Co dělat na zimní dovolené - těhotná + lyžující partner?

3467
12.12.06 06:18

Co dělat na zimní dovolené - těhotná + lyžující partner?

Ahojte holky!

Prosím vás o radu, jak jste vyřešily zimní dovolenou v době těhotenství.

Každý rok jezdíme lyžovat do Rakouska se známými a můžeme jet i letos. Moc bych chtěla jet kvůli přítelovi. Rozmýšlí, jestli pojedeme nebo ne, ale vidím na něm, že by moc chtěl jet a lyžovat. Klidně ráda pojedu s ním, ale nevím, co tam budu dělat. Je mi líto těch peněz, kdybych je jen tak proležela u knížky, nebo chodila po procházkách. Nebo mi to nemá být líto a mám si to i tak užít?

Jak jste to vyřešili vy? Co může těhulka dělat na horách???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5811
12.12.06 07:34

My tedy byli na horách v létě, ale byla jsem v 8. měsící, zvládli jsme i Praděd. Pokud máš ráda procházky, hotel má bazén a večer místo bowlingu dáte kulečník…

Některé holky lyžují i do 5. měsíce - záleží, jak se cítíš a hlavně jak umíš lyžovat, velmi rizikové jsou pády, ale zjevně to možné je.

Líto peněz ti být nemusí, spíš (myšlenka mírně kacířská :wink: ) není dobré naučit partnera, že s dítětem budeš sedět doma a nemít žádné potřeby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
12.12.06 07:49

A co jet s kamarady, co maji male deti? Ty bys byla s ditetem a jednim s rodicu, a manza by lyzoval s druhym rodicem. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
12.12.06 07:52

No, právě že kdyby tam byl aspoň bazén, jsem si říkala. Jenže on je to normální penzion (farma)… :roll: :) Lyžování nepřichází v úvahu, ani o něm nepřemýšlím, nejsem zas tak dobrá lyžařka a jedeme tam až v únoru a nerada bych „pomlátila“ mimi, nehledě na následky pádů…

A právě že taky zastávám tu kacířskou myšlenku. :lol: Přece se nevzdám zimní dovči, když nás to vyloženě neruinuje, sedět doma bych nevydržela a není problém jet… :wink: Akorát sháním tipy, co dělat, abych si nepřipadala jak lenoch největší. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
12.12.06 07:55

O kamarádech, co mají malé dítě přemýšlíme a chceme jim říct, ale nevím, jestli na to budou mít peníze… :wink: Rozhodně to ale chceme zkusit! :D

Jinak s námi jedou všichni s odrostlýma dětma (12+), takže budou na svahu. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19580
12.12.06 08:40

Rozhodne jed, uzij si ODPOCINEK!!!!!! :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
12.12.06 09:07

Ja tohle resila loni, nakonec jsem jela a v ty dobe jeste s pritelem (ted uz manzelem) byla dohodnuta, ze pulku tydne bude se mnou a pulku at si klidne lyzuje a bylo to fajn :) prochazky, vylety k bazenu (ktery byl docela daleko), divani na filmy (meli jsme sebou notebook), dokonce jsme staveli i iglu, i kdyz jsme ho nedostaveli :lol: a kdyz jsem byla sama tak jsem odpocivala a nebo se snazila uplacat snehulaka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
12.12.06 09:42

Holky, moc vám děkuju!!! Teď už vím, že budu trvat na tom, ať jedeme. Začínám se těšit a to díky vám! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
596
12.12.06 09:52

Ahoj Lenulo! Vis, ze u nas je jeste na takove premysleni brzy. Ale jestli to vsechno dobre dopadne, budu v dobe, kdy mame jet na hory do Italie uz v 17tt. Jedine, co me odrazuje je, ze cesta trva 12 hodin. 8O Do Rakouska to mate rozhodne bliz, takze bych urcite byt tebou jela a uzila si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
12.12.06 10:32

RADULKO, není brzy nad tím přemýšlet, blázínku!!! :wink: A cestu určo zvládneš! 17tt ještě není taková hrůza - velký pupek… Já ani nevím, v kolikátem tt budu, až pojedeme, ale není to nikde u termínu porodu, takže pohoda. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6927
12.12.06 11:40

urcite jet, my byli taky v loni, jsem byla si ve 3m a bylo to super, muzes zkusit bezky, rekreace. :-) A nebo jen lenosit, s mimi uz to nezazijes :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama