Co dělat s manželem a jeho bývalou milenkou?

Anonymní
23.5.20 19:30

Co dělat-manžel a jeho bývalá milenka?

Ahojky ženy, potřebuji se vypsat a poradit.
Můj manžel měl před 2,5 lety milenku, měl s ní poměr 3/4 roku. Svobodná, tehdy ji bylo 25,manzelovi 50. Dělali spolu v práci. Nebudu popisovat, co jsem tehdy prožívala za peklo :,(, nešlo to s ním ani dobrým ani po zlým, úplně se do ní zbláznil tenkrát, neustále zapiral, lhal, dělal že mě blázna. Jezdil pracovně i mimo, scházeli se většinou v hodinových hotelech apod. Chtěla jsem, aby se odstěhoval, nechtěl za žádnou cenu. Ukončit to nechtěl a odejít od nás taky ne. Prostě mu to takto vyhovovalo.
Slecna se s ním pak rozešla (to jsem v četla z jejich konverzace) a asi za 3 měsíce odjela pracovně do zahraničí na 2 roky. Nyní se vrátila a půjde zpátky do firmy, kde dělá i můj muž. A teď k věci :,
I když mi tvrdí opak, tak ji asi 2× za tu dobu psal(vánoce narozeniny) mě to samozřejmě zaprel, do krve se hádal, že to není pravda, až jsem mu dala důkaz, tak řekl, že no aco :?, proč by někomu nemohl popřát k narozeninám!!! Jenže to není jen NĚKOMU!!
Krom toho vím, že ji sleduje na FB a Instagramu. Bojím se, že si s ní znovu začne, ona nikoho nemá. Náš vztah dostal jeho nevěrou dost zabrat, není to prostě ani po té době ok. Já mu prostě už nevěřím a asi teď s tím moc neudělám… :,(
Jinak mě je 41 let, jsme 20 manželé, máme 2 deti(, 18 a 11let).
Budu ráda za každou radu :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10084
23.5.20 19:36

Nebudu ti mazat med kolem úst, ale to, jestli spolu znovu hupsnou do postele, záleží jen na ní..tvůj manžel by si evidentně dal pořád říct…z toho co píšeš, on to nemá v sobě ukončené ani náhodou. Navíc ani tenkrát to kvůli tobě neskončil, musela to ukončit ona… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
23.5.20 19:39

Bože můj, proč se ponižujete takhle a neodejdete od něj. Děti už máte velké. Začnete pracovat sama na sebe a určitě si nikoho najdete. Takhle ponižovát od chlapa bych se fakt nenechala. Sakra ženský, začněte si trošku víc vážit sami sebe a přestaňte furt brečet nad chlapy co si vás absolutně neváží.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9148
23.5.20 19:46

Nezlob se na mě, ale proč dál žiješ s takovým chlapem? Už tenkrát si s ním měla vyrazit dveře, teď bys měla svatej pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7952
23.5.20 19:47

Měla jsi ho už tenkrát vyrazit. :roll: Evidentně by si zas dal říct :roll:
Kure. vník se nezmění. Nenech se takto ponižovat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 19:55
@arinecka píše:
Nezlob se na mě, ale proč dál žiješ s takovým chlapem? Už tenkrát si s ním měla vyrazit dveře, teď bys měla svatej pokoj.

Taky jsem si to říkala, že bych měla už klid… :(
Ale barák je jeho, dostal ho darem od rodičů, nevím, zda bych z nějaké peníze dostala! Já bych musela do podnájmu a že svého platu bych to asi neutahla. A teď děti, jednu dobu jsem o tom vážně uvažovala, že odejdu, děti řekly, že oni nikam nepůjdou, že chtějí zůstat doma. Starší 18 let ten už by byl v pohodě, ale mladší syn…to že bych je tady nechala a šla, byla pro mě hrozná :,(

• Nahlásit
  • Citovat
4174
23.5.20 19:55

Z jeho strany je jasné, že by si dal říct. Přesně tenhle případ jsem zažila u příbuzných. Jen s tím rozdílem, že si milenku bral i domů.
A nepřemýšlela jsi nad tím sejít se s milenkou?
Upřímně já bych to udělala a hned bys věděla na čem jsi. Manžel ti bude lhát hlava nehlava a když si seženeš důkaz, tak ti jen řekne no a co. Takže od něj pravdu nečekej.
Tak možná ona by ti pravdu řekla. Mluv s ní slušně a prostě jasně.
Protože jen na i záleží, zda-li nechá na sebe hupnout zase tvého manžela nebo už je více psychicky vyspělá a o level někde jinde a už by do toho nešla…
Nemáš co ztratit. A jestli se to dozví manžel a bude mu to vadit. Tak mu jen řekni, že jsi byla se známou na kávičce… no a co… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Dle jeho slov. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 19:58

Kurevnik teda nikdy nebyl, nikdy mě nepovedl až tady s tou…

• Nahlásit
  • Citovat
5345
23.5.20 19:59
@Anonymní píše:
Ahojky ženy, potřebuji se vypsat a poradit.
Můj manžel měl před 2,5 lety milenku, měl s ní poměr 3/4 roku. Svobodná, tehdy ji bylo 25,manzelovi 50. Dělali spolu v práci. Nebudu popisovat, co jsem tehdy prožívala za peklo :,(, nešlo to s ním ani dobrým ani po zlým, úplně se do ní zbláznil tenkrát, neustále zapiral, lhal, dělal že mě blázna. Jezdil pracovně i mimo, scházeli se většinou v hodinových hotelech apod. Chtěla jsem, aby se odstěhoval, nechtěl za žádnou cenu. Ukončit to nechtěl a odejít od nás taky ne. Prostě mu to takto vyhovovalo.
Slecna se s ním pak rozešla (to jsem v četla z jejich konverzace) a asi za 3 měsíce odjela pracovně do zahraničí na 2 roky. Nyní se vrátila a půjde zpátky do firmy, kde dělá i můj muž. A teď k věci :,
I když mi tvrdí opak, tak ji asi 2× za tu dobu psal(vánoce narozeniny) mě to samozřejmě zaprel, do krve se hádal, že to není pravda, až jsem mu dala důkaz, tak řekl, že no aco :?, proč by někomu nemohl popřát k narozeninám!!! Jenže to není jen NĚKOMU!!
Krom toho vím, že ji sleduje na FB a Instagramu. Bojím se, že si s ní znovu začne, ona nikoho nemá. Náš vztah dostal jeho nevěrou dost zabrat, není to prostě ani po té době ok. Já mu prostě už nevěřím a asi teď s tím moc neudělám… :,(
Jinak mě je 41 let, jsme 20 manželé, máme 2 deti(, 18 a 11let).
Budu ráda za každou radu :*

Jde o to jestli dokážeš žít s tím, že on bude mít milenku. Zvládla by sis žít vedle něj vlastní život? Najít si také někoho? Mít vlastní zájmy, kamarády, sama jezdit na dovolenou, výlety apod.? Pokud ne, tak od něj odejdi, pokud ano můžete se zkusit domluvit na žití vedle sebe. Můžeš zkusit nějakého terapeuta, ale od známých vím, že často radí, aby lidé žili vedle sebe každý svůj vlastní život, když se jeden rozvést a ani s nevěrou končit nechce. Tvůj muž je nevěrník a když to nebude tahle tak to bude brzy jiná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5345
23.5.20 20:00
@Anonymní píše:
Kurevnik teda nikdy nebyl, nikdy mě nepovedl až tady s tou…

No tak to k*revnik byl/je. Pokud by nebyl, tak by s ní nejezdil do hodinových hotelů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.5.20 20:00

Ok, a to jí mám konfrontovat po 2,5 letech, když momentálně spolu nic nemají??? To bych se asi dost ztrapnila.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.5.20 20:06

Určitě nemám na to, abych mu tolerovala milenku!!! Takový život žít nechci, to raději budu sama. Předtím jsme měli normální fajn život, sem tam nějaká hádka, jako všude…
A pak to začalo, úplně se změnil, začal víc o sebe dbát, zhubl a všechno co chlapi dělají, kdy si někoho najdou.

• Nahlásit
  • Citovat
7952
23.5.20 20:08
@Anonymní píše:
Ok, a to jí mám konfrontovat po 2,5 letech, když momentálně spolu nic nemají??? To bych se asi dost ztrapnila.

Tak chvilku počkej… nebude to dlouho trvat a budeš mít zase důvod to řešit :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13806
23.5.20 20:09
@Anonymní píše:
Určitě nemám na to, abych mu tolerovala milenku!!! Takový život žít nechci, to raději budu sama. Předtím jsme měli normální fajn život, sem tam nějaká hádka, jako všude…
A pak to začalo, úplně se změnil, začal víc o sebe dbát, zhubl a všechno co chlapi dělají, kdy si někoho najdou.

No já bych za milenkou nikdy nešla…nevěrný je tvůj manžel, on je ženatý…do ní ti nic není…a podle toho, co píšeš, tak tam žádný výběr nevidím…odstěhovat se kvůli dětem nechceš, vyhodit ho z jeho baráku nemůžeš, tak co bys chtěla dělat? Mně by teda vadilo i to, že ji sleduje na sociálních sítích…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
23.5.20 20:10

Bože můj zakladetelko, to se nemáš vůbec ráda? On ví, že tě má jistou, už jednou mu to prošlo a proto si s ní začne znova. Běž a najdi si někoho, kdo si tě zaslouží a svého chlapa nech jednou provždy milence…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama