Co dělat po škole - cestovní ruch

Anonymní
18.3.20 12:27

Co dělat po škole - cestovní ruch

Ahoj,
zachvíli budu maturovat a přemýšlím co dělat po škole. Chtěla bych se věnovat něčemu co se týká cestovního ruchu. Napadá Vás ještě něco jiného kromě recepční? Něco co by se dalo vykonávat v Hradci Králové. Napadá mě prodejce zájezdů, ale toho moc není. Děkuji za možnosti

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

334
18.3.20 12:36

A co průvodce? Pokud jsi mladá, co takhle dělat animáka v zahraničí v létě? Spousta cestovek hledá animátory od června do září.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
18.3.20 12:37

A je toho dost. Jen musíš začít od začátku. Také mám hotelovku a cestovní ruch a začala jsem od píky - třeba callcentrum na příchozí hovory, vytvářet rezervace, prodlužovat, potvrzovat smlouvy. Je hodně pozic, co můžeš dělat v cestovním ruchu, jen to chce praxi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22904
18.3.20 12:47
@Anonymní píše:
Ahoj,
zachvíli budu maturovat a přemýšlím co dělat po škole. Chtěla bych se věnovat něčemu co se týká cestovního ruchu. Napadá Vás ještě něco jiného kromě recepční? Něco co by se dalo vykonávat v Hradci Králové. Napadá mě prodejce zájezdů, ale toho moc není. Děkuji za možnosti

Oslovila bych větší cestovku a zkusila třeba animační programy v zahraničí. Ale teď v téhle situaci asi cestovky spíš lížou rány a nové zaměstnance chtít nebudou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.20 17:16

Invia nabírá pořád :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie