Co dělat při špatném dnu?

14
29.4.20 19:49

Co dělat při špatném dnu?

Jak by se dala zvednout nálada doma?
Při tomhle špatném období?
Nápady na aktivity? ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1826
29.4.20 19:58

Když mám špatnou náladu nebo dokonce depku, nezůstávám doma. Zaručeně mi pomáhá běh. Vyběhnout na dvě, tři hoďky do přírody je paráda a skvělé na vyčistění hlavy. Dál mi zabírá i pracovat nebo jít mezi lidi. Prostě něco dělat, hlavně nesedět doma se špatnou náladou a užírat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6488
29.4.20 19:58

Kolik ti je? Doporučuju seriál Never have I ever na Netflixu. Teď vyšel asi včera nebo předevčírem. Je o 15leté holce, ale mě se moc líbil. Taková oddychovka. Chvilkama vtipný, chvilkama dojemný.

Nebo mrkni na animák Small Foot :palec:

Upeč si třeba tartaletky se slaným karamelem podle smoothcooking. Na to budeš mít určitě všechny suroviny doma. K tomu si připrav dalgona coffee. 1 lžička rozpustné kávy, 1 lžička cukru, 1 lžička horké vody. To vše vyšleháš do světle béžova v úzké nádobě ručním šlehačem (takovej ten na bílky). Do sklenice dáš led, mléko a na to navrstvíš kávovou pěnu :* Vypadá to krásně. Pak to samozřejmě musíš pořádně promíchat :mrgreen:

Přečti si nějakou knížku. Já teď čtu Muž jménem Ove. Nejdřív jsem se nemohla začít, ale jakmile jsem zjistila, proč je Ove takovej zatrpklej, tak jsem si ho zamilovala :srdce:

Zacvič si jógu. Třeba protahovací, línou yin jógu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19848
29.4.20 20:12

I ja chodim behat nebo jen chodit kamkoli ven, vyplavit endorfiny a zpotit se ;) A kdyz to zrovna nejde, tak si dam sklenicku vina, film nebo to rovnou zaspim :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22895
29.4.20 20:13

Když vstanu levou nohou, jsem protivná sama sobě. Pomáhá dobrá káva, dobré jídlo, pěkný film, oblíbená hudba nebo kniha. Nejlepší je ale jít někam do přírody na procházku nebo na kolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24575
29.4.20 20:13

Dobre jidlo, pěkný veselý film, knizka ve vaně, pokec s kamoskou, procházka, sport.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7495
29.4.20 20:14

Kdyz mam spatny den, tak se snazim nedelat temer nic. Fakt jen to nejnutnejsi. Pustim si nejaky pekny film nebo jen tak koukam na bednu, dam si teplou vanu, proste pohodicka a rikam si, ze zas bude dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
29.4.20 20:15

Teď jsem se bavila s partnerem na téma, co dělá když má blbou náladu nebo den blbec. Tak prej nejúčinnější je někoho seřvat :palec: :mrgreen: a pak jsme se shodli na sportu, jak už jsem psala, že při špatné náladě běhám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32659
29.4.20 20:21

Pokud mám blbý den, tak zalezu do postele, dám film, nebo seriálový maraton, uvařím si hrnek kakaa a k tomu sušenky, nebo piškotky. Prostě se rozmazlím. Když je to více dnů za sebou, tak vím, že se musím dokopat k procházce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat