Co dělat s nezačleněním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
influencerka
Povídálka 22 příspěvků 24.02.19 18:27
Co dělat s nezačleněním

Dobrý den, mám jeden takový problém, může se zdát banální ale pro mě je to těžké.
Začala jsem chodit na střední školu, kde jsou dospělí lidé, a oni mě prostě mezi sebe nechtějí vzít, po každé když chci prosadit svůj názor, hned mě pští a nebo se smějí, jako malé děti, nejlepší je že je jim např. od 35 a výš… Strašně se snažím aby mě tam všichni ignorovali, a hodně se straním jejich společnosti, nevyhledávám jejich společnost a neangažuji se k nim, říkají o mě že jsme divná, ale co je jim do toho, já si to moc beru a nevím jak to mám ustát, sice tam jsem proto abych se vzdělala a ne kvůli nim, nicméně ještě spolu nějakou dobu budeme. Nechci si dělat nepřátelé, chci být nestranná a neviditelná. Minule říkám učiteli svůj názor a do toho mě moje spolužačka který je 45 odehnala tím jejím pšt protože říkala něco jiná spolužačka, jako co si to dovoluje. Mě je tak strašně blbý okřikovat dospělý lidi, jak to mám mít v zadku, co mají na mají účet co by jste dělali vy? Nic jim nedělám, nikomu nenadávám, ani nejsem konfliktní. :nevim: Jsem z toho hotová a smutná

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 24.02.19 18:30

Co to je za střední, že tam studují tak stáří lidé? Proč nejsi na normální škole s vrstevníky? Pokud se tam takhle projevují pri hodinách, měl by si je v první řadě srovnat učitel. Neúspěšní dospěláci si dodělávají SŠ po 20 letech, SŠ asi taky bude dost pochybná, když mladí jsou v mensine, a tak neprekousnou, že jsi mladší ;)

Příspěvek upraven 24.02.19 v 18:31

Jana206
Nadpozemská drbna 27151 příspěvků 24.02.19 18:31

To je dálkové studium střední školy?Jak casto jste ve skole? Co je to za obor,toto je typicke mezi zenami,takové vztahy nevztahy,ale zridka se stává,aby nekdo zůstal úplně sám.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19690 příspěvků 24.02.19 18:33

Ten příspěvek mi docela stačil k tomu, abych si taky myslela, že jsi trochu jinde. Hodně jinde. Takže se těm lidem ani moc nedivím.

Jana206
Nadpozemská drbna 27151 příspěvků 24.02.19 18:33
@Lalelale píše:
Co to je za střední, že tam studují tak stáří lidé? Proč nejsi na normální škole s vrstevníky? Pokud se tam takhle projevují pri hodinách, měl by si je v první řadě srovnat učitel. Neúspěšní dospěláci si dodělávají SŠ po 20 letech a tak asi neprekousnou, že jsi mladší ;)

Střední skola jde dnes studovat i dálkově,mame tu dvě,jedna státní ekonomka,druha soukromy management,v podstate ale to samé.
Já jsem to pochopila,ze je jedna z nich. Na tom dalkovem se jen vyjimecne najde mladicky clovek,protoze ztrácí statut studenta z hlediska výhod od státu.

Tunrida
Hvězda diskuse 49470 příspěvků 24.02.19 18:34

No a neskáčeš někomu do řeči, když prosazuješ svůj názor?

Jana206
Nadpozemská drbna 27151 příspěvků 24.02.19 18:36
@hanka.br. píše:
Ten příspěvek mi docela stačil k tomu, abych si taky myslela, že jsi trochu jinde. Hodně jinde. Takže se těm lidem ani moc nedivím.

Me to spíš připomíná jarní prazdniny, ale tezko říct :nevim: Na dalkovych formach jakekoliv skoly si vetsinou vsichni hodně pomáhají. Předávají si informace, materialy, starší rocniky se podeli i nezjištně o zkusenosti.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19690 příspěvků 24.02.19 18:39
@Jana206 píše:
Me to spíš připomíná jarní prazdniny, ale tezko říct :nevim: Na dalkovych formach jakekoliv skoly si vetsinou vsichni hodně pomáhají. Předávají si informace, materialy, starší rocniky se podeli i nezjištně o zkusenosti.

Klidně to může být, jak píšeš. Ale i kdyby ne - tihle nezačlenění jedinci si obvykle neumí a ani nechtějí připustit, že se schovají divně, že jsou těžko snesitelní, výrazně se prosazují a že je to okolí prostě nepříjemné. Do jednoho se označují za mírumilovné a nekonfliktní, ale ve skutečnosti je to jedna velká sebestřednost a otravnost.

Žádnýcožegaskar
Nováček 8 příspěvků 24.02.19 18:46

Dobrý den,

Souhlasím, že skákat do řeči může přijít lidem ve středním věku krajně nevhodné.

Nejlepší radu ti dám stejně já :dance: protože jsem na tom byla stejně.

Všechny školy nejsou stejné, pokud se na své škole necítíš dobře, přeci jen to střední škola a problémy můžeš řešit s učitelem, nebo školu změň.

Nepreferuješ li ani jednu z těchto možností:

Záleží také na stylu oblékání, utvoř si vlastní styl, doporučuji vinted.cz

Nechoď do školy neumytá, nenos sice makeup, ale používej krémy a emulze na obličej, čisti si zuby.

Ber si s sebou hodně jídla, najezený člověk se méně stará o své neúspěchy. Nekupuj ho, ale vyráběj doma, pečlivě zvaž poměr sladkostí, zeleniny a pečiva.

Trénuj svoje tělo, můj přítel jednu rozbil spolužákovi hlavu o schody, když ho šikanoval, protože byl prostě silnější. Tím nechci říct, abys to ty sama dělala, ale je lepší nebýt „pro jistotu“ za slabocha.

Najdi si nějaký zájem, krom školu, který budeš rozvíjet.

Zajímej se u dění kolem sebe, ať se máš s ostatními o čem bavit.

Na závěr přikládám pravidla komunikace, jejich odkaz:

chrome-extension://mhjfbmdgcfjbbpaeojofohoefgiehjai/index.html

Pokud nevynecháš ani jednu z mých rad, nevím co stane, ale alespoň se snažím 8) :potlesk: :palec:

Have a good day :andel: :kytka:

influencerka
Povídálka 22 příspěvků 24.02.19 18:59

Chápu že tady musí být nějaká kravka, co to nechápe :D to je prostě vtuipný, nikomu nic nedělám ale jsou na mě hnusný, a můžu za to já … tleskám

influencerka
Povídálka 22 příspěvků 24.02.19 19:01
@hanka.br. píše:
Klidně to může být, jak píšeš. Ale i kdyby ne - tihle nezačlenění jedinci si obvykle neumí a ani nechtějí připustit, že se schovají divně, že jsou těžko snesitelní, výrazně se prosazují a že je to okolí prostě nepříjemné. Do jednoho se označují za mírumilovné a nekonfliktní, ale ve skutečnosti je to jedna velká sebestřednost a otravnost.

Prostě si jich nevšímám !

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 19690 příspěvků 24.02.19 19:03
@influencerka píše:
Chápu že tady musí být nějaká kravka, co to nechápe :D to je prostě vtuipný, nikomu nic nedělám ale jsou na mě hnusný, a můžu za to já … tleskám

Přesně potvrzuješ ten vzorec mírumilovného a naprosto nekonfliktního hulváta.

Takyjedna
Závislačka 4735 příspěvků 24.02.19 19:16

Tak my nemůžeme vědět, co je přesně u tebe problém. Třeba je problém v tom jak to říkáš, (s dětma tvýho věku by to prošlo, protože by takoví byly všichni), ale ve třídě stařenek to asi neprojde. Taky ty stařenky (sry za ten peprnější výraz, ale jako stařenka bych si na střední připadala už tak od jednadvaceti) byly ze svého mládí zvyklé nemít názor, nevyčuhovat, poslušně odříkávat cokoliv a nic nerozebírat. Dnešní mladí chtějí buď odborníky, kteří jsou přístupní k diskuzi, nebo radši nic, na dráby už nejsou zvědaví. Ještě to někde doznívá, i na učitelích je přesně vidět, kteří jsou přístupní diskuzi a kteří jsou zvyklí odříkávat dogmata. A tvoje spolužačky, co pamatují staré pořádky, se možná chtějí zalíbit.

Knihomyš
Extra třída :D 10671 příspěvků 24.02.19 20:16

@Takyjedna Tak 35letým stařenkám bylo při změně starých pořádků 6 let, dost pochybuji, že by je MŠ tak hluboce ovlivnila.

Knihomyš
Extra třída :D 10671 příspěvků 24.02.19 20:20
@influencerka píše:

Neřeš, kdo za to může. Tobě to vadí, ty to chceš změnit a logicky můžeš změnit leda svoje chování a doufat, že následně se změní chování spolužáků.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama