Co děláte, abyste byly milé?

Napsat příspěvek
4986
27.4.17 10:20
@Zireael píše:
Zhluboka dýchat, cíleně si odvádět pozornost (jako když se začne vztekat malé dítě) a počítat do deseti (a když budeš u sedmičky, tak jim jednu flákni, nebudou to čekat :lol: )

Perfektní, nemá chybu, už jsem hodně dlouho nic tak geniálního nečetla. Myslím to úplně vážně :pankac: :kytka:

Omlouvám se zakladatelce, ale nedalo mi neokomentovat… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
27.4.17 10:25

Nedelam nic, nejsem mila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7253
27.4.17 10:28
@warita píše:
Jeziiiiis smaaaarja, doufam, ze se zde dozvim nejake super tipy, ja jsem cholerik jako z ucebnice. Jak ja se stydim… bohuzel to nemam pod kontrolou vubec.Mne taky pomaha odejit z mista cinu do vedlejsi mistnosti, poradne to rozdychat a projit si cyklem „Utrhnu mu obe usi/tohle mu dam jeste vyzrat - mozna jsem zareagovala neprimerene? - zlobi se na mne? - kdo se omluvi jako prvni? - proc jeste za mnou neprisel? - Tak jo, jdu omrknout situaci“

ja kdyz se uklidnim bez vybuchu, tak jsem pak nas.ana jeste vic :lol: ze jako zbytecne potlacuji svoji osobnost a je to proti me prirozenosti :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12066
27.4.17 10:28

Pořádně se vyspat. A pak taky dobře jíst a hodně sportovat. Ideálně v přírodě. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Annapavelkovaml
27.4.17 10:31

@Bůča takže nejsem sama :lol: :lol:

• Citovat
  • Upravit
7253
27.4.17 10:32
@Annapavelkovaml píše:
@Bůča takže nejsem sama :lol: :lol:

urcite neee :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26164
27.4.17 10:33
@Tichošlápek píše:
Trham papírky na male kousky a nadavam jak špaček. Počítání nefunguje - jsem natlakovaná porad stejne, akorát se cítím jak pitomec, co stojí uprostřed kuchyně a opakuje si matiku. A občas proste bouchnu. Děti z toho mají strašnou srandu, což mi moc nepridava.

Tak to já mám tu „výhodu“, že když bouchnu, stojí to za to a nikdo z toho srandu nemá. Zvláště ne žádné děti. Ani moje, ani cizí. Ale výhoda to vlastně moc není, protože pak má šílené výčitky svědomí, že dítě stresuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
27.4.17 10:35
@Zireael píše:
Zhluboka dýchat, cíleně si odvádět pozornost (jako když se začne vztekat malé dítě) a počítat do deseti (a když budeš u sedmičky, tak jim jednu flákni, nebudou to čekat :lol: )
:potlesk: :potlesk: :palec: :palec: :pankac: :pankac: :mavam: :mavam: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Upravit
14533
27.4.17 10:36

Pocitani do deseti pomaha jedine lidem, kteri cholerici nejsou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26164
27.4.17 10:37
@nada 17 píše:
@Bábrdl ja se doma taky rozcilim hned… Nechapu proc, k cizim jsem daleko tolerantnejsi a trpelivejsi…

To každej. :kytka: Já to nesnášela u svojí maminky a teď to dělám taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26164
27.4.17 10:38

Pomáhá odejít. Počítat do deseti, to se člověk jen víc nas*re.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26164
27.4.17 10:40

Taky mi pomáhá říct si: jak by ses uklidnila, kdyby se ti to stalo v práci?
Protože ječet na dítě je snadné. Je slabší, bezmocvné, zcela závislé.
A když se člověk dokáže krotit v práci, dokáže to i doma. (tolik teorie) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Any11
27.4.17 10:46

Ja byla silena vzteklina, ale pak jsem si vzala jeste vetsiho cholerika.. a holky, nic nezabere tak jako, kdyz vam nekdo nastavi zrcadlo. Takze uz mne jen tak neco nevytoci.

• Nahlásit
  • Citovat
4986
27.4.17 10:47
@Bábrdl píše:
Taky mi pomáhá říct si: jak by ses uklidnila, kdyby se ti to stalo v práci?
Protože ječet na dítě je snadné. Je slabší, bezmocvné, zcela závislé.
A když se člověk dokáže krotit v práci, dokáže to i doma. (tolik teorie) :lol:

Tak tak, máš pravdu, myslím, že nám to dojde spíš věkem a zkušeností :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26164
27.4.17 10:50
@Any11 píše:
Ja byla silena vzteklina, ale pak jsem si vzala jeste vetsiho cholerika.. a holky, nic nezabere tak jako, kdyz vam nekdo nastavi zrcadlo. Takze uz mne jen tak neco nevytoci.

A to je další věc. Člověk si říká, nebudu přeci krotit, dusit to v sobě, jsem taková…
Ale sám nechce, aby na něj někdo řval.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama