Co dělat se závislákem na rodině?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.04.18 18:18
Co dělat se závislákem na rodině?

Mám 30-ti letého přítele, který je závislý na rodině. Když chceme jet na výlet, tak musíme s jeho sestrou a její rodinou. Když mu řeknu, že si s ní nerozumím a že prostě nechci, tak je schopný jet beze mě. Říká mi, že mu zakazuji prý rodinu. Mezitím mi tohle nepříjde normální, jsme spolu rok a myslím si, že bych měla být na 1. Místě já, jako jeho rodina. Chceme jet na 1.dovču k moři, a on mi řekl, že s námi pojede sestra. Nejsem si jistá, co mám dělat. Mám z toho smíšené pocity a nebaví mě vztah, který je pořád o někom jiném, ale ne o nás dvou. Co na to říkáte vy? :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Karleon
Kelišová 5157 příspěvků 11.04.18 18:20

Jela bych s jiným.

Magical-eyes
Stálice 78 příspěvků 11.04.18 18:21

Tebe zná rok, rodinu 30 let.

Doe_Jane  11.04.18 18:21

To s takovým pakem fakt jsi jo? :mrgreen: :mrgreen:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 921 příspěvků 11.04.18 18:21

Posli ho do obehu, nezmeni se to :nevim: mluvim z vlastni zkusenosti

hulala
Kecalka 386 příspěvků 11.04.18 18:22

Nebrat :P máš snad na víc ne?

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 11.04.18 18:40

Zvláštní, člověk by si myslel, že po roce vztahu se bude těšit na dovolenou, kde budete sami jen vy dva. :think:

Malinkydablik
Kecalka 140 příspěvků 11.04.18 18:41

@Doe_Jane :)

Janasas
Závislačka 4928 příspěvků 11.04.18 19:02

A to na každou schůzku, výlet, nějakou akci, že che, aby jela..
Ono někdy jsou lidi, kteří to spíš berou tak, když se jede na výlet, tak ve více, at je zábava..
Já měla přítele, který teda rozhodně závislý na rodině nebyl, ale když byla nějaká akce, tak taky pořád někoho s náma volal.. Ale bylo to tak, že jsme se tam všichni sešli, byla legraci, neseděli jsme někde jak pecky sami- např. ples, zábava, disco.. Ale když jsme chtěli být spolu, tak jsme byli, neseděli vedlě nás celý večer..
Možná je ten typ, že prostě neni na dovolené o jednom páru.. Takových lidí znám víc, co řeknou, pojedem ještě s někým.. že třeba chtějí, chvilí pokecat jako chlapi, tak třeba s přítelkyní sami, ale prostě spíš je v otm ta zábava..
Takže záleží..
Já taky na toto moc nebyla, nějaké tahání rodiny, ale je pravda, že třeba, když už snáma jeli, že tam mě to naštvání přešlo.. Chlapi něco, my zase s jeho sestřenici šly na nákupy- i když kamarádky nějaké jsme nebyly, prostě jenom babinec..
myslím, že jde spíš o to, že si vy dvě asi moc nerozumíte…Kaž­dopádně, se měl s tebou domluvit a naplánovat společně, jestli pojedete sami a nebo s někým

arinecka
Závislačka 4415 příspěvků 11.04.18 19:08
@Anonymní píše:
Mám 30-ti letého přítele, který je závislý na rodině. Když chceme jet na výlet, tak musíme s jeho sestrou a její rodinou. Když mu řeknu, že si s ní nerozumím a že prostě nechci, tak je schopný jet beze mě. Říká mi, že mu zakazuji prý rodinu. Mezitím mi tohle nepříjde normální, jsme spolu rok a myslím si, že bych měla být na 1. Místě já, jako jeho rodina. Chceme jet na 1.dovču k moři, a on mi řekl, že s námi pojede sestra. Nejsem si jistá, co mám dělat. Mám z toho smíšené pocity a nebaví mě vztah, který je pořád o někom jiném, ale ne o nás dvou. Co na to říkáte vy? :nevim:

Tak určovat kdo by měl být na prvním místě je blbst nemyslíš? Rodinu zná celý život, tebe chvilku. Po domluvě všech by se dalo klidně jet k moři, proč by ne ale tvůj názor je asi nezajímá, takže se s tím buď smiř a nebo ho pošli do oběhu, jiné to nebude.

Markéta80
Hvězda diskuse 38271 příspěvků 11.04.18 19:11

Utíkej dokud je čas. ten se nezmění :? Když mu řekneš že by jsi na výlet chtěla ale jen s ním? A všímá si Tě pak na výletě nebo se baví jen se sestrou a ty jsi tam navíc :?

Paola21
Závislačka 3373 příspěvků 11.04.18 19:12
@Anonymní píše:
Mám 30-ti letého přítele, který je závislý na rodině. Když chceme jet na výlet, tak musíme s jeho sestrou a její rodinou. Když mu řeknu, že si s ní nerozumím a že prostě nechci, tak je schopný jet beze mě. Říká mi, že mu zakazuji prý rodinu. Mezitím mi tohle nepříjde normální, jsme spolu rok a myslím si, že bych měla být na 1. Místě já, jako jeho rodina. Chceme jet na 1.dovču k moři, a on mi řekl, že s námi pojede sestra. Nejsem si jistá, co mám dělat. Mám z toho smíšené pocity a nebaví mě vztah, který je pořád o někom jiném, ale ne o nás dvou. Co na to říkáte vy? :nevim:

Zkusila bych mu to dělat taky - pokud máš nějakou kamarádku, se kterou si zase tak moc nerozumí on, tak bych jí schválně brala taky všude.. Osobně si ale myslím, že ho to nepustí a sestra bude za chvíli s vámi i v posteli.

mrav
Echt Kelišová 8402 příspěvků 11.04.18 19:24
@Paola21 píše:
Zkusila bych mu to dělat taky - pokud máš nějakou kamarádku, se kterou si zase tak moc nerozumí on, tak bych jí schválně brala taky všude.. Osobně si ale myslím, že ho to nepustí a sestra bude za chvíli s vámi i v posteli.

A dítě bude mít s ní? Nebo se sestrou? Nebo snad s oběma? FUJ, BIGAMIE!!!

Anonymní  11.04.18 19:33

Nakonec řekl, že tedy nikam nepojede, že mezi námi nebude dělat rozdíly. Ví, že v neděli se musím učit a schválně mi řekl, že můžeme jet samy v neděli. Dělá mi akorát naschvaly. Zavolala jsem mu, abychom to aspoň nějak vyřešily a vypl si telefon. :potlesk: :mrgreen:

Russet
Echt Kelišová 8269 příspěvků 11.04.18 20:04
@Anonymní píše:

Asi by se mi to nelíbilo a pokud by sestra nejela s přítelem, jako křena bych ji tam nechtěla.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Pouze pro plnoleté! Junckerovu líbačku se Zemanem by ocenil i Brežněv

Videa zpitého předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera v průběhu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama