Taky jsem byla protivná, hnusná , hádavá, když byl doma, tak mě štval, když byl pryč tak taky :)… atd. Záleží hodně na partnerovy, jak se s tím vyrovná. Ten můj to naštěstí přežil :potlesk: . Bylo možná lepší, když nebyl doma, ono to po těch 3 měsících trošku přejde, ale podle mě s tím nic neuděláš. Prostě partner to musí nějak vydržet a říct si, že je to těhotenstvím. Já se vždy zamyslela a řekla si , že je obdivuhodný, že to všechno snesl a měla jsem ho o to víc ráda. :srdce:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
5.5.12 19:47

Jo jo taky doporučuji vyrazit ven , do města , na procházku, za holkama, přijdeš na jiné myšlenky , už je hezky, chod třeba plavat, cvičit atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31597
5.5.12 19:49

Těhotné nesmějí ven? Od kdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4572
5.5.12 19:50
@Gladys píše:
Těhotné nesmějí ven? Od kdy?
:nevim: :palec: :palec: :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.12 19:53

No ja su doma kuli rizikovemu tehu,a hrozí predčasní porod, :roll: Dee ja su v 32tt :oops: :,( a porád to semnou je jak od začátku,jenže ja už uvažuji o blbinach proč sem sním,a tak,určite ho miluju jen si to ted nepriznam,Dekuju holky :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
4572
5.5.12 19:56
@Anonymní píše:
No ja su doma kuli rizikovemu tehu,a hrozí predčasní porod, :roll: Dee ja su v 32tt :oops: :,( a porád to semnou je jak od začátku,jenže ja už uvažuji o blbinach proč sem sním,a tak,určite ho miluju jen si to ted nepriznam,Dekuju holky :hug:

tak si pust film.. pozvi si kamardku domu… kdyz to manzel vydrzel az do ted,tak uz bych to asi neresila kdyz jste tesne pred koncem :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5331
5.5.12 19:57

No tak to je normální.Máš starosti o mimi.Nemáš možnost přijít na jiné myšlenky.Já jsem ted pěkně cáklá a přecitlivělá a to mám rozptýlení ned hlavu.Možná až moc.Podle mě to patří k těhotensví tyhle hormonální stavy.Já měla takovo krizi okolo 35tt i když tedy jinou než ty.Byla jsem protivná a nic mě nebavilo. :P
To po porodu přejde. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
5.5.12 20:00

Tak si představ, až se narodí miminko, jak budete celá rodina šťastni, ty, manžel, jak drží miminko a je šťastný, prožívala by jsi to raději sama, já tedy asi ne. Chci mít vedle sebe někoho, kdo to bude sdílet se mnou, prostě táta :-). A jestli ho miluješ, tak věřím, že se budete mít dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
499
5.5.12 20:05

Ale myslím, že nejsi jediná, jsem 35t a taky s tím taky pořád bojuji, strach o mimi a myšlenky na něj jsou těď prostě č. 1. a jak nejde něco podle plánu, tak hned vyletím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8698
5.5.12 20:07

Holky teda pekne rady opravdu, :kytka: Ja to mam taky takže čtu si Vás,a supr,ja mam ten jistý problem a sanžím se být hodna no nejde to :roll: manžel? ten to rozdejcháva :mrgreen: a snad vydrží,zakladatelko vydrž jak ríkaj holky Ste tesne pred koncem :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nikol.ondrášovka
5.5.12 20:14
@kralicinka1 píše:
No tak to je normální.Máš starosti o mimi.Nemáš možnost přijít na jiné myšlenky.Já jsem ted pěkně cáklá a přecitlivělá a to mám rozptýlení ned hlavu.Možná až moc.Podle mě to patří k těhotensví tyhle hormonální stavy.Já měla takovo krizi okolo 35tt i když tedy jinou než ty.Byla jsem protivná a nic mě nebavilo. :P
To po porodu přejde. :)

No nevím nevím, mě to chytá občas ještě ted :lol: Ale já kojím takže se mnou taky nejspíš hážou hormony :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat