Co děláte, abyste byly milé?

Napsat příspěvek
6239
27.4.17 12:38
@Bábrdl píše:
A vypíná ti ten mozek i před šéfem?
protože na šéfa ječí málokdo, i když doma řve skoro každý. :think:

před mateřskou jsem měla šéfa kliďase, věčně úsměv, teď nastupuju na nové místo a nový šéf by měl být nervák. Tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70735
27.4.17 12:40
@Bábrdl píše:
A vypíná ti ten mozek i před šéfem?
protože na šéfa ječí málokdo, i když doma řve skoro každý. :think:

Jo, ječela jsem už i na šéfa… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6239
27.4.17 12:41
@j.a.n.i1 píše:

a stále jsi na své pozici? Nebo to šéf přičetl PMS :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70735
27.4.17 12:44
@bublinek píše:
a stále jsi na své pozici? Nebo to šéf přičetl PMS :D

Kupodivu jsem, šéf už tedy není mým šéfem, je v jiném oddělení, ale máme spolu dobrý vztah a chce mě jako spolupracovníka na projektech, takže to asi nezanechalo následků 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12218
27.4.17 13:03
@j.a.n.i1 píše:

jsem ráda, že nejsem jediná kdo si dovolil i seřvat všechny v práci :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12218
27.4.17 13:07

Jinak u mě je nejhorší, že se uklidním a dcera hned udělá něco jinýho co mě dorazí a znovu nase. e :zed: Jsem už říkala, že si snad někam dojdu pro nějaký pilule na nervy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
27.4.17 13:16

Já nejvíc řvu, když tříím prádlo do pračky a najdu v kapse nějaký bordel nebo jsou nějaké fusekle zacuchané do kuličky a ještě naruby :pocitac: :pocitac: :pocitac:

• Citovat
  • Upravit
3761
27.4.17 13:34

Mě nejvíc vytáčí manžel, je strašně roztržitý a než se třeba vypravíme tak se 3× vracíme, protože buď zapomene mobil nebo vodítko na psa, prostě cokoli…
občas ztratí komplet doklady (před 14tidny), občas klíče nebo nechává klíče zvenčí dveří - pořád na nás někdo klepe, že je máme v zámku
před týdnem někdo zvoní, tak otevřu a tam policajt a říká patří Vám vozidlo… a já No ano, co se děje? A on, že v zámku auta byly zapomenuty klíče a podával mi je a prej buďte víc opatrná. A já - Já ho zabiju :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A ten policajt - Koho? Manžela? A já - JO, děkuji, nashle. Chudák asi by nechtěl být můj manžel
Jo a před asi čtvrt rokem zapomněl psa u Alberta, přišel domů a já říkám - Kde máš psa? Prej - Ježíšmarjá a hnal zpátky. Tam pes úplně šílenej řval jak prase, protože viděl jak páníček odchází bez něj…

o zapomenutých oblečení v hospodách ani nemluvím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70735
27.4.17 13:43

@Conulka Hele, kamarád takhle zapomněl kočárek s mladším dítětem na dětském hřišti a dorazil domů jen s tím starším chodícím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
27.4.17 13:47

@j.a.n.i1 no to je taky na pěst :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
27.4.17 13:48
@j.a.n.i1 píše:
@Conulka Hele, kamarád takhle zapomněl kočárek s mladším dítětem na dětském hřišti a dorazil domů jen s tím starším chodícím…
:lol: :lol: :lol: holt si vybral to oblíbenější… :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Upravit
70735
27.4.17 13:49
@kdochcekam píše: :lol: :lol: :lol: holt si vybral to oblíbenější… :lol: :lol: :lol:

Spíš to, kde se bylo schopné k němu hlásit samo… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3761
27.4.17 13:50

Jo ale abych řekla, co dělám proto abych byla milá, tak mám někdy pocit, že začnu chlastat, aby mi to bylo jedno to co mě vytáčí :mrgreen: :mrgreen:
nějaký počítání, dýchání to nepomáhá, spíš to beru tak, že na toho kdo je na milý, jsem i já na něj automaticky milá bez toho abych se přemáhala a kdo mě vys. rá, tak na toho řvu a je mi to jedno co si kdomyslí
ale je fakt, že v práci se ovládnu snáz než doma

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
27.4.17 13:50
@j.a.n.i1 píše:
Spíš to, kde se bylo schopné k němu hlásit samo… 8)

asi bylo neodbytné :lol: :lol: :lol: :mavam:

• Citovat
  • Upravit
3761
27.4.17 13:51
@kdochcekam píše: :lol: :lol: :lol: holt si vybral to oblíbenější… :lol: :lol: :lol:

ježíšmarjá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama