Co dělat s ročním dítětem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Viki1919
Nováček 5 příspěvků 11.11.18 15:29
Co dělat s ročním ditetem

Dobrý den zajímalo by mě co delate s ročním ditetem? Jak o zimu, tak v létě. Děkuji za typy. :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Viki1919
Nováček 5 příspěvků 11.11.18 15:33

Rada si přečtu i vás denní program s ditetem

Kriss Tina
Kelišová 5917 příspěvků 11.11.18 15:36

S ročním už prakticky všechno, náš malej tou dobou už pěkně chodil, takže procházky, hřiště, do vánočního pečení jsem ho zapojila, s autíčky jsme si hráli, občas hernička, nějaký výlet, čtení pohádek, do domácích prací zapojovat…

AlenaSu
Kecalka 410 příspěvků 11.11.18 16:38

Na jaké výlety berete takové prcky?

Kriss Tina
Kelišová 5917 příspěvků 11.11.18 17:09

@AlenaSu většinou různé zoo, zvířátka hodně táhnou pozornost, v dinoparku sme byli v tomhle věku, jinak ale kamkoliv, sme zvyklí nesedět doma na zadku takže klidně vzít kočár a někam na túru do přírody.

P4ja
Kelišová 6583 příspěvků 11.11.18 17:11
@Viki1919 píše:
Dobrý den zajímalo by mě co delate s ročním ditetem? Jak o zimu, tak v létě. Děkuji za typy. :hug:

Děkuji za tipy, ale sama nic nenapíšu, co ? :mrgreen:  :mrgreen:

axlpol
Závislačka 2736 příspěvků 80 inzerátů 11.11.18 17:14

@Viki1919 Jak měli kluci rok,tak to bylo nejvíc fajn,byli usměvaví,ze všeho nadšení…paráda.
V roce začli chodit,takže denní procházky do lesa a učili se chodit na lesních cestách,všude listí,barvy,moc se jim to líbilo .Potom sníh,to bylo ještě lepší a padání do sněhu a listí je lepší jak v létě na beton :lol: ale vždy jen do lesa ,kolem zahrádek apod.kde je „čisto“žádný žlutý sníh. V tomhle věku mě přišla ta příroda nejlepší,nejen pro mě na relax,ale i pro děti-sbírat listy,větve,ža­ludy…a jak se unaví,šup do kočárku a jde se domů kolem oveček,koz…a za měsíc začnou vánoční světýlka,ozdobené domy,to je taky bavilo na to koukat.

axelina
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 3 inzeráty 11.11.18 17:27

@Viki1919 no já s nim dělám všechno :-) rano vedem staršího do školky, pak s ní jdu na brigádu uklizet - tam mi krásně přidělává práci protože kramaří všude, takže dělám práci jednou tak dlouho pak do školky zas a na kroužek se starším -to ma každý den skoro no a je večer :-D

Limi123
Závislačka 3653 příspěvků 11.11.18 17:48

Hriste, hernicky, zoo, jakekoliv vystavy a aktivity, ktere bavily me, navstevy u kamardek, navstevy kamaradek u nas.

Viki1919
Nováček 5 příspěvků 11.11.18 18:36

@P4ja jelikož malé rok teprve bude, tak já žádné typy nemam

P4ja
Kelišová 6583 příspěvků 11.11.18 18:38

@Viki1919 Tak malé taky ještě rok není, ale představu mám :)

Viki1919
Nováček 5 příspěvků 11.11.18 18:47

Vidíte, já ne, proto sem píšu

Viki1919
Nováček 5 příspěvků 11.11.18 18:51
@Kriss Tina píše:
S ročním už prakticky všechno, náš malej tou dobou už pěkně chodil, takže procházky, hřiště, do vánočního pečení jsem ho zapojila, s autíčky jsme si hráli, občas hernička, nějaký výlet, čtení pohádek, do domácích prací zapojovat…

Mohu se zeptat jak jste zapojila do pečení ?

Kriss Tina
Kelišová 5917 příspěvků 11.11.18 19:02

@Viki1919 posadit na linku plácnout před něj kus těsta a strčit do ruky vykrajovátko, aby si v tom patlal :D

Svistice
Neúnavná pisatelka 17532 příspěvků 18 inzerátů 11.11.18 19:42
@AlenaSu píše:
Na jaké výlety berete takové prcky?

Vsude: zoo, krmit kachny nebo labute, hriste, priroda, rozhledny, zriceniny, hernicky. Jen jsme vynechavali interiery (hrad, zamky, muzea), moje deti by tam nevydrzely v klidu a rusily.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >