Co dělat v noci na Hlavním nádraží v Praze?

Anonymní
27.7.13 21:23

Co dělat v noci na hlavním nádraží v Praze

Ahoj, za dva dny jedeme z jedné strany republiky na druhou stranu, problém je, že budeme muset přestupovat v Praze na hl. n. a čekat 1,5 h od 3:45.Nevíte, co tam máme dělat? Já vím, že je to divné, ale fakt nevím. Celkem se děsím hodiu a půl v noci, když je všechno zavřený,,to abychom spali na lavičce asi :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7995
27.7.13 21:25

Já bych se klidila co nejdál odsud, třeba se cournout po Praze. Tam jsem se nerada ochomýtala i za bílýho dne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629
27.7.13 21:27

Vemte s sebou flasu a ciga a vykladejte si zazitky z mladi :mrgreen: pokud jste tedy bez deti…spani na lavicce bych teda nedoporucila.me tam stacilo cekat v 8 vecer 20 min a bylo kolem me par prizivnicku- dej cigo, dej mi na kafe..nemela jsem super pocit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38140
27.7.13 21:27

Cokoliv jinyho nez spat na lavicce na hlavaku, radsi nekam do baru do centra, vsechno lepsi nez hlavak, se tam bojim i ve dne :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27136
27.7.13 21:28

Já bych naopak zůstala uvnitř, tam je to bezpečnější
dejte si kafe, pokecejte - neusínejte!
rozhodně bych neriskovala sherwood

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603

Napadá mě odpověď na otázku v záhlaví - nebýt tam :mrgreen: Nevím, 1,5h je blbá doba, metro nejede, takže bys musela přes Šervůd, no to už tam radši zůstat :lol: Navíc za 1,5h, než by ses někam dostala a zase se dostat zpátky, to by ses jen otočila a zas mazala :nevim: Vem si knížku, jídlo, ňedoporučuju usínat, mohla by ses probudit bez zavazadla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7629

Mozna se zeptat ridice na nejaky blizky bar..pokud jedes se Student agency maji tam vyhranene prostory- tusim…ikdyz ve 3 rano, nevim no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
27.7.13 21:29

Na hodinku si jít sednout do nějaké restaurace poblíž? Ale co za podniky má otevřeno i přes noc, že. :think:

Já upřímně Hlavák nesnáším, ale už jsem tam rok nebyla, nevím, jak moc se to změnilo, jestli zmizeli bezdomovci úplně, apod. :nevim: Jinak bych seděla na osvětleným místě, a prostě čekala na vlak. Třeba si četla knížku. Ale brrr, v noci jsem tam nikdy nebyla. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
27.7.13 21:34

V Nekázance býval celkem slušný nonstop, co se pamatuju, chodili jsme tam s lidma z vš, ale to už je nějakých skoro 10let, takže může být všechno jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1400
27.7.13 21:39

A když tam budete až od 3:45 tak už třeba budou jezdit víc vlaky a i lidi do práce ne? navíc to už bude skoro svítat.
já tam teda nikdy nebyla a co jsem slyšela, tak jsem ráda 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
27.7.13 21:41

Prosímtě, žádný drama se tam nekoná. Budte normálně ve vnitř, venku je to o hubu, to jo. Určitě tam nebudete samy, takových lidí a vlaků je tam víc, co tam končí v tuhle dobu a musejí čekat. Navíc některé stánky vevnitř jsou otevřené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
27.7.13 21:49

Já bych taky zůstala raději uvnitř. Zhruba před pěti lety jsme byli s manželem v podobné situaci. Odjížděli jsme do zahraničí, autobus měl poruchu, museli jsme na vlak, jenže ten jel až kolem jedné ráno. Takže jsme čekali asi 3 hodiny. Koupili jsme si noviny, časáky, otevřeli pivko a vegetili. Mimochodem nás tam na ten vlak čekalo docela hodně. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1265
27.7.13 21:52

Já bych to přečkala. Tu chvilku to vzhůru vydržíte. Tam je to fakt o hubu. Sice to kontrolují více, než kdysi, ale i tak tam vídám pochybné existence. Já bych se bála. Na druhou stranu tam určitě nebudete jediný. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4294
27.7.13 21:58

Nemá cenu někam přecházet, to se časově nevyplatí. Zůstala bych na hlaváku, ono těch 90 minut uteče poměrně rychle. Nepředstavujte si kdo ví co že se u hlaváku děje, ale je pravda, že v noci bych zbytečně pěšky přes místní parčík nechodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
27.7.13 21:59

Zakladatelko, to myslíš Wilsonovo nádraží alias Sherwood? Tam mám problém se projít i za bílého dne. Taky bych tam pohyb nedoporučoval a radši bych přestupoval v jiné stanici, případně mírně pozměnil trasu. Dá se to vyřídit i po vydání jízdenky, myslím s nějakým doplatkem - 40 korun nebo tak. Za zachování osobního bezpečí by mně to stálo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama