Co dělat s ex a s jeho dětmi?!

Anonymní
15.4.20 19:32

Co dělat s ex a s jeho dětmi?!

Prosím o anonym jde o téma docela osobní.
Ahoj holky, maminky.
Jsem v situaci kdy bych měla vzít asi roli macechy nebo tak něco. O co mi jde, jsme oba docela mlady me je 24 a jemu je 27, ale ma dve deti z předešlého vztahu, syna 8 let a dceru 5 let, meli je brzo. Kdyz jsou u nas tak me neposlouchají jen tatinka, chapu nejsem jejich matka, ale nekdy jsou dost drzi a me to štve, takze uz se mi dal nechce ze sebe delat macechu i kdybych asi mela 8o
Rekla jsem pritelovi ze si chci neco užít a ne jen s detmi. Na to mi on docela hnusne odpověděl, ze si muzem. uzivat ten týden kdyz doma nema deti ale když tam proste jsou tak se bude věnovat plne jim. Ja na to nemam starat se kazdy den okolo nich lítat jak nějaká chuva, jsou na to zZvyklé u maminky, která jim da vse pod nos a oni si jen diktují co chteji coz mi prijde docela blbi kdyz jsou dost staré na to aby delali některé veci sami.
Co se tyce ex mi prijde divny ze prijde knam da si u nás kávu a klabosi u stolu s chlapem, kolikrat je pristihnu jak jsou pohledem na sebe úplně zarazeny. Co se tyce výchovy tak se domluví a vsechno klape,
Ale tohle mi vadí od známý jelikož bydlíme ve stejném městě vim ze po rozchodu spolu docela dlouho spali, takze mi to opravdu neni prijemny. Otázka je setkali jstese s tim někdy? Aby meli mezi sebou ex takový vztah? Mimochodem ona navstevuje i tchana s tchyni, pijou spolu, chodi na nákupy atd. Co mi taky vadi je preci ex tak uz by nemusela mit takový vztah? Jednou kdyz jsme meli oslavu tchana tak tam prisla ona a všechny ji vítali a kazdy ji rikal jak ji to sekne atd… ja si pripadala jak druha kolej :poblion: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Katastrofaobecna
15.4.20 19:37

Zastřelit, rozhodně zastřelit.
Co si to dovoluje mít kladný vztah s otcem svých dětí a jeho rodinou, měla by zalézt, ztloustnout a brečet v koutě.

Příspěvek upraven 15.04.20 v 19:38

• Nahlásit
  • Citovat
17747
15.4.20 19:38

Děti i ex je velká čas jeho života. Vždycky bude. Pokud neuneses chlapa ze sekáče, najdi si jiného. Co bys dělala, kdybys měla dítě a on ti říkal, že je otravné? Nebo až budete mi t svoje, ale on bude chtít trávit čas i s exovymi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.20 19:39
@Katastrofaobecna píše:
Zastřelit, rozhodně zastřelit.
Co si to dovoluje mít kladný vztah s otcem svých dětí a jeho rodinou, měla by zalézt, ztloustnout a brečet v koutě.Příspěvek upraven 15.04.20 v 19:38

Nechapu?!!

• Nahlásit
  • Citovat
2665
15.4.20 19:39

No hele najdi si nepoužitýho. Ty děcka mu holt neodpářeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.20 19:40
@jahuhudka píše:
Děti i ex je velká čas jeho života. Vždycky bude. Pokud neuneses chlapa ze sekáče, najdi si jiného. Co bys dělala, kdybys měla dítě a on ti říkal, že je otravné? Nebo až budete mi t svoje, ale on bude chtít trávit čas i s exovymi?

Jde mi o to ze jejich vztah mi prijde az moc skveli na to ze se rozešli.. a me úplně přehlíží kdyz tam ona je

• Nahlásit
  • Citovat
71528
15.4.20 19:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, maminky.
Jsem v situaci kdy bych měla vzít asi roli macechy nebo tak něco. O co mi jde, jsme oba docela mlady me je 24 a jemu je 27, ale ma dve deti z předešlého vztahu, syna 8 let a dceru 5 let, meli je brzo. Kdyz jsou u nas tak me neposlouchají jen tatinka, chapu nejsem jejich matka, ale nekdy jsou dost drzi a me to štve, takze uz se mi dal nechce ze sebe delat macechu i kdybych asi mela 8o
Rekla jsem pritelovi ze si chci neco užít a ne jen s detmi. Na to mi on docela hnusne odpověděl, ze si muzem. uzivat ten týden kdyz doma nema deti ale když tam proste jsou tak se bude věnovat plne jim. Ja na to nemam starat se kazdy den okolo nich lítat jak nějaká chuva, jsou na to zZvyklé u maminky, která jim da vse pod nos a oni si jen diktují co chteji coz mi prijde docela blbi kdyz jsou dost staré na to aby delali některé veci sami.
Co se tyce ex mi prijde divny ze prijde knam da si u nás kávu a klabosi u stolu s chlapem, kolikrat je pristihnu jak jsou pohledem na sebe úplně zarazeny. Co se tyce výchovy tak se domluví a vsechno klape,
Ale tohle mi vadí od známý jelikož bydlíme ve stejném městě vim ze po rozchodu spolu docela dlouho spali, takze mi to opravdu neni prijemny. Otázka je setkali jstese s tim někdy? Aby meli mezi sebou ex takový vztah? Mimochodem ona navstevuje i tchana s tchyni, pijou spolu, chodi na nákupy atd. Co mi taky vadi je preci ex tak uz by nemusela mit takový vztah? Jednou kdyz jsme meli oslavu tchana tak tam prisla ona a všechny ji vítali a kazdy ji rikal jak ji to sekne atd… ja si pripadala jak druha kolej :poblion: :zed:

No, co ti na to říct, ona je matkou jeho dětí a ona je matkou jejich vnoučat. A ty vlastně nejsi nic a dost možná navždy budeš až za dětmi a za ex. Možná se dostaneš před ex :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3161
15.4.20 19:42
@Anonymní píše:
Ahoj holky, maminky.
Ale tohle mi vadí od známý jelikož bydlíme ve stejném městě vim ze po rozchodu spolu docela dlouho spali, takze mi to opravdu neni prijemny. Otázka je setkali jstese s tim někdy? Aby meli mezi sebou ex takový vztah? Mimochodem ona navstevuje i tchana s tchyni, pijou spolu, chodi na nákupy atd. Co mi taky vadi je preci ex tak uz by nemusela mit takový vztah? Jednou kdyz jsme meli oslavu tchana tak tam prisla ona a všechny ji vítali a kazdy ji rikal jak ji to sekne atd… ja si pripadala jak druha kolej :poblion: :zed:

No ja Te chapu… alebudes asi druha kolej no…na prvni děti… podle mne řešeni je že si pořidite spolu taky deti a pak se jeho pozornost bude upínat minimalne z 50% k Tvym detem. To ze ma EX vztahy s tchanovcema…to mi prijde normalni…jsou to prarodice jeho detí…a vždy budou… podle mne si budes muset zvyknout anebo si najit nekoho jineho

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.20 19:42
@Nowuka2 píše:
No hele najdi si nepoužitýho. Ty děcka mu holt neodpářeš.

Ja to vim a i chapu ale zase na jednu stranu on vedel do predu ze ja jsem sama a nehodlam každý večer doma sedet a koukat tv a byt rada ze deti spi :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.4.20 19:44
@axelina píše:
No ja Te chapu… alebudes asi druha kolej no…na prvni děti… podle mne řešeni je že si pořidite spolu taky deti a pak se jeho pozornost bude upínat minimalne z 50% k Tvym detem. To ze ma EX vztahy s tchanovcema…to mi prijde normalni…jsou to prarodice jeho detí…a vždy budou… podle mne si budes muset zvyknout anebo si najit nekoho jineho

On vi moc dobre ze deti chci treba po 30 letech ale kdyz jsme se zase spolu bavili o budoucnosti rekl ze by dalsi deti nechtěl, ze na tuto dobu jsou dve az moc. Ale ze jic nevylučuje ze jsou ted ty eti male a chce jim dat vse.. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Katastrofaobecna
15.4.20 19:44
@Anonymní píše:
Jde mi o to ze jejich vztah mi prijde az moc skveli na to ze se rozešli.. a me úplně přehlíží kdyz tam ona je

Nechápeš a nepochopíš, za prvé ten vztah je třeba, mají spolu děti. Za druhé se mu očividně ještě líbí. A za třetí co s tím chceš dělat? Buď se s tím smíříš a nebo půjdeš hledat jiného chlapa, nic s tím neuděláš. Pokud teda nevezmeš radu zastřelit vážně, pak by asi byl klid.

Záleží jen na tom, jak moc si vážíš sama sebe.

Příspěvek upraven 15.04.20 v 19:46

• Nahlásit
  • Citovat
60446
15.4.20 19:46

Vys.er se na to. Ty prostě na to nemáš, mít chlapa s dětma. :nevim: Máš optimální podmínky- dobré vztahy s ex, chlapa, co se o děti stará. Stejně to nedáváš. Jako já se ti nedivím, v tvém věku, bezdětná bez závazků, bych taky měla jiné představy o chlapovi a o životě. prostě se k sobě nehodíte. Není to ani jeho chyba, ani tvoje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2665
15.4.20 19:47
@Anonymní píše:
Ja to vim a i chapu ale zase na jednu stranu on vedel do predu ze ja jsem sama a nehodlam každý večer doma sedet a koukat tv a byt rada ze deti spi :zed:

No a na druhou stranu tys věděla, že on je už jetej… Jako upřímně, já bych tohle nedala… Můj měl taky děti když jsme se poznali, ale nevídali se a ex nesnese dodnes, ale věřím, že kdyby to mělo být tak jak u vás, tak ho hodně rychle posílám k šipku, ještě když seš mladá a nemáš náladu ani chuť hrát si na matku dvou cizích dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.20 19:48
@Katastrofaobecna píše:
Nechápeš a nepochopíš, za prvé ten vztah je třeba, mají spolu děti. Za druhé se mu očividně ještě líbí. A za třetí co s tím chceš dělat? Buď se s tím smíříš a nebo půjdeš hledat jiného chlapa, nic s tím neuděláš. Pokud teda nevezmeš radu zastřelit vážně, pak by asi byl klid.

Záleží jen na tom, jak moc si vážíš sama sebe.

Příspěvek upraven 15.04.20 v 19:46

No prave to je ten problem ze se toho bojim ze se ku pořád libi.. podle te zname co mi vyprávěla nez jsme de dali dohromady tak jediny co mezi nima fungovalo ze si ze sebe delali pořád srandu a sex.

• Nahlásit
  • Citovat
4676
15.4.20 19:49

Aaa pro velky uspech, opet dalsi milionta prvni diskuze, kdy natvrdla next si stezuje na deti partnera :roll:

No podivej, nikdo ti ho nepridelil, takze si uvedom, ze pokud si najdes chlapa s deckama, tak jim budes muset delat nahradni matku. Nevim, co na tom nechapes, to je fakt se kterym se smir. Pokud se ti to nelibi, tak si najdi bezdetneho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama