Co dělat, když už není sex co býval?

Anonymní
31.12.20 18:24

Co dělat když už není sex co býval ?

Hezký den, možná to některá z vás znáte. Jsme s manželem spolu 7 let, máme dvě malé děti. Před dětmi byl sex super, spali jsme spolu několikrát do týdne, byli jsme opravdu náruživý, manžel mě hodně přitahoval. Ted poslední rok to je takové nic moc. Sex si vůbec neužívám, často se do něj musím nutit, zjišťuji že mě manžel přestává přitahovat. Nic se mezi námi nestalo, je to úžasný táta i manžel, miluji ho ale po té intimni stránce to není z moji strany ono. Nejhorší je že si představuji sex s jinými muži, hrozně se za to stydím ale nemůžu si pomoct. Bojím se že to časem nevydržím a s někým se vyspím. Co mam dělat, jak z toho ven? Nechci manželovi ublížit, ale neumím si představit že to takhle bude až do konce života :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
663
31.12.20 18:28

Tak jestli sis manžela, který jak říkáš je úžasný táta a manžel zošklivila tak, že zvazujes časem úlet s jiným tak jsi na prima cestě k rozvodu. To mi věř.
Raděj přemýšlej co doma v posteli zlepšit a s čím novým prijit, když ty nejsi spokojená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 18:33

@kliťák už jsme zkoušeli i různé hračky, sex máme často. Já nevím proč tohle nastalo, mě samotnou to hodně štve, ale vím co citim. Ani se pořádně nedokážu vzrušit. Podvádět určitě nechci, jen bohužel fantazie pracuje no 😒

• Citovat
  • Nahlásit
13958
31.12.20 18:36

Co hormony? Nezlobí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 18:40

@Králičice kojím no, tak nevím jestli to může být tím. Staršího syna jsem ale taky kojila a tohle jsem neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
291
31.12.20 18:46

A s těma cizima bys chtěla dělat to samé co s manželem, nebo tam máš i jinou sadu praktik?
Co se v sexu ten poslední rok tak změnilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3525
31.12.20 18:54

Ono je docela dobré myslet na to, ze do všeho se prostě časem vkrade stereotyp. I do toho sexuálního života u dlouhodobých párů. Ano, sexkoučové radí nové praktiky, pomůcky, sexyprádlo, věšení se při tom na lustr, pozvání 1 - x dalších lidí. Může to být chvilkově uspokojující, ale po čase to bude zase jen sterotyp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1595
31.12.20 18:55

Já nevím, proč se tomu lidi pořád tak diví.. :think:
Každý tady řeší věrnost až za hrob, ale stejně si málokdo opravdu umí představit, že má jen jednoho sex. partnera na většinu svého života.. :zed:
A klidně mě tu ukamenujte (jak to tu tak bývá zvykem), ale nemyslím si, že člověk je tvor monogamní a je uzpůsoben k životu v jednom páru ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3525
31.12.20 18:58
@Zwetta píše:
Já nevím, proč se tomu lidi pořád tak diví.. :think:
Každý tady řeší věrnost až za hrob, ale stejně si málokdo opravdu umí představit, že má jen jednoho sex. partnera na většinu svého života.. :zed:
A klidně mě tu ukamenujte (jak to tu tak bývá zvykem), ale nemyslím si, že člověk je tvor monogamní a je uzpůsoben k životu v jednom páru ;)

Ber jako své životní štěstí, že mame relativní svobodu a nikdo tě do věrnosti až za hrob nenutí. Klidně můžeš souložit každý den s někým jiným (nebo i několika). Jen je asi lepší si nepořizovat partnera (aspoň ne takového, který to nemá stejně jako ty).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 19:05

Jakmile mě přestal chlap přitahovat, byl konec. Snažila jsem se roky to nějak okořenit, ozvláštnit, zachránit, ale o tom to fakt není. Chemie vyprchala a bylo (po 15letech, ne po roce). I když se člověk snaží udržovat to ke spokojenosti rodiny, tak postupem let přijde tak šílená frustrace, že prostě nejsi schopná dál předstírat, jak tě ten chlap rajcuje. No a začneš se sexu s ním vyhýbat a vede to k jeho nevěře (případně i tvojí) a konci vztahu…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.20 19:13

@Amassakoul nemám nějaké představy, prostě jen sex s někým jiným. Asi je to fakt tím stereotypem. Taky je to často tím že to prostě musí být rychlá akce, děti nám moc nespí. Já potřebuji delší předehru, manžel ten zase šup šup a já pak z toho nic nemám. Často si říkám ať už se udělá a je konec. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
10947
31.12.20 19:27

Tak možná to je ono. Že na to přes den nemáš myšlenky a on se taky nesnaží - jestli pomáhá, tak toho možná má taky plný zuby.

Co občas dát děti na hlídání a udělat si třeba půlden jen pro sebe? Ne nutně vířivka a šampus, ale prostě intimita, společnej film, pochválit si, jak vypadáte, říct si, že se máte rádi… Třeba se ta přitažlivost zase posílí.

Upřímně, nebyli byste první, komu šel s dětma vztah do kopru, ale IMHO jsou to věci, který se dají řešit. Minimálně komunikací. Jít třeba i k terapeutovi, který vám pomůže si říct navzájem, co je problém, protože jestli si budeš pěstovat fantazie, a zároveň si opakovat, jak Tě nepřitahuje, tak je to cesta do pekel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59141
31.12.20 19:32
@kliťák píše:
Tak jestli sis manžela, který jak říkáš je úžasný táta a manžel zošklivila tak, že zvazujes časem úlet s jiným tak jsi na prima cestě k rozvodu. To mi věř.
Raděj přemýšlej co doma v posteli zlepšit a s čím novým prijit, když ty nejsi spokojená

vymyšlenim přitažlivost nepricarujes, to je totiž v tom chlapovi, ne v nějakých inovacích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59141
31.12.20 19:33
@akavi píše:
Ono je docela dobré myslet na to, ze do všeho se prostě časem vkrade stereotyp. I do toho sexuálního života u dlouhodobých párů. Ano, sexkoučové radí nové praktiky, pomůcky, sexyprádlo, věšení se při tom na lustr, pozvání 1 - x dalších lidí. Může to být chvilkově uspokojující, ale po čase to bude zase jen sterotyp.

přesně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59141
31.12.20 19:36
@Anonymní píše:
@Amassakoul nemám nějaké představy, prostě jen sex s někým jiným. Asi je to fakt tím stereotypem. Taky je to často tím že to prostě musí být rychlá akce, děti nám moc nespí. Já potřebuji delší předehru, manžel ten zase šup šup a já pak z toho nic nemám. Často si říkám ať už se udělá a je konec. :roll:

po detech je zázrak když to někde udrží ke spokojenosti obou…s tim se musí počítat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat